завантаження...

Скульптури з льоду: прикраса вашого весілля взимку

altТвоє зимова весілля буде зимовим в квадраті, якщо ти будеш використовувати лід і скульптури з льоду при оформленні свого весілля. Це оригінально і сміливо. А найголовніше - це дуже красиво.

Так, так, лід - це не тільки кубики в твоєму холодильнику, але й прекрасний піддатливий матеріал для скульптур. Найбільш популярні крижані скульптури для весілля - це лебеді, серця, дельфіни, скульптури молодят з льоду. Ці твори мистецтва можна прикрасити квітами, як зовні, так і всередині.

Але є й оригінальні рішення. Це може бути кошик з квітами, а може і айсберг з квітами всередині. Як ідею, можемо також запропонувати ліхтарі з льоду, що світяться зсередини, крижаний акваріум з рибами всередині, крижаний дублікат весільного торта і т.д. Хочеш додати перцю своєму весіллі? Зроби крижану скульптуру перцю з різними видами перцю всередині. Така сульптура не залишиться непоміченою.

Але це ще не всі можливі використання льоду на твоєму святковому банкеті. Здивуй своїх гостей посудом з льоду: починаючи від склянок і закінчуючи салатницею. Використовуй кольоровий лід, лід разом із зеленню, квітами та іншими предметами. Враження від таких крижаних столових приборів залишаться незабутніми. Крім того, можна зробити вази для квітів з льоду. Це практично і оригінально.

У первинному вигляді знаходитися близько 6 годин, в залежності від місця розташування і освітлення. Тому цю справу краще доручити професіоналам. Вони знають як зробити так, щоб лід зберігав свою форму максимально довго. Тобто він маx довго буде радувати тебе і твоїх гостей.

altТи можеш спробувати зробити сама незвичайний барвистий посуд, заморозивши у воді шматочки фруктів і квіти. А потім використовувати їх, наприклад, на дівич-вечорі. Для цього тобі знадобитися дві глибокі тарілки однакової висоти і однакової форми, але різного розміру. Налий у велику чашу води на одну третину, а потім постав меншу чашу в більшу. Закріпи краї обох ємностей скотчем або ізолентою, так щоб менша тарілка була нерухома. У воду між чашами поклади квіти, або шматочки фруктів, ягоди, зелень. Постав цю конструкцію в холодильник на всю ніч або поки вода не замерзне грунтовно. Після цього наллєш в меншу чашу теплу воду (але не гарячу, інакше лід трісне), і відділиш її від льоду. Потім постав велику чашу в теплу воду і обережно виймеш крижану чашу. Готово!

Замітка: Найкращі натяжные потолки Харьков саме для вас. Доступні ціни та широкий асортимент товару на будь - який смак.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Сезони для весілля

Все для весілля взимку

Вибираємо місяць для одруження!

Який  ж місяць найкращий для одруження? Це питання  надзвичайно актуальне для молодят... Вони обмірковують...

Календар вінчань на 2012 рік

Якщо ви вирішили обвінчатися в наступному році, не забувайте про те, що цей обряд...

Весілля взимку: хутро у весільному вбранні

Твоє зимове весілля дає тобі відмінний шанс розкрутити свого майбутнього чоловіка на біленьку шубку....

Ідеї подарунків для гостей на зимовому весіллі

Готуючись до зимового весілля, не забудь про сувеніри гостям. І постарайся витримати їх у...

Варіанти оформлення зимового весілля

Зимове весілля особливо чарівне і казкове. І якщо ваш найголовніший день припаде саме на...

Весілля на снігу: ідеї для зимової фотосесії

Шаблонні знімки з весільної прогулянки давно вже набили оскому. Сьогодні все більшої популярності набирають...

Плюси і мінуси зимового весілля...Прикмети...

На Русі традиційним часом для проведення весіль була зима (рахувалися всі дні, починаючи від...

Весільний торт: зимовий варіант

Зимове меню в корені відрізняється від літнього. Немає того розмаїття ягід і фруктів, вже...

Скульптури з льоду: прикраса вашого весілля взимку

Твоє зимова весілля буде зимовим в квадраті, якщо ти будеш використовувати лід і скульптури...

Варіанти скульптур з льоду

1. Скульптури з льоду                    ...

Інтернет магазин