завантаження...

Довідка

Що подарувати подрузі на весілля


Будь-якій дівчині хоча б раз у житті доводиться опинитися в числі почесних гостей, запрошених на церемонію одруження улюбленої подружки. Зрозуміло, крім клопоту з вибором відповідного наряду, прикрас та аксесуарів, особливої ​​актуальності в зазначеній ситуації набуває питання: а що подарувати подрузі на весілля? Який сюрприз справить на неї приємне враження, і, між тим, чи зможе виявитися корисним в її новому, уже заміжньому житті?

Читати далі: Що подарувати подрузі на весілля

 

Як організувати весілля на природі?


Ви хочете оригінальне і весілля, яке запам'ятовується , щоб потім подружки ще довго обговорювали вашу церемонію? Тоді весілля на природі - це те, що вам потрібно. Такі свята не рекомендується влаштовувати в громадських парках і скверах, краще в своєму заміському будинку, або орендувати заміське приміщення.

Читати далі: Як організувати весілля на природі?

   

Як організувати своє весілля: поради


Ви вирішили одружитися ?! Вітаємо! Зараз на Вас обрушиться маса завдань і дрібниць з організації Вашого весілля!

 По-перше, добре б мати під рукою парочку подруг / друзів, які допоможуть Вам у організації. Отже, за що ж хапатися спочатку?

Читати далі: Як організувати своє весілля: поради

   

Як вибрати мікроавтобус на весілля?


alt
Щотижня в Україні одружуються безліч закоханих пар і перед кожною з них встають одні й ті ж питання, пов'язані з організацією весільного торжества. І всі вони хочуть, щоб цей святковий захід був найкращим, чудовим, найбільше запам'ятався в їх спільному житті. Описати всі перипетії пов'язані з підготовкою до весільного торжества в даній статті не вийде. Ми зупинимося на одному з найбільш ключових, але не найважливішому, на думку молодих, пунктів - оренда мікроавтобусів для перевезення гостей і родичів нареченого і нареченої.

Читати далі: Як вибрати мікроавтобус на весілля?

   

Як і який вибрати автомобіль на весілля і залишитися задоволеним


Кортеж - це один з найголовніших елементів свята. Автомобіль потрібен для молодят. Батьки, свідки та гості теж потребують транспорту, як для прибуття на церемонію одруження, так і для прогулянки по місту. Тому прокат транспорту має велике значення, і при його виборі слід враховувати багато чого. Найголовніше при виборі машини - це марка і колір. Тут все залежить від ваших смаків та уподобань, і ваших фінансових можливостей. Але ж на весіллях не економлять, тому варто подумати про лімузин.

Читати далі: Як і який вибрати автомобіль на весілля і залишитися задоволеним

   

Сторінка 10 з 74

завантаження...

Інтернет магазин