завантаження...

На замітку молодим

Як вибрати ведучого на весілля (тамаду)


Вибір хорошого весільного ведучого, заняття досить не просте. Вся складність полягає в тому, що навіть поспілкувавшись деякий час з потенційним тамадою - вам важко буде напевно зрозуміти, на скільки добре він проведе ваше весілля, адже спілкування з однією людиною і управління кількома десятками нетверезих гостей, це зовсім різні речі, які вимагають різних навичок. Тому, найкраще замовляти перевіреного ведучого, якого ви вже бачили в роботі. 

Читати далі: Як вибрати ведучого на весілля (тамаду)

 

Чи потрібен тамада на весіллі?

 Запрошувати на свято шановну і веселу людину, яка вміє завжди підняти настрій і в потрібний момент вимовити якісний тост або жарт, перетворити нудне застілля в веселий захід, цей прекрасний звичай, який прийшов до нас з теплої і темпераментної Грузії.

Читати далі: Чи потрібен тамада на весіллі?

   

Що подарувати на річницю весілля: поради?

alt
Весілля не закінчується за один день. Щороку більшість пар відзначають день народження своєї сім'ї, згадуючи найсвітліші і зворушливі моменти торжества. Деякі з них супроводжують річницю святом у колі сім'ї та друзів. Але що подарувати на річницю весілля? Який подарунок буде доречний і чи потрібно взагалі підносити подарунки?

Читати далі: Що подарувати на річницю весілля: поради?

   

Медовий місяць: який пляж вибрати?


Після весільних турбот, після виснажливої ​​підготовки і яскравого торжества так хочеться вирватися з повсякденної обстановки на справжній повноцінний відпочинок разом зі своєю коханою людиною. Берег моря або океану - ідеальне місце для повної релаксації. На якому ж пляжі краще розкинути свій двомісний післявесільних лежак? Де краще провести медовий місяць на морі?

Читати далі: Медовий місяць: який пляж вибрати?

   

Підбір квартири: молодята, сім'я - чоловік і дружина, пріоритети у виборі


Цікаво виходить - одна сім'я, а думки щодо головного місця в квартирі розходяться, іншими словами, практично по важливості не сходяться. Багато жінок на перше місце відносять кухню, де саме кожна жінка (практично), в буквальному сенсі слова «панує», так вже історично склалося, адже більше часу проводять на кухні саме жінки. А чоловіки, вважають, що головним місцем в квартирі все ж є вітальня, це саме те місце, де саме чоловіки зможуть спокійно відпочивати. Саме тому чоловіки більше приділяють увагу у вітальні на комп'ютер, телевізор і, звичайно ж, на присутність там дивана ...

Читати далі: Підбір квартири: молодята, сім'я - чоловік і дружина, пріоритети у виборі

   

Сторінка 10 з 53

завантаження...


Сезони для весілля

Інтернет магазин