завантаження...

Варіанти оформлення зимового весілля

зимаЗимове весілля особливо чарівне і казкове. І якщо ваш найголовніший день припаде саме на цей сезон, то в твоїх руках величезна кількість чудових варіантів для оформлення весільного торжества.
У першу чергу при оформленні зимового весілля саме зимовим декором тобі доведеться обрати головне кредо. Є принципово два різних варіанти: продовжувати і підкреслювати холодну тональність зими або навпаки створити теплу атмосферу, яка зіграє на контрасті зими за вікном і на вашому весіллі.

Холодно 

Якщо ти вибираєш перший варіант, то це зовсім не означає, що твої гості всі як один замерзнуть, та й у тебе самої зуб на зуб не буде потрапляти. Ні, тут справа зовсім в іншому. При оформленні весілля намагайся використовувати холодні кольори і відтінки, які, як не можна, до речі, поєднуються з зимою. Це білий, блакитний, синій, сріблястий та їх всілякі відтінки. При чому не забувай використовувати їх з самого початку - тобто з запрошень. Що стосується кольорів (на цей раз ми про рослини, а не про палітру), то в такому випадку підійдуть в основному білі, можливо блакитні: білі троянди, хризантеми, гіпсофіла.

Тепло 

Якщо ти вибираєш другий варіант, то ти повинна зробити все таким, щоб гості відчули себе біля палаючого каміна в теплому лісовому будиночку. В більшості своїй ефект теплоти в приміщенні досягається за допомогою рясного освітлення. Але на освітлювальних можливостях ресторану не зупиняйся. Додай як можна більше свічок, різної фактури і форми. У теплому оформленні весілля підійдуть і квіти теплих або вогняних відтінків. Наприклад, червоні троянди, жовті хризантеми чи помаранчеві гербери. Також не забувай про фрукти: апельсини, мандарини та лимони, теж будуть актуальні.

 Крім цих двох напрямків оформлення зимового весілля, є ще один, який в чомусь перетинається з ними обома. Він полягає у використанні всілякої атрибутики та символіки зими. Це можуть бути і сніжинки на запрошеннях, і розвішані по всьому залу ялинкові кулі, а також імітація снігу. Крім того у твоєму розпорядженні всілякі крижані скульптури та інші вироби з льоду. У своєму первісному вигляді вони створені для холодного варіанта оформлення весілля, але за допомогою неонового світла, вони можуть перетворитися на дуже навіть тепле прикрашання залу.

Замітка: Найсвіжіші новости з усього світу зібрані тут. Політика, шоу - бузнес, спорт, кримінал та погода саме для вас. Сайт оновлюється кожний день.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Сезони для весілля

Все для весілля взимку

Вибираємо місяць для одруження!

Який  ж місяць найкращий для одруження? Це питання  надзвичайно актуальне для молодят... Вони обмірковують...

Календар вінчань на 2012 рік

Якщо ви вирішили обвінчатися в наступному році, не забувайте про те, що цей обряд...

Весілля взимку: хутро у весільному вбранні

Твоє зимове весілля дає тобі відмінний шанс розкрутити свого майбутнього чоловіка на біленьку шубку....

Ідеї подарунків для гостей на зимовому весіллі

Готуючись до зимового весілля, не забудь про сувеніри гостям. І постарайся витримати їх у...

Варіанти оформлення зимового весілля

Зимове весілля особливо чарівне і казкове. І якщо ваш найголовніший день припаде саме на...

Весілля на снігу: ідеї для зимової фотосесії

Шаблонні знімки з весільної прогулянки давно вже набили оскому. Сьогодні все більшої популярності набирають...

Плюси і мінуси зимового весілля...Прикмети...

На Русі традиційним часом для проведення весіль була зима (рахувалися всі дні, починаючи від...

Весільний торт: зимовий варіант

Зимове меню в корені відрізняється від літнього. Немає того розмаїття ягід і фруктів, вже...

Скульптури з льоду: прикраса вашого весілля взимку

Твоє зимова весілля буде зимовим в квадраті, якщо ти будеш використовувати лід і скульптури...

Варіанти скульптур з льоду

1. Скульптури з льоду                    ...

Інтернет магазин