завантаження...

На замітку молодим

Дизайн спальні. Практичні поради для самостійного проектування і розміщення меблів в спальні.Від дизайну спальні залежить фізичне і психічне здоров'я людини. Особливе значення мають планування, колір і освітлення. У цій статті ми детально розповімо про те, як грамотно спланувати та організувати простір в залежності від вихідних даних та функціонального призначення спальні.

Читати далі: Дизайн спальні. Практичні поради для самостійного проектування і розміщення меблів в спальні.

 

Як порадувати дитину: організація дитячих свят і секрети підготовки


Для дорослих організація дитячих свят завжди цікавий, але клопіткий процес. Якщо ви хочете порадувати свого малюка на День Народження і влаштувати сюрприз, вам необхідно добре підготуватися. Перше питання, яке виникає у батьків перед святом: з чого ж почати підготовку? Спочатку продумайте тематику заходу, відштовхуючись від віку і захоплень вашої дитини. Після, визначитеся з кількістю запрошених гостей. Можливо, ваша дитина захоче запросити всіх, з ким вона знайома, проте наші можливості не завжди відповідають бажанням. Дуже важливо, щоб кожному гостю вистачило місця.

Читати далі: Як порадувати дитину: організація дитячих свят і секрети підготовки

   

Як підібрати собі офісне крісло?


Перше, найголовніше, правило при підборі крісла - в кріслі потрібно сидіти! Не можна крісло замовляти просто по картинці. Адже тіло у кожної людини індивідуальне.

Читати далі: Як підібрати собі офісне крісло?

   

Як правильно вибрати фільм для домашнього перегляду?


Як правильно вибрати фільм для домашнього перегляду? Щоб провести вечір цікаво, зовсім не обов'язково присвячувати його активному відпочинку або проводити його в гущі подій. Бувають моменти, коли досить затишно розташуватися на дивані в своєму будинку і подивитися який-небудь фільм.

Читати далі: Як правильно вибрати фільм для домашнього перегляду?

   

Домробітниця для дому. Плюси і мінуси


Скажений ритм сучасного життя деколи практично не залишає вільного часу. Робота, бізнес, найжорстокіші умови конкуренції. Але ж так хочеться частіше спілкуватися з рідними, відчувати себе коханою і дарувати свою любов близьким людям. Але як же це зробити, якщо після робочого дня необхідно займатися купою домашніх справ? Саме в такій ситуації на допомогу сучасній охоронниці сімейного вогнища може прийти домробітниця. Однак вдатися до послуг найманого персоналу наважується далеко не кожна жінка. Які ж переваги дає наймання домробітниці? Які нюанси потрібно врахувати, приймаючи рішення про наймання?

Читати далі: Домробітниця для дому. Плюси і мінуси

   

Сторінка 10 з 52

завантаження...


Сезони для весілля

Інтернет магазин