завантаження...

Довідка

Як організувати своє весілля: поради


Ви вирішили одружитися ?! Вітаємо! Зараз на Вас обрушиться маса завдань і дрібниць з організації Вашого весілля!

 По-перше, добре б мати під рукою парочку подруг / друзів, які допоможуть Вам у організації. Отже, за що ж хапатися спочатку?

Читати далі: Як організувати своє весілля: поради

 

Як вибрати мікроавтобус на весілля?


alt
Щотижня в Україні одружуються безліч закоханих пар і перед кожною з них встають одні й ті ж питання, пов'язані з організацією весільного торжества. І всі вони хочуть, щоб цей святковий захід був найкращим, чудовим, найбільше запам'ятався в їх спільному житті. Описати всі перипетії пов'язані з підготовкою до весільного торжества в даній статті не вийде. Ми зупинимося на одному з найбільш ключових, але не найважливішому, на думку молодих, пунктів - оренда мікроавтобусів для перевезення гостей і родичів нареченого і нареченої.

Читати далі: Як вибрати мікроавтобус на весілля?

   

Як і який вибрати автомобіль на весілля і залишитися задоволеним


Кортеж - це один з найголовніших елементів свята. Автомобіль потрібен для молодят. Батьки, свідки та гості теж потребують транспорту, як для прибуття на церемонію одруження, так і для прогулянки по місту. Тому прокат транспорту має велике значення, і при його виборі слід враховувати багато чого. Найголовніше при виборі машини - це марка і колір. Тут все залежить від ваших смаків та уподобань, і ваших фінансових можливостей. Але ж на весіллях не економлять, тому варто подумати про лімузин.

Читати далі: Як і який вибрати автомобіль на весілля і залишитися задоволеним

   

Прикраси для весільного прийому

alt
Для того, щоб прикрасити весільне приміщення, використовують зелень і всілякі квіти, як традиційно білого кольору, так і всіх інших відтінків. Якщо запланований фуршет, то в центрі столу з частуваннями може перебувати ваза з квітами. Якщо місця на столі не вистачає, то на почесне центральне місце можна поставити весільний торт.

Читати далі: Прикраси для весільного прийому

   

Як вибрати подарунок на весілля молодятам


Всі ми буваємо на весіллях і причому неодноразово. І в таких випадках, починаємо замислюватися над питанням, що подарувати молодятам. Або навіть, дарувати саме подарунок чи гроші? Спочатку це питання викликає активну роботу мозку, ми перебираємо всі можливі варіанти, більшість рішень відпадає відразу. А потім настає роздратування, тому що ми ніяк не можемо знайти правильну відповідь. А молодята на таке питання або знизують плечима, або обмежуються класичним відповіддю: «Гроші - найкращий подарунок на весілля!»

Читати далі: Як вибрати подарунок на весілля молодятам

   

Сторінка 10 з 74

завантаження...

Інтернет магазин