завантаження...

Корисні поради

Як правильно вибрати кондиціонер

Як правильно вибрати кондиціонерЯкщо ви бажаєте, щоб погода у вашому будинку або офісі вашої компанії залежала не від пори року або метеозведень, а виключно від вашого настрою, то ваші бажання може легко виконати якісний і правильно вибраний кондиціонер. Асортимент кондиціонерів та кліматичних систем на ринку надзвичайно широкий, і природно перед вами відразу постає питання - як вибрати кондиціонер? Тим не менш, ви цілком здатні хоча б попередньо розібратися в тому, що саме вам потрібно, і як краще вибирати кондиціонер. Для цього вам варто врахувати кілька ключових параметрів, від яких, власне, і залежать технічні характеристики такого кліматичного обладнання, яке буде оптимальним саме для вас.

В першу чергу ви повинні брати до уваги квадратуру, тобто площу приміщення, в якому необхідно забезпечити кондиціонування. Також важливо враховувати тип приміщення, а саме житлове воно чи промислове. До промислових приміщень значно менше вимог щодо комфорту мікроклімату і невеликих розмірів обладнання. Для того, щоб вам було простіше розібратися в характеристиках різних кондиціонерів, запам'ятайте нескладне правило: необхідна вам потужність обладнання в кіловатах безпосередньо залежить від площі приміщення в метрах квадратних, причому співвідношення дорівнює 1:10. Зокрема, для кімнати з квадратурою 40 м2 потрібно прилад з потужністю 4 кВт, а приміщенню площею в 50 м2 потрібен кондиціонер потужністю 5 кВт.

Читати далі: Як правильно вибрати кондиціонер

 

Як вибрати якісні меблі?

Як вибрати якісні меблі?Кожна жінка хоче зробити свій дім затишним і комфортним. А для затишку в домі важливу роль відіграють правильно підібрані меблі. Меблі повинні бути не тільки модні, але і стильні, а найголовніше вона повинна вам довго служити. Тому вибираючи меблі не потрібно гнатися за модою. Адже все що модно зараз, застаріє за кілька років і вам знову доведеться оновлювати інтер'єр.

Обідній стіл
Вибираючи обідній стіл, зверніть увагу, щоб стіл був оброблений маслом або морилкою. Тоді на його поверхні набагато пізніше з'являться подряпини, плями і т.д. Також при виборі столу враховуйте розміри вашої кухні. Якщо у вас мало місця, то придбайте стіл з відкидною стільницею. Або зупиніть свій вибір на столі, у якого стільниця забирається всередину. Крім того, що цей стіл зручний і не займає багато місця, він ще і стійкий. Якраз те, що потрібно для невеликої кухні.

Читати далі: Як вибрати якісні меблі?

   

Як згуртувати свою команду?

Як згуртувати свою команду?Вам часто доводиться чути про «командний дух», про те, що колектив «повинен бути командою», і про «гордість за свою команду"? Мені - дуже. Слово «команда» стало модним, злегка пошарпаним і для багатьох незрозумілим.

Начебто всі знають, що « колектив повинен бути командою », психологи проводять тренінги по «тімбілдингу» - всі розуміють, що треба «піднімати командний дух».

Парадоксально, але деякі з тих людей, які, не замислюючись, говорять про командну роботу, при вигляді справжньої командної роботи приходять в жах.

І дійсно, згуртована команда - штука дуже небезпечна. Для її ворогів.

Читати далі: Як згуртувати свою команду?

   

Сторінка 56 з 62

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...