завантаження...

Поради щодо вибору автомобіля


Кожен автолюбитель напевно стикався з такими нагальними питаннями: "Де придбати автомобіль? З пробігом або новий?". Зараз автомобільний ринок пропонує багато різноманітних варіантів покупки машини. Ми розглянемо покупку автомобілів з пробігом через автосалони - її плюси і мінуси.

Як вибрати старий автомобіль

Найкраще  купить авто с пробегом дешево  в автосалонах, які працюють на вторинному ринку. На сьогоднішній день поняття автосалон, асоціюється з покупкою хорошого автомобіля. Стару машину зручніше і безпечніше купити в автосалоні, ніж з рук. Купуючи автомобіль у офіційного дилера, можна бути спокійним за технічний стан, тому що всі моделі проходять повну діагностику, а потім вже виставляються на реалізацію. Більшість автосалонів пропонують сервісне та гарантійне обслуговування протягом декількох років. Навіть якщо термін гарантії вийшов, тут завжди можна купити оригінальні запчастини та комплектуючі до вашого авто.

Позитивним фактором у бік автосалонів, при покупці автомобіля є те, що офіційний дилер повністю несе відповідальність за юридичну чистоту своїх автомобілів, і припускає повну гарантію того, що машина, яку ви купуєте, має всі потрібні документи, в тому числі і митні. Все це вказує на те, що покупка в автосалоні викраденого автомобіля, абсолютно нульова, а прибрати машину на авторинку, ви можете потрапити в оборот до знаючих перекупників, які знайдуть спосіб вас обдурити. Ще одним не маловажним плюсом офіційних дилерів є те, що у вас є можливість оформити покупку в кредит, що останнім часом стало популярним і затребуваним фактором. У деяких автосалонах існує програма під назвою Trade-In.

Суть її полягає в тому, що ваш старий автомобіль може бути включений в залік вартості придбаної моделі. Більшість салонів мають достатній спектр послуг, які допоможуть вам зареєструвати машину, вибрати і оформити автострахування, встановити додаткове обладнання та багато іншого. Купуючи автомобіль в автосалоні, всі необхідні документи оформляються прямо на місці, що вельми заощаджує час, і процес придбання автомобіля стає більш зручним для покупців.

Найбільшим мінусом в покупці машини з пробігом через автосалон, є - її вартість, оскільки дилери роблять свою невелику накрутку на товар. Повноцінно випробувати машину на ходу, перед тим як її придбати в автосалоні, швидше за все не вийде. Так, що деякі нюанси можуть спливти після укладення покупки. З усього вищесказаного робимо висновок, що все - таки краще купувати автомобіль з пробігом в спеціалізованому автосалоні, ніж з рук або на ринку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...