завантаження...

Довідка

10 питань, які потрібно задати флористові під час підготовки до весілляКвіткове оформлення весілля - це один з ключових пунктів, який вимагає серйозної підготовки.

Саме тому з флористом необхідно зустрітися заздалегідь, обговорити всі нюанси і контролювати процес квіткового оформлення аж до самого торжества.

У цій статті невелика шпаргалка для всіх молодят, щоб точно не упустити нічого важливого в розмові з флористом.

Читати далі: 10 питань, які потрібно задати флористові під час підготовки до весілля

 

Оформлення весілля


Завжди ми мріємо про те, щоб наше весільне торжество пройшло на вищому рівні. У цей день все повинно бути ідеально: весільні вбрання, костюми, букети, зачіски, машини, частування та танцювальний зал. Для того щоб цього досягти, необхідно провести ретельну підготовку. Причому важливі як змістовна частина: загальна тематика, сценарій, вибір РАГСу - так і оформлення весілля.

Читати далі: Оформлення весілля

   

Декор весільного столу: посуд, підставки для торта, свічки


Весілля - хвилююча і яскрава подія в житті. Готуючись до весілля, майбутні молодята прагнуть продумати найдрібніші деталі і хочуть, щоб все було бездоганно. Сукню та аксесуари нареченої, костюм нареченого, прикраса машин - все це важливо. Але не менш важливий і декор весільного столу, адже більшу частину торжества гості проведуть саме за столом, вимовляючи тости за молодих і куштуючи різні смаколики. Тому слід подбати, щоб весільний стіл залишився в пам'яті гостей і молодят надовго.

Читати далі: Декор весільного столу: посуд, підставки для торта, свічки

   

Кращий подарунок на весілля молодятам. Вибираємо весільний подарунок.


За даними опитування соціологів, 95 молодих пар з 100 в якості весільного подарунка від запрошених на весілля гостей бажають отримати гроші в конверті. І це правильна життєва позиція для сім'ї, яка хоче відразу ж уникнути витрачання грошей на покупку подарунка, який їм ніколи не знадобиться, і буде тільки займати місце в їх будинку або квартирі. Гроші потрібні всім, тим більш молодим, яким належить почати новий етап свого життя і купити те, що їм найбільше потрібно на даний момент.

Читати далі: Кращий подарунок на весілля молодятам. Вибираємо весільний подарунок.

   

Ідеї ​​подарунків для гостей на зимовому весілліВи готуєтеся до зимового весілля, і, звичайно ж, тамада вже вручив вам список презентів, які варто купити для подарунків за участь у конкурсах?

Постарайтеся підібрати їх так, що б все було витримано в загальній стилістиці вашого свята.

Читати далі: Ідеї ​​подарунків для гостей на зимовому весіллі

   

Сторінка 9 з 75

завантаження...

Інтернет магазин