завантаження...

Вибираємо місяць, сезон для весілля

Скульптури з льоду: прикраса вашого весілля взимку

altТвоє зимова весілля буде зимовим в квадраті, якщо ти будеш використовувати лід і скульптури з льоду при оформленні свого весілля. Це оригінально і сміливо. А найголовніше - це дуже красиво.

Так, так, лід - це не тільки кубики в твоєму холодильнику, але й прекрасний піддатливий матеріал для скульптур. Найбільш популярні крижані скульптури для весілля - це лебеді, серця, дельфіни, скульптури молодят з льоду. Ці твори мистецтва можна прикрасити квітами, як зовні, так і всередині.

Але є й оригінальні рішення. Це може бути кошик з квітами, а може і айсберг з квітами всередині. Як ідею, можемо також запропонувати ліхтарі з льоду, що світяться зсередини, крижаний акваріум з рибами всередині, крижаний дублікат весільного торта і т.д. Хочеш додати перцю своєму весіллі? Зроби крижану скульптуру перцю з різними видами перцю всередині. Така сульптура не залишиться непоміченою.

Читати далі: Скульптури з льоду: прикраса вашого весілля взимку

 

Весілля взимку: хутро у весільному вбранні

весільне болероТвоє зимове весілля дає тобі відмінний шанс розкрутити свого майбутнього чоловіка на біленьку шубку. Це одна з серйозних причин організувати весілля саме взимку. На твоєму боці залізний аргумент - ну вулиці люта зима, а ти в одному легенькому плаття. Не дасть ж він тобі замерзнути. Ну а найбільш приємне це те, що хутро відмінно поєднується з весільним чином. Дизайнери пропонують нам використовувати його в найнесподіваніших варіантах від оздоблення туфель до головних уборів.

1. Болеро

Накидка, найчастіше без рукавів або у вигляді ультракороткої жилетки. Варіанти з застібкою зручніші і практичніші. Але по можливості, віддай перевагу, тим моделям, які застібаються не під горло. У них може бути жарко.

Читати далі: Весілля взимку: хутро у весільному вбранні

   

Весільний торт: зимовий варіант

altЗимове меню в корені відрізняється від літнього. Немає того розмаїття ягід і фруктів, вже не почастуєш своїх гостей тортом-морозивом, та й немає тієї величезної кількості сезонних квітів, які так ефектно виглядають як декор весільного торта. Так, все не те. І хоча, на перший погляд, здається, що ти обмежена у виборі через сезон твого весілля, це далеко не так. І ми доведемо тобі це!

Колір

 Вибираючи колір свого весільного торта, не забувай про загальну стилістику декору. Якщо ти вирішила віддати перевагу холодним синім й блакитним  відтінкам в оформленні банкетного залу, то і торт краще витримати в загальній кольоровій гаммі. Особливо для зимового весілля в холодних тонах підійдуть білий, блакитний, синій, світло-бузковий і т.д. Якщо ж ти хочеш зігріти гостей, вибирай більш теплі кольори, що підходять до загального стилю урочистості.

Смак

 Звичайно, ти можеш віддати перевагу класичному ванільному смаку або додати шоколад. Але є й інші варіанти. Наприклад, додати у весільний торт мандарини, адже вони найсильніше асоціюються у нас із зимовим сезоном. Крім того, можна додати в начинку трохи консервованої вишні. Але якщо ти хочеш відобразити у весільному торті зимову тематику весілля, тобі доведеться відмовитися від яблучного і полуничного смаків. Оскільки вони більше підходять для осіннього і літнього сезонів.

Читати далі: Весільний торт: зимовий варіант

   

Варіанти оформлення зимового весілля

зимаЗимове весілля особливо чарівне і казкове. І якщо ваш найголовніший день припаде саме на цей сезон, то в твоїх руках величезна кількість чудових варіантів для оформлення весільного торжества.
У першу чергу при оформленні зимового весілля саме зимовим декором тобі доведеться обрати головне кредо. Є принципово два різних варіанти: продовжувати і підкреслювати холодну тональність зими або навпаки створити теплу атмосферу, яка зіграє на контрасті зими за вікном і на вашому весіллі.

Холодно 

Якщо ти вибираєш перший варіант, то це зовсім не означає, що твої гості всі як один замерзнуть, та й у тебе самої зуб на зуб не буде потрапляти. Ні, тут справа зовсім в іншому. При оформленні весілля намагайся використовувати холодні кольори і відтінки, які, як не можна, до речі, поєднуються з зимою. Це білий, блакитний, синій, сріблястий та їх всілякі відтінки. При чому не забувай використовувати їх з самого початку - тобто з запрошень. Що стосується кольорів (на цей раз ми про рослини, а не про палітру), то в такому випадку підійдуть в основному білі, можливо блакитні: білі троянди, хризантеми, гіпсофіла.

Читати далі: Варіанти оформлення зимового весілля

   

Вибираємо місяць для одруження!

ОсіньЯкий  ж місяць найкращий для одруження? Це питання  надзвичайно актуальне для молодят... Вони обмірковують його вплив на подальше сімейне життя. Отож, якщо ви хочете святкувати день народження сім'ї у місяці, який принесе вам щастя і добробут, то уважно прочитайте далі...

1. Січень припадає на самий розпал зими. Безліч релігійних свят додають особливого колориту вашому святкуванню. Цей місяць спрятиме спокійному подружньому життю. Відтак ваш сімейний побут вирізнятиметься стабільністю. Негативом є лише повсякденність і одноманітність, які переслідуватимуть ваш шлюб на життєвій ниві.

2. Лютий являться єдиним місяцем в році, в якому кількість днів змінюється із 28 на 29. Навіть зважаючи на ці два дні, лютий - найкоротший місяць у календарному році. Своєю нестабільністю він провокуватиме різноманітні випробування для молодят.Тому задумайтеся на хвилинку: чи потрібні вам зайві клопоти?

Читати далі: Вибираємо місяць для одруження!

   

Сторінка 2 з 2

завантаження...


Сезони для весілля

Все для весілля взимку

Вибираємо місяць для одруження!

Який  ж місяць найкращий для одруження? Це питання  надзвичайно актуальне для молодят... Вони обмірковують...

Календар вінчань на 2012 рік

Якщо ви вирішили обвінчатися в наступному році, не забувайте про те, що цей обряд...

Ідеї подарунків для гостей на зимовому весіллі

Готуючись до зимового весілля, не забудь про сувеніри гостям. І постарайся витримати їх у...

Весілля взимку: хутро у весільному вбранні

Твоє зимове весілля дає тобі відмінний шанс розкрутити свого майбутнього чоловіка на біленьку шубку....

Варіанти оформлення зимового весілля

Зимове весілля особливо чарівне і казкове. І якщо ваш найголовніший день припаде саме на...

Весілля на снігу: ідеї для зимової фотосесії

Шаблонні знімки з весільної прогулянки давно вже набили оскому. Сьогодні все більшої популярності набирають...

Плюси і мінуси зимового весілля...Прикмети...

На Русі традиційним часом для проведення весіль була зима (рахувалися всі дні, починаючи від...

Весільний торт: зимовий варіант

Зимове меню в корені відрізняється від літнього. Немає того розмаїття ягід і фруктів, вже...

Скульптури з льоду: прикраса вашого весілля взимку

Твоє зимова весілля буде зимовим в квадраті, якщо ти будеш використовувати лід і скульптури...

Варіанти скульптур з льоду

1. Скульптури з льоду                    ...

Інтернет магазин