завантаження...

Вибираємо драбину для ремонту...

Як зрозуміти, яка драбина потрібна вам? Коли краще використовувати підмостки? Чи підійде драбина для проведення оздоблювальних робіт? Ми відповімо на всі ці питання і розповімо, на що звернути увагу, щоб не помилитися з вибором.

Здавалося б, звичайна драбина. Але чи замислювалися ви коли-небудь, скільки різних її конструкцій існує? Одні використовуються в побуті, інші призначені для ремонту, треті - для будівництва і покрівельних робіт. І кожна по-своєму унікальна. 

Для повсякденних справ

Звичайно, щоб дотягнутися до чогось, розташованого високо, можна спорудити хитку конструкцію, поставивши на стіл табуретку. Але чи безпечно це?
Міцна і стійка драбина набагато краще підійде для того, щоб замінити лампочку, що перегоріла, прибрати щось на антресолі або взяти книгу з верхньої полиці. Вона являє собою чотири опори, які попарно з'єднані перекладинами - ступенями.
Пластмасові або гумові черевики, якими оснащуються такі сходи, роблять їх стійкими: навіть якщо встановити конструкцію на плитку, кахель або лінолеум, ковзати вона не буде. У складеному стані драбина не займає багато місця, тому її можна прибрати за штору, в шафу або в комору. Саме це і робить її такою популярною - її легко зберігати, збирати і використовувати.

Для капітального ремонту будинку
Якщо ж до купівлі драбина вас сподвигли майбутні серйозні і тривалі роботи по перетворенню будинку, кращим варіантом стануть підмостки для оздоблення стін. Це оптимальний варіант, коли потрібно перефарбувати фасад будівлі або поштукатурити кімнату. Чому? Головна їх конструкційна особливість - наявність широкої платформи, яка тримається на стійких ніжках. На ній зручно стояти, неможливо посковзнутися (тому що вона виконується з неслизьких матеріалів). Поруч з собою можна поставити банки з фарбою, покласти інструмент - підмостки витримають все.
До речі, відзначимо, що перемістити таку драбину з місця на місце не складе труднощів. Багато моделей оснащені роликами, тому достатньо буде лише підняти одну сторону опор, щоб перевезти конструкцію.

На що звернути увагу при покупці?
Отже, що ж потрібно знати про драбину, щоб вибрати найбільш підходящу? По-перше, уточніть, з чого вона виготовлена, а по-друге - вивчіть її характеристики.
Конструкції виконуються з різних матеріалів:

- алюмінієва драбина є найбільш популярною. Багато виробників додатково анодирують цей метал, щоб захистити від окислення. Така драбина дуже легка і міцна,  вона можуть використовуватися в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості, а також на вулиці;

- фібергласові - з суміші скловолокна і полімерів. Ці драбини не проводять струм, тому ідеально підходять для робіт по монтажу проводки.

Також хочемо запропонувати услуги конструктора, які допоможуть вам будь-який дім чи конструкцію перенести на комп'ютер і далі над ними працювати...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...