завантаження...

Довідка

Оренда котеджів на весілля


Останнім часом зростає кількість молодят, які обирають для проведення головного в їхньому житті торжества котедж. Чому !? Весілля в котеджі має ряд безумовних переваг. Оренда котеджу - це практично, а значить модно! Занадто велика кількість клопотів при організації весілля не повинні відволікати від романтики закоханих, що з'єднують свої життя.

Читати далі: Оренда котеджів на весілля

 

Як правильно вибрати івент-агентство для організації свого весілля


Організувати весілля досить складно, адже потрібно володіти достатньою кількістю вільного часу і знати безліч нюансів. Саме тому якісна організація весіль повинна бути виконана професійними фахівцями, які зможуть створити Вам незабутнє свято.

Читати далі: Як правильно вибрати івент-агентство для організації свого весілля

   

Оригінальні ідеї, як зіграти бюджетне весілля


Під словом "весілля" багато хто помилково припускає величезну юрбу народу, шикарне застілля, розкішне плаття нареченої і банкет в найдорожчому ресторані. Звичайно, можна ні в чому собі не відмовляти і гуляти кілька днів, а можна трохи заощадити на всьому цьому, причому досить велику суму. Отже, вашій увазі надається кілька оригінальних ідей для проведення бюджетного весілля.

Читати далі: Оригінальні ідеї, як зіграти бюджетне весілля

   

З чого почати підготовку до весілля


Тут ми поділимося з Вами порадами та рекомендаціями щодо того з чого почати підготовку до весілля. Важливо нічого не випустити з уваги, так як вся відповідальність за організацію весілля лежить на плечах майбутніх молодят. Замислюватися над тим з чого починати підготовку до весілля треба вже відразу після того, як зроблено пропозицію руки і серця, але не варто хапатися за все одразу: за двома зайцями поженешся - жодного не впіймаєш. Це до того, що краще все робити поступово і уважно, ніж починати підготовку з усього одночасно і упустити якісь дрібні, але важливі деталі.

Читати далі: З чого почати підготовку до весілля

   

Як вибрати транспорт для весілля


На перший погляд, вибрати машину для весілля - що складного?

Відкриваємо інтернет або весільний журнал, де є реклама компаній-прокатників і сотні пропозицій! Переглянули, вибрали кілька варіантів і починаємо обдзвонювати. Перше, що ми оцінюємо для організації незвичайного весілля, дружелюбність на тому кінці дроту і далі задаємо всі цікаві для нас питання. Все вірно?

Читати далі: Як вибрати транспорт для весілля

   

Сторінка 6 з 74

завантаження...

Інтернет магазин