завантаження...

Довідка

Цікаві ідеї для весільних подарунків


Вас запрошують на весілля або святкову річницю. Одним із нагальних питань крім «Що ж надіти?» І «Хто буде ще з гостей?», Зрозуміло, стає «Що ж подарувати?». Пропонуємо відмовитися від традиційних «побутових» і надмірно практичних подарунків на весілля: сервізи, тостери, набори постільної білизни, килими, столові прилади - і, скориставшись підказками narecheni.info, вибрати дійсно оригінальний подарунок, яскравий, що запам'ятовується, здатний порадувати.

Читати далі: Цікаві ідеї для весільних подарунків

 

Прокат легкового автомобіля. Поради при оренді авто.


Прокат автотранспорту останнім часом стає все більш затребуваною послугою. Все більша кількість людей беруть автомобіль на прокат, вдаючись до послуг транспортних компаній подібного роду. Існує величезна кількість причин, за якими оренда автомобілів значно спрощує життя і виручає в різних ситуаціях. Такими можуть бути - організація весілля і весільного кортежу, зустріч бізнес партнерів в аеропорту чи на вокзалі, необхідність тимчасової заміни поламаного особистого авто, поїздка у відпустку або просто до родичів у гості - у всіх цих випадках оренда машини як не можна до речі

Читати далі: Прокат легкового автомобіля. Поради при оренді авто.

   

Прокат ретро авто на весілля - відмінний вибір!Прокат ретро авто на весілля - відмінний вибір!

Легендарні ретро машини будь-яких марок і моделей в XXI столітті отримали нове призначення через підвищену увагу молодого покоління. Мабуть, ні в який інший час не було такого широкого інтересу до цих раритетів.

Читати далі: Прокат ретро авто на весілля - відмінний вибір!

   

Оригінальний подарунок - картина на полотні


Як часто вибір подарунка перетворюється на серйозну проблему, і питання «Що подарувати?» За своєю значимістю навіть може зрівнятися зі знаменитим «Бути чи не бути?». Адже ми так хочемо, щоб наш подарунок сподобався, а не припадав пилом забутим в комірчині серед непотрібних речей!

Читати далі: Оригінальний подарунок - картина на полотні

   

5 способів використовувати великі повітряні кулі на весіллі!


Повітряні кулі! Слово може викликати всілякі спогади про давно минулі дні ... день народження, випускні вечори та інші святкові заходи! Ось 5 ідей використовуючи які повітряні кулі, можуть зробити більш привабливим інтер'єр вашого весілля.

Читати далі: 5 способів використовувати великі повітряні кулі на весіллі!

   

Сторінка 9 з 74

завантаження...

Інтернет магазин