завантаження...

На замітку молодим

Весільна подорож: поради


Звичайно, молодятам хочеться побути наодинці один з одним, відчути себе чоловіком і дружиною в романтичному місці, насолоджуватися сімейним життям. І весільна подорож - відмінний спосіб реалізувати ці мрії. Але ось де провести свій медовий місяць може стати немаленькою проблемою, оскільки вибираючи місце відпочинку доведеться враховувати і бюджет, і особливості подорожі та багато іншого.

Читати далі: Весільна подорож: поради

 

Архітектура - основи, як народжуються будинку


Архітектура є не просто прикладною дисципліною. Це свого роду один з напрямків мистецтва, причому як сучасного, так і минулих століть. Вона вирішує різні соціальні і естетичні завдання за допомогою проектування і будівництва всіляких споруд. У повсякденному житті архітектура оточує нас всюди в будівлях житлових будинків, церковних спорудах, музеях та інших будівлях, де є цікава отделка. Ми давно звикли до даного факту, і рідко звертає увагу на те, як саме виглядає та чи інша будова.

Читати далі: Архітектура - основи, як народжуються будинку

   

Поради при виборі пластикових вікон


Як же все-таки не помилитися з вибором?
Головне - ви повинні чітко вирішити, яку роль відіграватиме те чи інше вікно, хто і як буде ним користуватися, що ви розраховуєте отримати після його встановлення. Варто відзначити, що ринок вікон є висококонкурентним і усталеним. Ціни на пластикові вікна утворюють 3 основні компоненти: профіль, склопакет і фурнітура. Ну, а далі ці базові елементи доповнюються підвіконням, відливом, укосами і москітною сіткою. Про все це ми зараз і розповімо.

Читати далі: Поради при виборі пластикових вікон

   

Як правильно вибрати тамаду на весілля: поради?

alt
Якщо ви бачите хоча б кілька відмінностей між весіллям і просто колективною п'янкою, необхідно запросити хорошого тамаду. Тамада - це той, хто відповідає за організацію застілля і гарний настрій ваших гостей, артист, одним словом, який не дасть вам заснути або напитися в драбадан.

Читати далі: Як правильно вибрати тамаду на весілля: поради?

   

Дизайн спальні. Практичні поради для самостійного проектування і розміщення меблів в спальні.Від дизайну спальні залежить фізичне і психічне здоров'я людини. Особливе значення мають планування, колір і освітлення. У цій статті ми детально розповімо про те, як грамотно спланувати та організувати простір в залежності від вихідних даних та функціонального призначення спальні.

Читати далі: Дизайн спальні. Практичні поради для самостійного проектування і розміщення меблів в спальні.

   

Сторінка 10 з 52

завантаження...


Сезони для весілля

Інтернет магазин