завантаження...

Як провести вечір перед весіллям?

Без сумніву, весілля - це сама хвилююча подія в житті люблячої пари, а підготовка до нього - заняття вельми захоплююче і цікаве всім учасникам. Адже для організації святкування можна дати волю фантазії і проявити творчий підхід в усьому: починаючи від перспективи орендувати шикарний hummer замість традиційного лімузина і закінчуючи нестандартним забарвленням гардероба нареченого і нареченої. Хоча ту ж саму творчість можна застосувати і при більш звичному плині свята. Головне, щоб все було чітко сформовано та погоджено.

Але от, всі приготування завершені, заповітна дата вже завтра і залишається останній «холостий» вечір. Психологи стверджують, що вечір і ніч напередодні весілля є хвилюючими більшою мірою для жінок, ніж для чоловіків. Ні, зрозуміло, «завтрашні чоловіки» теж переживають, але впоратися із собою їм вдається легше, ніж слабкій статі. Тому в даній статті ми постараємося дати кілька практичних порад саме жіночій половині.

Отже, як же провести останній вечір перед весіллям, щоб і нерви зберегти в порядку, і майбутній макіяж мішками під очима від безсоння не зіпсувати?

- По-перше, всупереч поширеній думці, постарайтеся ввечері побути на самоті. Компанія галасливих подруг, звичайно, майже напевно відверне вас від переживань, але коли гості розійдуться або вляжуться спати, а ви залишитеся - таки наодинці зі своїми думками, згадане безсоння гарантована! Замість дружнього спілкування краще присвятіть вечір повністю собі: прийміть ароматну  ванну Неон Австрия, запаліть свічки , зробіть розслаблюючі маски для обличчя , волосся і тіла і при цьому не намагайтеся не думати про майбутнє весілля . Навпаки - прокручивайте в голові всі хвилюючі деталі, будуйте здогади, словом - дайте волю своїм переживанням і тоді є чимала ймовірність, що за пару годин вони вичерпають себе, і ви заснете як немовля.

- По-друге, не слід пити спиртне, навіть у невеликих кількостях. Коли організм відчуває стрес, ступінь впливу алкоголю може сильно відрізнятися від звичної , і невинний, здавалося б, келих вина на ранок обернеться похміллям.

- По-третє, для того щоб заспокоїтися, добре допоможе «щоденниковий метод»: візьміть зошит і ручку і почніть писати про те, що з вами відбувається в цей вечір, про що ви думаєте, що відчуваєте. Можна «розповісти» на папері свої переживання чи викласти всю проведену підготовку: від підбору сукні до того, стрічками якого кольору прикрашений ваш весільний лімузин або кадилак. Цей процес допоможе поглянути на майбутню подію більш абстрактно, з позиції оповідача і спостерігача, що додатково допоможе привести думки в порядок. До того ж уявіть, як цікаво вам і вашим дітям буде перечитувати ці записи через багато років!

- Нарешті, по-четверте, якщо ви виконали всі рекомендації, лягли в ліжко, але сон все одно не йде, не рахуйте овець і не вдавайтеся до інших методів «насильницького» засипання. Доведено, що чим більше людина намагається змусити себе зануритися в сон, тим активніше працюють розумові процеси і відсувається заповітна подорож в «країну мрій». Знову ж - просто розслабтеся, подумайте про приємне, полежте з закритими очима і самі не помітите, як приємна дрімота віднесе вас назустріч завтрашнього нового заміжнього життя!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...