завантаження...

Що таке блог і навіщо він потрібний?

блогДуже часто людей цікавить питання «Що таке блог і яке його призначення?», «Я чув на ньому можна заробляти, а як?», «В чому різниця між блогом і сайтом?»

Нічого складного в цих питаннях немає, зараз все розпишемо.

Сайт, блог, форум, інтернет-магазин - це представництво кого-небудь або чого-небудь в інтернеті, тобто в загальних рисах це одне і те ж тільки в різних формах і кожен зі своїми особливостями.

У чому ж особливість Блогу і для чого він потрібен?

За призначенням Блоги можна розділити на 5 видів:

1. Персональний блог.
2. Спеціалізований або Професійний блог.
3. Іміджевий блог.
4. Блог для новин.
5. Нестандартний Блог.

Розглянемо всі види по порядку.

1. Персональний блог.

Це аналог особистого щоденника-зошити. Цей блог містить записи про події, що відбуваються з його автором. Заголовки публікацій в ньому виглядають приблизно так - «Хочу купити фотоапарат - на якому зупинитися? ...», «Ходив вчора в сауну - дуже сподобалося» і т.д.

Зазвичай такі блоги ведуть для себе або для обмеженого кола друзів. Відвідуваність такого блогу - автор і його друзі.

Але є винятки серед Персональних блогів - це музиканти, актори, політики, загалом відомі люди, які ще й цікаво пишуть. Такий блог можуть відвідувати дуже багато народу, яких автор навіть не знає. Приклади таких блогів ви можете знайти в інтернеті, набравши «зіркові блоги«.

В основному, персональні блоги ведуться на сервісах, які надають безкоштовні послуги, таких як - «Живий Журнал», або просто ЖЖ.

2. Спеціалізований або Професійний блог.

Фахівець у якій-небудь галузі може завести спеціалізований блог. Наприклад людина займається професійно розведенням та доглядом за дрібними собачками, типу пінчери, йорки і т.д. Ця людина знає про них все - чим годувати, як доглядати, які пристосування купувати і чим хворіють, як лікувати. Такий блог може бути цікавий великій кількості людей, як профі, так і любителям, які тільки завели собі маленьке диво.

Найчастіше на подібні блоги заходить багато людей, яким цікава ця тема і вони читають публікації, залишають коментарі і дають привід для роздумів автора над новими темами.

Набираючи оберти за кількістю відвідувачів, такий блог починає приносити гроші своєму господареві. Прибуток виникає за рахунок продажу рекламних місць і за рахунок контекстної реклами такий як Google Adsense І Яндекс Директ. Також можна рекламувати будь-які продукти, за тематикою блогу, на партнерських умовах.

Як наслідок, спеціалізований блог перетворюється в додаткове джерело доходу, а надалі і в основний вид діяльності та доходу. У західних країнах людей, які ведуть подібні блоги немало, але тому країни СНД зараз стрімко розвиваються, то скоро і в нас з'явиться багато блогерів.

3. Іміджевий блог.

Подібні блоги створюються для розкручування іміджу якоїсь людини, або компанії. На таких блогах автори діляться особистим досвідом з читачами і розкривають проблеми з якими вже самі стикалися і рішення, які вже самі знайшли. Це відмінний спосіб розкрутити ім'я автора блога і заодно допомогти людям, які стануть постійними читачами і надалі партнерами або постійними клієнтами.

4. Блог для новин.

Це співдружність авторів, які пишуть в певній тематиці, наприклад «Все про політику в Гондурасі.». Кожен день вони викладають по кілька записів, чим і збирають певне коло читачів. Читачів можна зібрати багато, якщо автори будуть писати тлумачні публікації і навіть є ймовірність стати основним центром новин в обраній темі.

Розкрутивши подібний блог, тобто набравши багато читачів, автори можуть братися за монетизацію (заробіток грошей) оного, тобто ставити банери, контекстну рекламу, партнерські програми, загалом все що приносить дохід.

5. Нестандартні блоги.

В основному блоги створюються на системі WordPress (безкоштовні сервіси не в рахунок, тому що на них можна тільки потренуватися).

WordPress - дуже гнучкий в налаштуванні і на ньому можна створювати які завгодно види блогів. І інтернеті є блоги-магазини, фотоблоги, блоги-каталоги, блоги-щоденники і т.д., створені на даній системі.

Якщо ви дочитали до цього місця, то у вас швидше за все є питання - «А як же створити свій блог?»

Техніка створення - це вже окрема тема для публікації, але зараз можу сказати точно - WordPress є лідером в створенні блогів вже дуже давно. Якщо ви вирішите створювати свій блог, то раджу саме цю систему.

Бажаю визначитися який вид блогу і з якою тематикою хочете створити Ви. Основні поняття блогінгу я дав в цій публікації. Справа за Вами. :)

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...