завантаження...

Довідка

Як вибрати команду для роботи на своєму весіллі

Перший шлях - це звернутися до професійного весільного організатора. В цьому випадку ви отримаєте гарантію ідеального результату і плюс до всього протягом всієї підготовки до весілля вірного однодумця і особистого консультанта. 

Читати далі: Як вибрати команду для роботи на своєму весіллі

 

Весілля в спортивному стилі

Сьогодні спорт і здоровий спосіб життя це новий «тренд», який впевнено завойовує собі місце і в наших серцях, і в нашому завантаженому важливими справами розкладі. І що я можу сказати, це «модне» віяння мені дуже і дуже подобається.

Читати далі: Весілля в спортивному стилі

   

Грецьке весілля: античний сценарій торжества

Якщо ваше весілля заплановане на теплу пору року і бажання влаштовувати банальне свято немає, ви можете вибрати проведення весілля в грецькому стилі, яке в даний час стало найпопулярнішим серед стилізованих урочистостей.

Читати далі: Грецьке весілля: античний сценарій торжества

   

Про те, як зробити своє весілля унікальним

У кожному сучасному українському місті більшість молодих пар скріплюють себе узами шлюбу в місцевому РАГСі, потім їдуть по одним і тим же видатним місцям краю і потім урочисту застольну церемонію веде той же тамада, з не мінливими вже кілька років конкурсами та побажаннями.

Читати далі: Про те, як зробити своє весілля унікальним

   

Кращі сценарії для дівич-вечора

У всі часи дівчата любили збиратися разом окремою компанією. Раніше такі збори називалися дівочі посиденьки. Коли не було комп'ютерів, телевізорів, нічних клубів подружки збиралися в будинку однієї з дівчат і коротали довгі зимові вечори за рукоділлям - пряли, в'язали, шили, вишивали. А щоб не нудьгувати - співали пісні, готували частування, грали в ігри.

Читати далі: Кращі сценарії для дівич-вечора

   

Сторінка 3 з 74

завантаження...

Інтернет магазин