завантаження...

Довідка

Ідеї ​​прикрашення весільного залу

Весілля - це радісна подія, що має на меті море привітань, посмішок, радості. На перший погляд може здатися, що оформлення залу грає незначну роль, але це не так. Адже саме від дрібниць залежить загальний настрій.

Читати далі: Ідеї ​​прикрашення весільного залу

 

Як вибрати команду для роботи на своєму весіллі

Перший шлях - це звернутися до професійного весільного організатора. В цьому випадку ви отримаєте гарантію ідеального результату і плюс до всього протягом всієї підготовки до весілля вірного однодумця і особистого консультанта. 

Читати далі: Як вибрати команду для роботи на своєму весіллі

   

Весілля в спортивному стилі

Сьогодні спорт і здоровий спосіб життя це новий «тренд», який впевнено завойовує собі місце і в наших серцях, і в нашому завантаженому важливими справами розкладі. І що я можу сказати, це «модне» віяння мені дуже і дуже подобається.

Читати далі: Весілля в спортивному стилі

   

Грецьке весілля: античний сценарій торжества

Якщо ваше весілля заплановане на теплу пору року і бажання влаштовувати банальне свято немає, ви можете вибрати проведення весілля в грецькому стилі, яке в даний час стало найпопулярнішим серед стилізованих урочистостей.

Читати далі: Грецьке весілля: античний сценарій торжества

   

Про те, як зробити своє весілля унікальним

У кожному сучасному українському місті більшість молодих пар скріплюють себе узами шлюбу в місцевому РАГСі, потім їдуть по одним і тим же видатним місцям краю і потім урочисту застольну церемонію веде той же тамада, з не мінливими вже кілька років конкурсами та побажаннями.

Читати далі: Про те, як зробити своє весілля унікальним

   

Сторінка 3 з 74

завантаження...

Інтернет магазин