завантаження...

Секрети макіяжу

косметикаНаречена — це королева свята, тому зачіска, плаття, ма­кіяж — усе повинне бути бездоганним.

Перед весіллям вам необхідно заздалегідь продумати всі елементи макіяжу, вибрати колірну гаму (з огляду на колір очей, волосся, шкіри, плаття) і купити необхідну для виконання задуманого макіяжу косметику.

Обов'язково зробіть пробний макіяж!

Наречена повинна виглядати дуже природно, тому голов­не завдання макіяжу — підкреслити індивідуальність і при­ховати невеликі вади.

Напевно, не слід нагадувати, що перед тим як накладати косметику, обличчя потрібно очистити косметичним засобом.

Макіяж починається з основного тону, який наноситься на обличчя й шию. Тон може бути рідким (рекомендується для молодої нормальної або комбінованої шкіри), кремоподібним (добре вбирається й приховує перші зморщечки), сухим (призначений для сухої шкіри).

Наносити тон треба не пальцями, а спеціальною губкою. Для цього губку спочатку трохи зволожують, віджимають і наносять на неї трохи тону. Потім легкими круговими рухами тон наносять на шкіру (у жодному разі не втирати!) від середи­ни до країв обличчя. Після нанесення тону зняти його надлиш­ки косметичною серветкою, просоченою туалетною водою.

При необхідності коректуються наявні вади. Темні круги під очима можна затушувати кремом, судини, що виступили на поверхні шкіри, — коригувальним олівцем.

Після цього обличчя припудрюється прозорою пудрою. Вона надає шкірі матового відтінку.

Тепер можна братися до макіяжу очей.

Спочатку наносять тіні для повік. Як правило, викорис­товують два відтінки тіней. За допомогою спеціального аплі­катора наносять світліший відтінок від внутрішніх куточків очей до середини повік, а потім темніший відтінок До зовніш­ніх куточків очей. Після цього підводять контури очей і фар­бують вії. Щоб контури були чіткішими, використовуйте рідку підводку.

Блакитний колір очей підкреслить м'яка підводка блакит­ними тінями по нижній повіці. Якщо у вас теплий відтінок шкіри, на верхніх повіках можна додати контрастний колір, наприклад персиковий.

Підкреслити зелений колір очей можна за допомогою м'я­кої зеленої підводки по нижній повіці. А на верхні повіки — накласти рожеві або червоно-коричневі тіні.

Якщо очі карі, то можна виконати розтушовування тіня­ми в бузковій або рожевій гамі. Як темний відтінок можна використовувати дуже тонку підводку чорним олівцем.

У жодному разі не накладайте занадто багато тіней і не робіть занадто товсті штрихи — це зробить ваші очі невираз­ними Вії можна загнути вгору щипчиками для вій, а потім нанести водостійку туш для подовження. Склеєні вії акуратно розчісують спеціальним гребінцем. Можна також використо­вувати накладні вії, а краще навіть пучки вій, які вклеюють­ся між власними віями, у такий спосіб подовжуючи їх і роб­лячи густішими. Накладні вії приклеюються до шкіри вздовж війного краю, а не до власних вій.

Контур брів повинен бути чітким.

Брова повинна починатися над внутрішнім куточком ока й закінчуватися за зовнішнім. Занадто світлі брови можна підве­сти олівцем або підтемнити пудрою. Блондинкам краще вико­ристовувати ясно-коричневий колір, русявим — сіро-коричне­вий, рудим — коричневий, яскравим брюнеткам — чорний.

косметика1Губи краще нафарбувати незмивною губною помадою. Вам не доведеться постійно їх підфарбовувати, ця помада три­мається навіть після поцілунків.

Перш ніж наносити губну помаду, окресліть контури світлою підводкою й затушуйте їх у напрямку всередину. Потім проведіть контур олівцем. Колір олівця повинен підхо­дити до кольору губної помади. Тільки після цього пензли­ком розподіліть помаду по всій поверхні губ. Промокніть губи серветкою, зафіксувавши в такий спосіб губну помаду. Мож­на посередині губ нанести трохи блиску.

Завершальний штрих макіяжу — рум'яна. Вони додадуть обличчю досконалішої форми й освіжать його. Найкраще ви­користовувати рум'яна-пудру, які обережно, невеликими кількостями наносяться за допомогою пензлика.

Якщо у вас кутасте обличчя, рум'яна допоможуть зм'як­шити його контури. Для цього на щелепні кості й вилиці на­носиться темніший основний тон, а на скроневі кості й вилиці наносяться рум'яна.

Видовжене обличчя оптично можна зробити коротшим. Для цього рум'яна наносяться на вилиці й розтушовуються до вух.

За допомогою макіяжу кругле обличчя можна зробити овальним. Для цього з боків і на підборіддя наносяться темні румяна й м'яко розтушовуються.

Якщо у вас грушоподібне обличчя, на чоло наносить­ся світлий відтінок, з боків і під підборіддям — темний відтінок.

Якщо у вас трикутне обличчя, верхня частина чола відтінюється темними рум'янами. На щоки рум'яна наносять від носа до скронь. Підборіддя й перенісся покривають ніжним шаром рум'ян.

Молоденькі дівчата можуть прикрасити обличчя блис­кітками.

Цікаво знати: Мягкая мебель в Києві - це не просто "те на чому можна спати, сидіти, дивитися телевізор " - це частина інтер'єру та дизайну вашої квартири. Це втілення комфорту, зручності вашої фантазії.

завантаження...


Макіяж та зачіска

Весільні зачіски для короткого волосся

У багатьох образ нареченої асоціюється з довгим пишним платтям, високою складною зачіскою, прикрашеною квітами...

Весільні зачіски боб-каре

До весілля залишається все менше і менше часу і з кожним днем збільшується бажання...

Весільні зачіски з короткою фатою

  Традиційний атрибут весільного образу нареченої - це фата. І якщо сьогодні голова нареченої може...

Як підібрати зачіску ...

Зачіска повинна відповідати обраному образу. У випадку якщо ви захочете кардинально поміняти свій стиль,...

Красивий колір волосся - запорука успіху

Щоб привернути увагу, не обов'язково робити яскравий макіяж, досить вдало підібрати відтінок для волосся....

Весільна зачіска: маленькі секрети

Напівперука Діловій жінці, енергійній і рішучій, яка віддає перевагу  строгому костюму і короткій стрижці,...

Таємниці весільного макіяжу

Жінки завжди намагаються виглядати неперевершино, що вже казати про день весілля.З цього приводу, вони...

Макіяж зелених очей

Якщо ви є володаркою зелених очей, то вам буде цікаво дізнатися який же макіяж...

Весільні зачіски і аксесуари до них

Багато наречених не можуть встояти перед спокусою зробити перед весіллям щось новеньке. Якщо у...

Макіяж для збільшення очей

Саме очі є основою створюваного образу жінки. Великі, ефектні очі можуть привернути увагу чоловіків...

Інтернет магазин