завантаження...

Як добитися плоского живота. Секрети знаменитостей

Як добитися плоского животаМи все мріємо про красиве струнке і підтягнуте тіло. В рубриці особливих бажань у більшості жінок перебуває бажання мати плоский животик, якого такого важко досягти. Як же зіркам і знаменитостям виходить стати володарками красивих форм. 

Одним з найбільш популярних тренерів серед знаменитостей вважається Вівека Йенсен, яка розробила цікаву систему схуднення. Вона поєднала в своїй системі танці, бокс і пілатес, що в результаті вилилося в систему під назвою пілоксінг. Завдяки пілоксінгу багато знаменитостей можуть похвалитися ідеальним животиком, серед яких Хіларі Дафф, Діана Крюгер і Кірстен Данст. Дана методика допомагає зміцнити не тільки м'язи преса, а й м'язи спини і поліпшити поставу. Але слід зазначити, що за допомогою пілоксінга ви досягнете не тільки плоского животика, але і виразних кубиків на пресі.

Якщо ж ви більше хочете стати володаркою жіночного животика, тоді вам слід вдатися до методики, якою користується Сальма Хаєк. Засновником цієї методики є Тамара ді Телла, яка розробила вправи для схуднення, що поєднують в собі пілатес і танго, що вилилося в танголатес.

Витривалішими і стійкими зірками по праву вважаються Мадонна і Гвінет Пелтроу. Вони вдвох захоплюються йогою і капоейрою. Їх відомий нью-йоркський тренер Карлос Родрігес відрізняється своєю наполегливістю. Він не дає зіркам перепочити ні хвилини. Карлос розробив систему тренувань, які поєднують в собі елементи йоги і капоейри. У деяких своїх інтерв'ю епатажна співачка Леді Гага зізнавалася, що потай мріє відвідати тренування цього відомого тренера, але вона не до кінця ще впевнена у своїх силах і в тому, що зможете витримати повністю всю навантаження. Сам же тренер не раз зазначає, що для того, щоб добитися плоского животика, необхідно старанно працювати і докладати максимум часу і зусиль. Тренування у цього тренера починається з медитації, після чого слід динамічна йога, а на завершення - стрибки і розтяжка.

Ще одна володарка плоского животика Моніка Беллуччі стверджує, що ніякі силові або кардіо тренування їй не допомагають у досягненні плоского животика. Із зайвою вагою актриса бореться за допомогою регулярного плавання в басейні. Потрібно зазначити, що такі заняття явно йдуть їй на користь.

А можливо проблема великого живота не в малих фізичних навантаженнях, а в хворобі. Якщо це так - то хочемо вам запропонувати гипергидроз лечение донецк, що допоможе вам мати більш струнку фігуру...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...