завантаження...

Весільний букет - які квіти дарувати на весілля


Жодне весілля не обходиться без квітів. Весільний букет в усі часи був складовою частиною ритуалу одруження. Недарма досі існує повір'я, що квіти, вручені молодятам, можуть якимось чином визначити все їхнє подальше життя.

Варто уважно поставитися до кольору квітів, які приносять на весілля.

Червоний колір символізує життя, вогонь, кохання;
жовтий - шлюб, щастя, юність (молодятам за 30 цей колір не рекомендується);
синій - колір вірності, довіри (варто віддати перевагу на вінчанні);
темно-синій і фіолетовий - знак жалоби (уникайте цього кольору на весіллях);
білий - колір чистоти, ніжності і невинності.

Нареченій можна дарувати букет будь-якого об'єму і квіти різної висоти, тоді як нареченому - тільки великі квіти, на високих стеблах. Також краще уникати дарувати на весілля квіти з дуже сильним запахом, наприклад, орхідеї. У всіх народів такі квіти символізують насильство і бурхливі, неприборкані пристрасті.

Не менш важливо і вміти правильно вибрати - отзывы о доставке цветов Киев  та дарувати букет. Так, він повинен бути повністю упакований. Перед тим як увійти до будинку, потрібно з квітів зняти папір, а якщо вони в целофані - відкрити наполовину.

Якщо жінку супроводжує чоловік, то квіти даруються тільки після того, як жінка привітає наречену. Чоловік повинен тримати букет спочатку в лівій руці, а після привітання він переносить їх у праву руку і дарує молодятам. Квіти підносять стеблами вниз, квітами догори.

В давнину вважалося, що духи зникають з тих місць, де знаходяться «позитивні» квіти. У наш час святковий букет швидше символізує радість і веселощі. Так постарайтеся, щоб квіти, які вам вручаються принесли в життя і те, і інше.

Містика весільного букета

Мова квітів народилася на Сході і створили її жінки. Позбавлені спілкування, вони перенесли на квіти всі відтінки своїх почуттів і настроїв. Виниклі з цієї причини асоціації поступово перетворилися в стійкі символи.

В Стародавньому Єгипті лілія була символом надії, чистоти і непорочності. Але в середньовіччі католицька церква несподівано оголосила лілію квіткою відьом і стала використовувати її у спаленні грішниць на багаттях. Саме з тих пір лілію в Європі не прийнято дарувати на честь якого-небудь світлої події, в тому числі і на весіллях (на Сході ж лілія досі «світла» квітка, і, навпаки, у них не прийнято дарувати її на похоронах) .

До трояндам завжди ставилися двояко: вони одночасно вважалися квіткою розкоші і навіть святості (за переказами Діва Марія сушила пелюшки Христа на кущах троянд) і тут же - «диявольською квіткою». Тому на весіллі не варто дуже захоплюватися трояндами, а обмежитися мінімумом - трьома-п'ятьма кольорами.

Однією з найбільш «позитивних» квіток у всі часи вважається конвалія, що символізує чистоту і вірність. За довгу історію до неї не приклеїлося ніяких негативних ярликів. Чим більше конвалій - тим більше щастя очікує молодих в майбутньому.

Приблизно таке ж відношення до фіалкам, причому і на Заході, і на Сході. Тільки в Європі фіалка вважається квіткою чистоти серця і добрих помислів, а, наприклад, в Китаї - символом вічної дружби.

Не викликає ніяких пересудів і бузок. Всі квіти чагарників і дерев (жасмин, бузок, жимолость та ін.) в будь-які часи вважалися доброю квіткою. І взагалі, приблизно до XVIII століття нареченим поряд з квітами було прийнято дарувати гілки дуба (побажання дітей), берези (веселощі і успіх), а також інших деревних порід. Поступово це вийшло з моди, але проте подібну оригінальність можна проявити і в наш час, тільки поєднавши це все ж з традиційними квітами.

Нейтральними квітами вважаються всі цибулинні - тюльпани, нарциси, гіацинти та ін. Їх можна дарувати як на урочистих, так і на сумні події. Але все ж вважається, що особливого «добра» вони не приносять, а просто - щоб «відмітитися».

Півонії та жоржини подобаються полум'яним, життєлюбним і пристрасним натурам, і, навпаки, їх не люблять ті, хто боїться кохання і життя. Так що, подарувавши ці квіти молодятам, ви ніколи не прогадаєте.

Обережно потрібно ставитися до хризантемам. В Європі вони вважаються символом смерті, а в Японії - життя і вічної радості. Проте на Заході ставлення до хризантемам за останній час дещо змінилося в кращу сторону, але це відноситься тільки до квітів білих відтінків.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярні аксесуари

Вибираємо весільні туфлі: фото та поради

Ще в дитинстві, вибираючи вбрання з маминого гардеробу, будь-яка дівчинка неодмінно приміряє туфлі. Як...

Вибираємо весільну нижню білизну

У будь-якої нареченої  до весілля виникає маса питань, що стосуються її зовнішнього вигляду. І...

Весільний букет

Здавна існує повір'я, що подаровані молодятам квіти пев­ною мірою визначають усе їхнє подальше життя....

Весільні прикраси

 Фата  Безумовно, найголовніший і тому самий перший аксесуар - це фата. При слові наречена...

Нижня білизна для нареченої

Нижня білизна одна з найголовніших частин весільного вбрання нареченої, а значить, вона повинна відрізнятися...

Аксесуари для нареченої

Фата Коли ви обираєте весільну сукню, треба відразу ж подумати і про фату. Адже...

Найкращі друзі дівчат - діаманти

 Діамант - королівський подарунок, але головне - правильно його вибрати, і тоді він подарує...

Вибираємо аксесуари ...

ФАТА Класичним елементом весільного вбрання є покривало (фата) — символ чистоти й цнотливості. Здавна...

Традиція кидати підв'язку на весіллі

Традиція кидати підв'язку нареченої на весіллі для багатьох може здатися не дуже привабливою, навіть...

Шпильки для волосся

Шпильок для волосся не може бути багато: по-перше, кожній жінці потрібно кілька різноманітних шпильок,...

Інтернет магазин