завантаження...

Вибираємо надувне ліжко. Правила користування

Вибираємо надувне ліжкоЯкщо ви хочете продовжити термін служби надувного ліжка, то скористайтеся кількома нескладними правилами, які зможуть вам у цьому допомогти. 

  • Надувати ліжка й матраци слід за допомогою насосів низького тиску: ножних, ручних, електричних. За допомогою більшості електричних насосів ви зможете і здувати ліжко. Основне правило: не користуватися для надування ліжка компресором, насосом високого тиску або феном, гаряче повітря якого зашкодить ліжку. 
  • Надуваючи ліжко, ви зможете відрегулювати ступінь його жорсткості для забезпечення максимального комфорту. Надувати ліжко потрібно до тих пір, поки не розгладяться складки і ліжко не стане пружним на дотик. Слід пам'ятати, що надмірне надування може розірвати шви, якими б вони не були міцними, а також з них може виходити повітря. 
  • Надувные кровати необхідно періодично підкачувати, але не варто перетворювати це в систему. Вам буде набагато зручніше це робити тоді, коли ліжком користуються більше однієї людини, а також у разі, якщо надувне ліжко довго перебувало на сонці. Через надмірне перебування надувного ліжка на сонці повітря всередині нього поступово нагрівається і розширюється, в результаті чого тиск на основу ліжка збільшується. 
  • Здувати надувне ліжко не складе особливих труднощів, оскільки в більшості з них є спеціальні клапани. Для здування ліжка потрібно відкрити клапан і натискаючи на поверхню ліжка, випускати з нього повітря. Також можна скористатися спеціальним насосом. 
  • Зберігати ліжко потрібно в здутому стані і в сухому вигляді. Останнє особливо актуально для тих, хто використовував ліжко в якості матрасу на воді. 
  • Очищати надувні ліжка і матраци можна тільки за допомогою слабкого мильного розчину, не можна використовувати хімічні реагенти і речовини, які містять абразивні матеріали. 
  • Щоб відремонтувати прокол в ліжку, необхідно випустити з нього повітря, нанести гумовий клей на кінчик зубочистки, вставити в отвір і нанести невелику кількість клею саме в сам отвір. Після висихання (час висихання клею зазначено в інструкції) ліжко можна використовувати. 
  • У разі появи на ліжку порізів або великих проколів, виріжте латочку з гуми або шкірозамінника. Розмір латочки повинен бути більший за своїми розмірами на 1-2 см, ніж пошкоджена ділянка. Нанесіть гумовий клей або клей ПВА на поверхню латочки і пошкоджену ділянку ліжка, слідуючи вказівкам з інструкції до клею. Покладіть латочку на пошкоджене місце, при цьому докладаючи зусилля від центру заплатки до країв. Притисніть латочку плоским і важким предметом і залиште його на кілька годин. Користуватися надувний ліжком можна через 24 години.

Якщо слідувати всім цим правилам, ви тривалий час зможете відпочивати на надувному ліжку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...