завантаження...

Критерії вибору заміського будинку


На сьогоднішній день ринок заміського житла просто рясніє найрізноманітнішими пропозиціями. Збудовані в ряд котеджні селища, індивідуальні котеджі і будинки, а також земля під будівництво будинку - все це зараз пропонується, тому хто давно мріє про власне заміське житло. Що ж саме користується популярністю у майбутніх власників: готовий будинок, оброблений «під ключ» або вибудуваний відповідно до власного плану на придбаній ділянці землі?
Все це залежить від багатьох критеріїв. Адже на покупку землі або будинку впливають такі фактори як вартість житла, наявність розвиненої інфраструктури, близьке розташування до траси або дороги, загальна безпека, наскільки вдалий проект будинку і багато іншого.

Які бувають споживачі?

Одним з головних критеріїв покупки того чи іншого будинку є також самі споживачі. Так, люди середнього достатку, так званий «економ-клас» вибирають житло насамперед доступне за ціною. На їх купівлю може також впливати іпотечне кредитування. Так званий «бізнес-клас», люди більш високого достатку, дивляться в основному не на ціну, а на те, як співвідносяться категорії «ціна-якість». Реальна ціна за таке житло важлива такому типу покупцеві, а тому він буде придивлятися до всього: до якості обробки, до архітектурного плану, до того, як будуть прокладені комунікації ....
Інший різновид покупців - «еліт-клас», для яких абсолютно не важлива вартість заміського об'єкта нерухомість. Головні фактори, що впливають на вибір - престижне місце розташування, високорозвинена інфраструктура, сучасний дизайн, що приковує погляд і інше. Наявність відеоспостереження і магазинів - одна з головних вимог потенційних власників будинків.
Велика увага приділяється інфраструктурі, яка знаходиться поруч з об'єктом. Покупці надають значення всьому - наявності річки та лісу, близькому розташуванню під'їзних шляхів, мальовничій та екологічно чистій місцевості, чи є в окрузі спортзали і перукарні, магазини і ресторани, чи можна провести інтернет в будинок і кабельне телебачення. Ці та інші чинники найчастіше є основоположними при виборі майбутнього будинку. Належна увага приділяється і безпеці того району, в якому розташовується котедж. Причому зараз покупців вже не влаштовує цілодобова охорона котеджного селища; все частіше надходять вимоги на проведення сигналізацій і камер відеоспостереження, а також іншого новітнього обладнання.

Хто в окрузі проживає?

Практика показує, що багато власників житла купують нерухомість і відповідно з тим, хто живе поблизу. Сусіди останнім часом грають важливу роль в нашому житті, а тому деякі поспішають придбати котедж неодмінно поруч з якоюсь знаменитістю, коли інші зупиняють свій вибір на тому, де живе все той же соціальний прошарок населення, адже тут вони відчувають себе як риба у воді. У що обходиться утримання заміського будинку?
Майбутні власники житла нарівні з попередніми критеріями виділяють і те, скільки ж коштуватиме утримання такого котеджу? В основному, це 200-2000 доларів на місяць і плюс до того - комунальні послуги. Сума змінюється залежно від кількості будинків у селищі, від того, наскільки якісні послуги з утримання будинку. Крім того, великий вплив робить те, наскільки близько знаходиться  обслуживание пожарной сигнализации.

З чого побудований будинок?

Одну з головних ролей, що грає при виборі будинку - матеріали, з яких збудований будинок, тобто чи буде він з брусових або рублених дощок, цегли або блокових конструкцій.

Що краще: побудувати самим або купити готове?

Багато в своєму житті мріють про будівництво будинку самостійно, за власним планом і проектом. Проте в даний час ця процедура забирає величезну кількість часу, адже на оформлення документів, отримання дозволу на будівництво та й сама забудова обіцяє затягнутися на довгий термін. Чи то інша справа готовий будинок, новосілля в якому можна святкувати вже через тиждень або два? Ось і набувають покупці саме готові будинки.
Зупиняючи свій вибір на будинку в котеджному селищі, можна забути про такі проблеми, як інфраструктура, адже все це вже закладено в плані. Неподалік від вас завжди будуть збудовані школи і дитячі сади, перукарні та сауни.
Деякі зупиняють свій вибір і на будинках, які вже були у вжитку, тобто стають власниками вторинного житла. Все це непогано, однак є ризик потрапити в будинок, комунікація та електропроводка якого вже піддавалася зносу і вимагає заміни. Все це може призвести до додаткової витрати коштів, яку ви, можливо, хотіли уникнути. Якщо ж згадати про самостійне будівництво будинку, то прислухайтеся до нашої поради: якщо ви ніколи не мали справи з будівництвом і не розбираєтеся в будівництві, братися за це не варто. Ви не зможете заощадити ні на чому, ризикуючи витратитися даремно. Так, при самостійному будівництві маса плюсів, будь то власний проект і втілення вашої мрії в реальність. Але все це збудеться, якщо і будівельна бригада, і архітектори виявляться професіоналами своєї справи. У цьому випадку будинок буде дійсно вашою фортецею, вашою опорою і надійний, який збиратиме всіх членів сім'ї під своїм крилом.

Головне - архітектура і дизайн

Все частіше на ринку заміської нерухомості продаються будинки, які мають неповторну архітектуру і привертають увагу сторонніх. Дизайн будинку - одна з важливих складових, а тому вимагає особливого підходу. Пропозиції на ринку нерухомості ростуть з кожним днем, але люди шукають те, що буде відокремлювати їх будинок від маси подібних. Саме тому зараз вдома проектують найталановитіші архітектори, здатні здійснити мрію власника. Наскільки вдало спроектовано житло і як воно оброблено залежить швидкість його покупки. Причому зараз архітектори планують не тільки сам будинок, а й усі прилеглі до нього території. Важлива єдина концепція, один гармонійний стиль, який і буде окрасою заміського житла. Що цікаво, зараз ціна такого будинку залежить від імені архітектора, який його проектував.
Що й казати, ринок заміського житла просто переповнений. Ви завжди зможете знайти те, що душі вашій завгодно, залишилося тільки вирішити для себе, що ж саме і за якою ціною ви хочете.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...