завантаження...

Як вибрати хороший ортопедичний матрац?

Хороший відпочинок під час сну - запорука здоров'я, гарного самопочуття і високої працездатності протягом усього наступного дня. Але як можна добре виспатися на продавленому за роки експлуатації дивані або ліжку, яке продірявилося? Після сну на такому "раритеті" вранці відчувається втома, біль в шиї і спині, ломота у всьому тілі, ти не в гуморі, а бажання працювати - тим більше відсутнє.
Хороший сон дуже важливий і для відновлення витрачених за день сил, і для хорошої пам'яті, він впливає на нашу здатність засвоювати нову інформацію і приймати рішення. Більш того, не секрет, що якісний сон знижує ризик виникнення різних захворювань нервової системи, і депресії в тому числі.

Зрозуміло, що для хорошого сну необхідна ліжко з рівною зручною поверхнею, яка б забезпечувала правильне положення тіла під час нічного відпочинку. Добре підібраний матрац (зверніть увагу на  ортопедические матрасы с памятью формы) допоможе уникнути проблем з хребтом, запобіжить алергію, стреси та інші негативні наслідки хронічної втоми. При правильному положенні тіла під час сну поліпшується циркуляція крові в судинах, дихання стає глибоким, що значно покращує фізичне самопочуття після пробудження. Під час сну зручне ліжко буде сприяти глибокому розслабленню всіх м'язів. Саме упор на ортопедичні властивості ліжка забезпечить міцний, а головне, глибокий і здоровий сон. Як слід вибирати матрац і на що потрібно звернути увагу при його покупці, розповімо далі. Купувати ж хороші ортопедичні матраци оптом краще в спеціалізованому магазині.

Вибір матраца залежить ваги тіла

Вибираючи цю важливу деталь інтер'єру спальні, в першу чергу враховуйте фізичні дані людини, для якого вона призначена. Сучасна промисловість пропонує нам велику різноманітність цієї продукції. Занадто м'який матрац не підходить людям з надмірною масою тіла, так як під великий вагою він буде прогинатися в середині, а спати в такому «гамаку» надзвичайно шкідливо для спини і для здоров'я в цілому.

Навпаки, худим людям потрібно спати на нежорстких поверхнях, так як положення їх тіла на твердому спальному місці теж буде неправильним - спина буде знаходитися як би в вигнутому положенні. Погодьтеся, не про такий відпочинок ви мріяли, роблячи таку недешеву покупку. Тому так важливо співвіднести вага тіла і властивості ортопедичного матраца.

Моделі і види

Жорсткі матраци виробляють двох видів: на пружинах, наповнювачем яких є пружини зі звичайної і пружини з більш товстого дроту для посилення підтримки, і без пружин, виконані з твердих, міцних матеріалів. До цього виду продукції ми радимо придивитися огрядним людям, а людям із середньою масою тіла підійдуть моделі з незалежними пружинами і з використанням койра-латексу.

Вироби повністю з натурального латексу - хороший варіант для струнких, легких людей. Як правильно вибрати матрац дітям

Маленьким дітям у віці до десяти років лікарі-ортопеди не рекомендують спати на ліжках з пружинами. Оскільки їх незміцнілий хребет і кісткова система знаходяться в стадії активного росту, пружини можуть стати причиною неправильної постави.

Правильний вибір спальної поверхні для дитини - це безпружинний жорсткий матрац, який буде сприяти правильному формуванню постави. Жорстка ортопедична поверхню потрібна і зовсім маленьким дітям, до трьох років. У такому віці хрящі малюка перетворюються в кістки, а під правильним впливом поверхні для сну цей процес буде відбуватися значно правильніше. Придбайте для своєї дитини кокосовий матрац товщиною 3-7 см - це найкращий варіант для здорового і безпечного сну дитини.

Що потрібно хворим і людям похилого віку

У похилому віці багато хто страждає артритами, артрозами, ревматичні болями і болями в хребті. Таким людям лікарі не рекомендують спати на занадто жорстких поверхнях, які тільки посилять біль в поперековому відділі і інших частинах тіла.

Найбільше в такій ситуації підходять м'які моделі або моделі середньої жорсткості. Вони добре проминаются під вагою тіла і тримають при цьому поперек. Тверді ортопедичні поверхні рекомендовані тим, у кого є проблеми з хребтом, особливо в його верхніх відділах. І, наостанок, ще одна порада. Зрозуміло, якість матраца буде відображатися на його ціні, але не варто гнатися за дешевизною. Недорогі вироби прослужать вам недовго, і навряд чи вони дадуть вам можливість повноцінного відпочинку. Правильний матрац слід купувати не на ринку або в супермаркеті, а в спеціалізованих магазинах.

завантаження...

Популярне із цікаво знати

Весільні традиції народів світу

Усі люди дуже схожі й одночасно абсолютно різні. Так і традиції багато в чому...

Типи шлюбів

КЛАСИЧНИЙ (ТРАДИЦІЙНИЙ) ШЛЮБ   Такий шлюб укладається в рагсі. Цей різновид шлюбу є основою...

Правила першої шлюбної ночі

Що молодята роблять першої шлюбної ночі? Питання здається недоречним лише на перший погляд. Варто...

Секрети першої шлюбної ночі

Навіть якщо у вас з коханою людиною вже була в житті не одна чарівна...

Перший танець молодят

Першим танцем розпочинається "весільний бал" або танці. Спочатку починають танцювати наречений і наречена, а...

Як підготуватись до вінчання

До вінчання, як і до весілля, теж потрібно готуватися, але не стільки фізично скільки...

Жартівні правила поведінки на весіллі

- Не можна сумувати, можна співати й танцювати. - Не забувай, що немає приводу...

Як вишивати весільний рушник?

Я хочу розповісти, як вишивають рушники в південно-східних і центральних областях України. Взагалі на...

Традиції весільних букетів різних народів

У кожній країні існували свої весільні традиції, стосувалися вони і весільних букетів і способів...

Як зробити першу шлюбну ніч незабутньою

Накінець-то ... ... завтра довгоочікуване весілля, і ваша перша шлюбна ніч. У наш час...