завантаження...

Аксесуари для нареченої. Вибір.


Якщо б потрібні покупки обмежувалися однією тільки сукнею для нареченої, все було б набагато простіше. Але, нареченій крім того не завадять ще й додаткові аксесуари, що доповнюють образ і підкреслюють ті чи інші її гідності. Які саме вони повинні бути - ніхто не обмежував, так що вибирати можна практично все, що заманеться. Головне, щоб все це гармоніювало з сукнею і не виділялося занадто сильно. Тим більше, всі аксесуари для нареченої треба вибирати вже після того, як сукня було куплено, інакше можна не вгадати з гармонійністю.

Насамперед, з аксесуарів можна виділити коштовності і різну біжутерію. Не варто вибирати сережки або браслети з камінням занадто яскравих і помітних кольорів, так як весілля все ж церемонія більш-менш спокійна і не повинна стати чимось на зразок показу не поєднуваних речей.

Ще одним аксесуаром можна назвати фату нареченої. Купувати її або зовсім відмовитися - повинна кожна дівчина вирішувати сама. Комусь хочеться додати образу нареченої більшу загадковість і таємничість, хтось звик до відкритості в будь-якій ситуації. Варто пам'ятати, що фата в цілому символізує невинність і скромність нареченої, саме для цього вона використовується і донині. Втім, якщо вона доставляє будь-які незручності або просто не подобається нареченій, краще відмовитися він покупки зовсім.

Не забувайте, що фата не повинна особливо відрізнятися за кольором від сукні, так як було б дивно бачити наречену в білій сукні і чорної фаті або навпаки. Досить комічно і безглуздо виглядало б. Типи фати теж бувають різні, це і класична, без всяких візерунків і інших прикрас, і сучасна. У сучасних може бути бісер, будь - які візерунки та інші прикраси. Не забувайте і про те, що при носінні фати макіяж нареченої повинен бути не надто яскравий, щоб не забруднити білосніжну прикрасу.

Також для голови можна використовувати вінок з квітів. Це непогана альтернатива фаті, причому і обличчя не буде закрито і голова не гола. Квіти вибирайте залежно від власних уподобань, але знову ж стежте за гармонією складових вінка та сукні. Вам в нагоді може стати  доставка цветов по Днепропетровску  Досить часто ще використовують квіти для зачіски, тобто у волосся попросту вплітаються окремі квітки. Виглядає це досить оригінально, незвично. Правда рекомендувати можна таку прикрасу власницям середнього або довгого волосся.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин