завантаження...

Колечко для заручин - яке вибрати?


Звичай дарувати своїй коханій колечко на знак пропозиції руки і серця сьогодні все більше входить в моду. Правда, тенденція дарувати кільце для заручин стала помітною не так давно. Будучи дуже популярною в Європі і США, до нас вона прийшла разом із зарубіжними серіалами. У підсумку сьогодні, мабуть, кожна дівчина мріє отримати від свого коханого цю заповітну оксамитову коробочку з обручкою.

Обручка в стародавній Русі

Не всі знають, що на Русі такий обряд заручин, або як його ще називали - «змова», вважався дуже важливою подією, навіть важливіше, ніж вінчання. Одним з атрибутів змови було кільце з каменем, яке в цей особливий день наречений вручав своїй нареченій. Пізніше він трансформувався в церковний обряд «заручення», коли ще до вінчання наречений підносив нареченій окреме кільце, і вона повинна була прийняти його тільки в разі, якщо згодна стати його дружиною. Пізніше цей обряд був об'єднаний з вінчанням (весіллям), і традиція дарувати кільце до весілля була остаточно втрачена.

Що ж, дівчата на різних континентах і в різні часи схожі в одному - їм хочеться уваги, любові і найголовніше - підтвердження серйозності намірів свого коханого. І в силах кожної молодої людини зробити цей день заручин таким, який запам'ятовується і щасливим днем.

Як же вибрати обручку, якою вона має бути і як її дарувати?

Перш за все, пам'ятайте, що колечко для заручин - особлива прикраса, якій дівчина надає великого значення. І те, як ви його подаруєте, в якій обстановці, що скажете при цьому, - вона пам'ятатиме все життя. Тому потрібно серйозно підійти до вибору обручки.

З яким кільцем роблять пропозицію? Ціна питання

Спочатку потрібно визначитеся з бюджетом. Тут виникає питання - а наскільки дорогим має бути це колечко? У Європі, наприклад, вважається, що обручка повинна коштувати одну або навіть дві місячні заробітні плати нареченого. Дівчина, звичайно ж, буде рада такому подарунку, але все-таки ми радимо підходити до цього питання розумно. У вас попереду великі витрати і на приготування до весілля і на саме весілля. Тому радимо вам все це зважити і витратити ту суму, яку ви можете собі дозволити. Адже якщо дівчина вас любить, то вона оцінить цей подарунок душею, а не вартістю.

Якою же має бути обручка?

Тут все просто - благородний метал і коштовний камінь. У класичному варіанті це золоте кільце з діамантом. Але воно може бути так само і платинове або срібне. Тут вам потрібно подумати про дві речі - які прикраси носить ваша дівчина, з якого металу. А по-друге подумайте про те, з якого металу ви будете купувати заручні (весільні) кільця, так як обручку часто носять разом з заручним. Що стосується каменю, то діамант може бути будь-якого розміру, це вже залежатиме від дизайну, від смаку і від бюджету. Крім цього, камінь не обов'язково може бути діамантом, а, наприклад, топазом або гранатом, або будь-яким іншим улюбленим камінчиком вашої дівчини. 

Ще одне дуже важливе питання - розмір колечка. Як дізнатися розмір кільця так, щоб дівчина не зрозуміла про що мова? Ну, звичайно, можна просто запитати чи у неї, або у її подруги, наприклад. Але дівчина може здогадатися і тоді буде втрачено момент несподіванки і романтики. Тому тут вам доведеться вдатися до винахідливості. Зі свого боку можемо дати вам кілька порад. По-перше, ви повинні знати, що  обручальные кольца  носять на безіменному пальці правої руки. А ось як дізнатися розмір безіменного пальця вашої дівчини? Можна, наприклад, якось непомітно взяти інше кільце дівчини, яке вона носить на цьому пальці. Покладіть його на листок паперу і обведіть олівцем або ручкою зсередини - ось вам і розмір. Або віднесіть в ювелірний магазин і попросіть визначити розмір - продавець зробить це абсолютно легко. Нарешті, просто виміряйте внутрішній діаметр кільця циркулем і подивіться на лінійці - адже розмір кільця і є його внутрішній діаметр в міліметрах, округлений до найближчих 0,5 мм. Якщо варіант «запозичити» кільце для вимірювання неможливий, підключіть свій креатив і ви легко придумаєте і інші способи. У кожному разі, розмір купленого кільця потім зазвичай можна злегка «підігнати» в ювелірній майстерні.

Яке кільце дарують на заручини на Заході, коли роблять пропозицію дівчині?

На самому Заході вже трохи втомилися від «обов'язковості» традицій і рекламного тиску нескінченних виробників діамантів, ювелірних гігантів і все того ж Голлівуду. Звичайно, класика жанру у вигляді тоненького колечка з діамантом, зазвичай з білого металу (платини, білого золота) - залишається завжди, з тією лише різницею, що колечко для заручин (engagement ring) дівчина носить на лівій руці, там же, де потім буде носити обручку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин