завантаження...

На замітку молодим

Як зробити медовий місяць незабутнім?


Погода і пору року не заважають закоханим реєструвати свої стосунки в урочистій обстановці і відправлятися в медовий місяць, який повинен бути досконалим!

1. Скористайтеся послугами турагента. Завдяки досвіду та базі даних, хороший турагент допоможе вам заощадити гроші і час.

Читати далі: Як зробити медовий місяць незабутнім?

 

Коли робити ремонт: до або після весілля


Одне з важливих питань, яке постало перед вами після того, як ви прийняли рішення одружитися - де ви будете жити. Добре, якщо ваші батьки піднесуть вам на весілля в якості подарунка нову квартиру з гарним ремонтом або навіть приватний будинок, з міцним фундаментом, укріпленим якісною арматурою. Але все-таки більшості молодятам питання облаштування побуту доводиться вирішувати самостійно.

Читати далі: Коли робити ремонт: до або після весілля

   

Як правильно вибрати домашнього улюбленця для дітей?



Домашні улюбленці завжди приносять в будинок велику радість. А крім цього будь-яка тваринка навчає своїх господарів дисципліні і розвиває почуття занепокоєння і турботи про когось. Це відмінно виховує маленьких дітей і прищеплює їм почуття відповідальності.

Читати далі: Як правильно вибрати домашнього улюбленця для дітей?

   

Як вибрати дитячу коляску: поради

 В даний час вибір дитячих колясок величезний. Достаток кольорових гам, різних пристосувань і варіантів положень ручки деколи вводить в ступор. Але все це моменти вельми другорядні, із за яких часом пропускаються важливі деталі.

Читати далі: Як вибрати дитячу коляску: поради

   

Чому я вибираю ІКЕА для свого будинку


Цікавий факт: в будь-якому будинку, квартирі, кімнаті гуртожитку є хоча б один товар з ІКЕА. Перевіримо? Озирніться навколо! Ну як? ІКЕА за декілька років в Україні завоювала серця мільйонів людей! Що стосується мене, то я обожнюю ІКЕА! Чому я вибираю саме її для свого будинку?

Читати далі: Чому я вибираю ІКЕА для свого будинку

   

Сторінка 10 з 54

завантаження...


Сезони для весілля

Інтернет магазин