завантаження...

На замітку молодим

Як підібрати собі офісне крісло?


Перше, найголовніше, правило при підборі крісла - в кріслі потрібно сидіти! Не можна крісло замовляти просто по картинці. Адже тіло у кожної людини індивідуальне.

Читати далі: Як підібрати собі офісне крісло?

 

Як правильно вибрати фільм для домашнього перегляду?


Як правильно вибрати фільм для домашнього перегляду? Щоб провести вечір цікаво, зовсім не обов'язково присвячувати його активному відпочинку або проводити його в гущі подій. Бувають моменти, коли досить затишно розташуватися на дивані в своєму будинку і подивитися який-небудь фільм.

Читати далі: Як правильно вибрати фільм для домашнього перегляду?

   

Домробітниця для дому. Плюси і мінуси


Скажений ритм сучасного життя деколи практично не залишає вільного часу. Робота, бізнес, найжорстокіші умови конкуренції. Але ж так хочеться частіше спілкуватися з рідними, відчувати себе коханою і дарувати свою любов близьким людям. Але як же це зробити, якщо після робочого дня необхідно займатися купою домашніх справ? Саме в такій ситуації на допомогу сучасній охоронниці сімейного вогнища може прийти домробітниця. Однак вдатися до послуг найманого персоналу наважується далеко не кожна жінка. Які ж переваги дає наймання домробітниці? Які нюанси потрібно врахувати, приймаючи рішення про наймання?

Читати далі: Домробітниця для дому. Плюси і мінуси

   

Життя після весілля з батьками


Коли двоє закоханих людей вирішують одружиться і створити сім'ю, вони повинні тверезо розуміти всю відповідальність вчинку і представляти подальший результат цього. Найчастіше величезною помилкою тільки створеної сім'ї є спільне проживання з батьками. Зараз дуже важко молодій сім'ї обзавестися власним житлом, тому перший час доводиться жити з батьками нареченого або нареченої, що закінчується не завжди благополучно і в окремих випадках призводить до розриву таких відносин «під наглядом».

Читати далі: Життя після весілля з батьками

   

Домогосподарка - плюси і мінуси


Домогосподарка ... Одні жінки сприймають цей як справжній вирок, коли життя закінчене, а для інших - це слово означає, що все тільки починається ... 

Читати далі: Домогосподарка - плюси і мінуси

   

Сторінка 10 з 52

завантаження...


Сезони для весілля

Інтернет магазин