завантаження...

На замітку молодим

Як правильно вибрати тамаду на весілля: поради?

alt
Якщо ви бачите хоча б кілька відмінностей між весіллям і просто колективною п'янкою, необхідно запросити хорошого тамаду. Тамада - це той, хто відповідає за організацію застілля і гарний настрій ваших гостей, артист, одним словом, який не дасть вам заснути або напитися в драбадан.

Читати далі: Як правильно вибрати тамаду на весілля: поради?

 

Дизайн спальні. Практичні поради для самостійного проектування і розміщення меблів в спальні.Від дизайну спальні залежить фізичне і психічне здоров'я людини. Особливе значення мають планування, колір і освітлення. У цій статті ми детально розповімо про те, як грамотно спланувати та організувати простір в залежності від вихідних даних та функціонального призначення спальні.

Читати далі: Дизайн спальні. Практичні поради для самостійного проектування і розміщення меблів в спальні.

   

Як порадувати дитину: організація дитячих свят і секрети підготовки


Для дорослих організація дитячих свят завжди цікавий, але клопіткий процес. Якщо ви хочете порадувати свого малюка на День Народження і влаштувати сюрприз, вам необхідно добре підготуватися. Перше питання, яке виникає у батьків перед святом: з чого ж почати підготовку? Спочатку продумайте тематику заходу, відштовхуючись від віку і захоплень вашої дитини. Після, визначитеся з кількістю запрошених гостей. Можливо, ваша дитина захоче запросити всіх, з ким вона знайома, проте наші можливості не завжди відповідають бажанням. Дуже важливо, щоб кожному гостю вистачило місця.

Читати далі: Як порадувати дитину: організація дитячих свят і секрети підготовки

   

Як підібрати собі офісне крісло?


Перше, найголовніше, правило при підборі крісла - в кріслі потрібно сидіти! Не можна крісло замовляти просто по картинці. Адже тіло у кожної людини індивідуальне.

Читати далі: Як підібрати собі офісне крісло?

   

Як правильно вибрати фільм для домашнього перегляду?


Як правильно вибрати фільм для домашнього перегляду? Щоб провести вечір цікаво, зовсім не обов'язково присвячувати його активному відпочинку або проводити його в гущі подій. Бувають моменти, коли досить затишно розташуватися на дивані в своєму будинку і подивитися який-небудь фільм.

Читати далі: Як правильно вибрати фільм для домашнього перегляду?

   

Сторінка 10 з 52

завантаження...


Сезони для весілля

Інтернет магазин