завантаження...

Корисні поради

Як знайти свою любов за допомогою інтернету?

Як знайти свою любов за допомогою інтернету?На щастя, ми живемо в світі повному цифрових технологій. Сьогодні світ став більш глобальним і компактним одночасно. Найбільшим досягненням людства за останні десятиліття вважається поява інтернету. Тепер відстані для справжнього кохання - не перешкода. Ми можемо спілкуватися і бачити один одного, перебуваючи при цьому на різних континентах і живучи в різних часових поясах. Завдяки інтернету з'явилася можливість знайти справжню любов, того єдиного, який через брак часу не встигає відвідувати побачення і зустрічі, а також як і ти бродить по всесвітній павутині в пошуку рідної душі. Міцні сімейні союзи, створені завдяки знайомству на сайті знайомств, сьогодні вже не така й рідкість. Тому сьогодні ми розповімо про те, як знайти любов за допомогою інтернету. 

Читати далі: Як знайти свою любов за допомогою інтернету?

 

Як правильно вибрати вакансії для роботи?

Отже, спочатку звертаємо увагу на наступні ознаки: дано оголошення компанією або кадровим агентством? Якщо оголошення дано кадровим агентством, дуже важливим є рівень цього агентства. Послуги солідних кадрових агентств обходяться роботодавцям у 20-30% річного доходу працівника. Такі агентства жорстко підходять до відбору замовників - з сумнівними фірмами вони працювати не будуть ні за які гроші. Зовсім інша справа - кадрові агентства низького рівня. Переважна більшість серйозних компаній з такого роду агентствами не працюють, а тому останні часто беруться за сумнівні замовлення. Через третьосортні кадрові агентства дуже великий шанс потрапити в контору, де не платять зарплату і міняють співробітників кожні два місяці.

Читати далі: Як правильно вибрати вакансії для роботи?

   

Вибираємо ліжко...

вибираємо ліжкоЗапитайте себе, чи стало для вас нормою життя безсоння, або в порядку речей ранкова втома, нездужання і небажання піднятися з ліжка. Можна знайти цьому факту масу виправдань: комар дзвенів біля вуха, а може ваш організм став індикатором магнітних бур, а може бути в ваше вікно заглянув повний місяць?

Не шукайте причини, а зверніть увагу на ліжко, адже лежачи на ньому, не завжди можете отримати повноцінний сон, і, швидше за все, «відпочинок» не що інше, як мука і ви отримуєте масу неприємних відчуттів. Незважаючи на тривалість терміну служби - близько десяти років - ліжко може постаріти раніше терміну. До того ж, вимоги до якості відпочинку змінюються з роками і стають іншими. Так, в юності і молодості людина, як правило, швидко засинає, можливо проблем поки менше, і як то кажуть, ревматизм не мучить, а от людина старшого віку вже не так швидко засне, перевертається, будь-який звук або навіть шурхіт може розбудити.

Читати далі: Вибираємо ліжко...

   

Сторінка 60 з 62

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...