завантаження...

Корисна інформація

Сукня дружки

сукня дружкиЯкщо вам випала честь стати дружкою на весіллі, то при виборі свого весільного вбрання варто врахувати кілька корисних порад: 

 Сукня дружки своєю красою не повинна затьмарити весільний наряд нареченої. Варто забути про біле плаття, так як білий - традиційний колір нареченої. Перебуваючи в білій сукні поруч з нареченою, є небезпека, що удвох ви будете виглядати як одне велика біла пляма. Також є ймовірність, що при вході в РАГС працівники будуть плутатися і шукати відповідь на запитання: " А хто ж насправді наречена? " Тому для дружок кращим варіантом буде відмовитися від білого плаття. 

Читати далі: Сукня дружки

 

Обов'язки подружки нареченої

дружка

Дружка нареченої відіграє найбільш важливу роль у той момент, коли наречена входить до рагсу або церкви. Її найпершим завданням є завдання бути красивою і додати трохи шику весільним урочистостям. Вона може, однак, надати і більш безпосередню допомогу нареченій. Наприклад, у придбанні сукні.
Зазвичай дружки вибираються з числа близьких незаміжніх родичок і подруг. Якщо весілля велике і проводиться в офіційній обстановці, у нареченої може бути до восьми супроводжуючих - дружок і дружбів.
Якщо у нареченої або нареченого є маленькі брати або племінники, яких вони хочуть включити у весільну церемонію, можна вважати, що питання з пажами вирішене. Малюки часто присутні на весіллях. Їх без проблем можна нарядити відповідно до святкування. 
Наречена, можливо, захоче, щоб її молодші родички були подружками на весіллі, але вона повинна врахувати, що їм буде занадто важко перебувати в центрі уваги і спокійно простояти протягом майже години, поки не закінчиться весільна церемонія. Щоб не засмутити їх, наречена може піти на компромісс і попросити дуже маленьких дівчаток нести квіти. Вони можуть розкидати пелюстки.

Читати далі: Обов'язки подружки нареченої

   

Плаття подружки нареченої

платя дружкиПодружка нареченої - це словосполучення змушує наречену здригнутися в передчутті того моменту, коли треба вибрати самих близьких подруг і знайти їм плаття для самого важливого дня в життя нареченої. Адже більшість з нас не хотіли б походити на героїню Кетрін Хейгл з картини «27 весіль», яка колекціонувала потворні сукні з весіль своїх подруг. Для початку потрібно вибрати загальну спрямованість, тематику суконь і нареченої і подружок, тому що вони всі повинні в неї вписуватися. І не тільки плаття, але і всі весільні аксесуари, в тому числі прикраси, букет. Все це потрібно робити спільно, а якщо немає можливості особисто контактувати з подружками, то обов'язково скористайтеся інтернетом, щоб і питання обговорити, і фотографії суконь показати. Задайте собі питання, яку сукню ви б хотіли бачити: святкову або більш в повсякденному стилі? Коротку або довгу? М'яка легка тканина або більш жорстка структура?

Читати далі: Плаття подружки нареченої

   

Інформація для свідків ( дружби і дружки)

дружкиЯкщо вам довірили бути свідком на весіллі, то це не привід розслаблятися, до виконання своїх прямих обов'язків потрібно підходити з усією відповідальністю. Пам'ятайте, що весілля - свято для молодят, і саме свідки повинні допомогти молодим зайнятися всіма організаційними питаннями. Якщо наречений і наречена вибрали в свідки саме вас, значить, вони вам довіряють і розраховують на допомогу. Повірте, молодята будуть дуже вдячні за ту підтримку, яку ви надали їм в самий знаменний день в їхньому житті.
Дружкою може бути молода незаміжня дівчина. Зазвичай це близька подруга чи родичка нареченої. Дружба, відповідно, - це неодружений друг або родич жениха. Якщо молодята вирішили побратися, тоді свідки повинні бути обов'язково хрещені і носити натільний хрестик.
Тепер зупинимося докладніше на основні обов'язки, які повинні виконувати дружба і дружка на весіллі.
1. Перед весіллям.
дружкаДружка:
Перше завдання дружи полягає в тому, щоб допомогти нареченій при виборі весільного вбрання та аксесуарів до нього, якщо, звичайно, наречена цього потребує.
Важливим моментом є допомога в організації дівич-вечора. Необхідно продумати сценарій його проведення. Зазвичай дівич-вечір проводиться напередодні весілля і тому у нареченої може не вистачити на це часу.
Також дружка повинна продумати сценарій проведення викупу, підготувати конкурси та випробування, які належить подолати нареченому заради своєї коханої. Саме дружка зустрічає нареченого перша і проводить викуп. Їй можуть допомогти подружки нареченої. Якщо молоді не будуть проводити обряд викупу, то дружка повинна просто проводити нареченого до нареченої.
Іноді дружка бере на себе прикрашення залу і машин. Зазвичай це буває тоді, коли наречений і наречена відмовляються від послуг спеціалізованих агентств. Для цього потрібно оглянути зал, в якому проходитиме торжество, продумати, як його можна оригінально прикрасити, скласти список необхідних прикрас, визначити їх загальну вартість і купити все необхідне в спеціалізованих магазинах. Перед тим, як прикрашати зал і весільний кортеж, можна почитати спеціалізовану літературу з дизайну, в якій ви знайдете корисну інформацію і зможете почерпнути оригінальні ідеї.
Дружка повинна подумати і про своє вбрання на весілля. Не варто надягати плаття темно-синього, темно-зеленого, коричневого і особливо чорного кольорів. Також не потрібно вибирати наряд того ж кольору, як у нареченої. І найголовніше - не перестарайтеся з вибором сукні, щоб не перевершити наречену.

Читати далі: Інформація для свідків ( дружби і дружки)

   

Обов'язки дружби і дружки

дружка і дружбаЗа традицією в ролі свідків виступають молода незаміжня дівчина (близька подруга нареченої) і неодружений парубок (близький друг нареченого). їм на весіллі відводиться дуже почесна й відповідальна роль. Вони є головними діючими осо­бами в обряді викупу, допомагають тамаді в організації ве­сільного торжества, беруть активну участь у конкурсах і вікто­ринах, показуючи іншим гостям приклад. Також протягом усього дня вони повинні стежити за зовнішнім виглядом мо­лодят.

 

Дружба — це головний помічник тамади (у тих випад­ках, коли тамаду не запрошують, виконує всі його функції). Протягом усього святкового застілля він повинен проголо­шувати веселі тости, жартувати, переводити не зовсім до­речні розмови в інше русло. Тому ідеальним дружбою буде близький друг із прекрасним почуттям гумору, веселий, дотепний і спритний. Дуже важливо, щоб він не захоплю­вався алкоголем на святі. Це, звичайно, не означає, що йому Доведеться зовсім відмовитися від спиртного, але знати міру необхідно.

Якщо вас вибрали дружбою, обов'язково заготовте тости, анекдоти й застільні пісні. Коли дружба виконує обов'язки тамади, він повинен продумати сценарій весілля (конкурси, ігри, поздоровлення).

Читати далі: Обов'язки дружби і дружки

   

Сторінка 3 з 3

завантаження...


Популярна інформація

Інформація для свідків ( дружби і дружки)

Якщо вам довірили бути свідком на весіллі, то це не привід розслаблятися, до виконання...

Обов'язки дружби і дружки

За традицією в ролі свідків виступають молода незаміжня дівчина (близька подруга нареченої) і неодружений...

Дружка і дружба.Поради та накази

Дружка: Всі пам'ятають прислів'я: "Вік живи - вік учись". Молоді не образяться, якщо ми...

Сукня дружки

Якщо вам випала честь стати дружкою на весіллі, то при виборі свого весільного вбрання...

Роль та обов'язки дружби

Роль дружби і дружки відводиться нежонатому найкращому другові нареченого чи родичу і незаміжній подрузі...

Вибір сукні для дружки по знаку зодіаку

  Овен Незалежно, від того у що одягнуті овни, навіть якщо вони зробили це...

Обов'язки подружки нареченої

Дружка нареченої відіграє найбільш важливу роль у той момент, коли наречена входить до рагсу...

Наряди свідків та батьків молодих

Дружбі і дружці так само, як і нареченим, необхідно підібрати вбрання до майбутнього свята....

Як привітати молодих у день весілля?

Всі весільні привітання можна розділити на дві групи, кожна з яких має свої забавні...

Плаття подружки нареченої

Подружка нареченої - це словосполучення змушує наречену здригнутися в передчутті того моменту, коли треба...

Інтернет магазин