завантаження...

Як організувати корпоратив до 8 березня?

В багатьох колективах на 8 березня прийнято вітати жінок. Безсумнівно, можна скористатися перевіреним методом і подарувати дівчатам квіти і цукерки. А можна підійти до свята з родзинкою і піднести колегам щось нове і цікаве.
Крок № 1

Для початку необхідно продумати, де буде відбуватися корпоратив. Якщо на роботі є велике приміщення, де можна організувати фуршет, святковий зал в ресторані або кафе замовляти не обов'язково. Якщо такого приміщення немає, потрібно заздалегідь визначитися з місцем, в якому відбуватиметься подія. Воно повинно бути просторим і комфортним, що всі учасники відчували себе комфортно.

Крім того, погода на 8 березня часто буває привабливою. А тому можна організувати свято на природі - площадка для корпоратива на природе  або ж зняти розважальний комплекс. Якщо всім учасникам торжества буде зручно, можна виїхати за місто.

Крок № 2

Свято має бути веселим, а тому необхідно постаратися організувати танці, конкурси, караоке та інші розважальні нюанси. Підготуватися до проведення краще заздалегідь, склавши хоч приблизний сценарій. Тематичний сайт допоможе вам замовити якісні постановки під будь-який ваш запит, в незалежності від складності завдання, кількості артистів і необхідності костюмів.

Крок № 3

У випадках, якщо самостійно готуватися до свята немає ні часу, ні бажання, впадати у відчай не потрібно. Зараз можна відшукати організації, які за доступні гроші запропонують різні варіанти сценаріїв або ж самостійно проведуть свято. Це чудовий варіант, адже в таких випадках професіонал займається своєю справою, а навколишні відпочивають.

Крок № 4

Підключити до свята необхідно всю чоловічу частину колективу. Якщо чоловіки з почуттям гумору, кожен може підготувати якийсь цікавий номер. Наприклад, зіграти на гітарі або заспівати, розповісти анекдот або навіть показати смішну сценку. Жінки дуже люблять, коли чоловіки, які бувають з ними кожен день, показують себе з нової цікавої сторони.

Крок № 5

Обов'язково потрібно подумати про хороших подарунки, не забуваючи про існування бізнес-етики. По-перше, подарунок повинен бути доречним, а тому нижню білизну, косметику і парфумерію можна відразу ж виключити.

Якщо хочеться оригінально підійти до питання вибору подарунків, тоді можна придбати різноманітні сертифікати, які оплачують покупки різних товарів або навіть екстремальних видів спорту. Кожна дівчина зможе вибрати подарунок самостійно і точно залишиться в захваті.

Оригінальний корпоратив залишиться в пам'яті жінок на довгий час, і вони обов'язково дадуть відповідь взаємністю.
завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...