завантаження...

Довідка

Обручальные кольца: актуальные тенденции 2017 года

Обручальные кольцаМодные тенденции отображаются во всех проявлениях жизни. Не стали исключением и обручальные кольца. Тренды в ювелирном деле меняются намного медленнее, чем в сфере производства одежды и обуви. Но интересные новинки появляются на рынке регулярно. Выбор оригинальных дизайнерских решений очень широк. Какие обручальные кольца актуальны в 2017 году?

Читати далі: Обручальные кольца: актуальные тенденции 2017 года

 

Организация свадебного торжества: звуковое и музыкальное сопровождение

Организация свадебного торжестваСвадьба – важное мероприятие для любой пары. Она является заключительным этапом построения отношений. При организации данного мероприятия нужно учесть массу нюансов. Чтобы сделать праздник не только ярким и запоминающимся, но и уникальным, необходимо воссоздать соответствующую атмосферу, окутанную чувствами и радостью.

Читати далі: Организация свадебного торжества: звуковое и музыкальное сопровождение

   

Як вибрати шкіряну сумку

Як вибрати шкіряну сумкуШкіряна сумка - не просто стильний аксесуар. Це місце для зберігання дуже важливих речей, документів, косметики та багато чого іншого. Красива сумка може доповнити зовнішній образ і зробити його завершеним. Як же вибрати якісну шкіряну сумку?

Читати далі: Як вибрати шкіряну сумку

   

Як вибрати нижню весільну білизну: правила та поради

вибрати нижню весільну білизнуВесілля - чудовий і хвилюючий день у житті кожної дівчини. Отже, заява подана, дата призначена, букет сформований, ресторан і машина замовлені, кільця і ​​плаття обрані і чекають своєї години. Справа залишається за малим: підібрати гарну, елегантну і відповідну нижню білизну для нареченої. Як сформувати ідеальний образ? Короткі рекомендації для дівчат.

Читати далі: Як вибрати нижню весільну білизну: правила та поради

   

Подарунок на весілля, що вибрати?


Завжди приємно отримати запрошення на весілля, адже це радісний і урочистий день не тільки для молодят, але і для їх гостей. Крім вибору відповідного наряду та зачіски, запрошеним залишається вирішити одне важливе питання - що ж подарувати в цей знаменний день?

Читати далі: Подарунок на весілля, що вибрати?

   

Сторінка 1 з 74

завантаження...

Інтернет магазин