завантаження...

На замітку молодим

Як правильно вибрати фільм для домашнього перегляду?


Як правильно вибрати фільм для домашнього перегляду? Щоб провести вечір цікаво, зовсім не обов'язково присвячувати його активному відпочинку або проводити його в гущі подій. Бувають моменти, коли досить затишно розташуватися на дивані в своєму будинку і подивитися який-небудь фільм.

Читати далі: Як правильно вибрати фільм для домашнього перегляду?

 

Домробітниця для дому. Плюси і мінуси


Скажений ритм сучасного життя деколи практично не залишає вільного часу. Робота, бізнес, найжорстокіші умови конкуренції. Але ж так хочеться частіше спілкуватися з рідними, відчувати себе коханою і дарувати свою любов близьким людям. Але як же це зробити, якщо після робочого дня необхідно займатися купою домашніх справ? Саме в такій ситуації на допомогу сучасній охоронниці сімейного вогнища може прийти домробітниця. Однак вдатися до послуг найманого персоналу наважується далеко не кожна жінка. Які ж переваги дає наймання домробітниці? Які нюанси потрібно врахувати, приймаючи рішення про наймання?

Читати далі: Домробітниця для дому. Плюси і мінуси

   

Життя після весілля з батьками


Коли двоє закоханих людей вирішують одружиться і створити сім'ю, вони повинні тверезо розуміти всю відповідальність вчинку і представляти подальший результат цього. Найчастіше величезною помилкою тільки створеної сім'ї є спільне проживання з батьками. Зараз дуже важко молодій сім'ї обзавестися власним житлом, тому перший час доводиться жити з батьками нареченого або нареченої, що закінчується не завжди благополучно і в окремих випадках призводить до розриву таких відносин «під наглядом».

Читати далі: Життя після весілля з батьками

   

Домогосподарка - плюси і мінуси


Домогосподарка ... Одні жінки сприймають цей як справжній вирок, коли життя закінчене, а для інших - це слово означає, що все тільки починається ... 

Читати далі: Домогосподарка - плюси і мінуси

   

Як утримувати будинок в чистоті: секрети ефективного прибирання

Хороша господиня, повинна утримувати будинок в чистоті - прибирання є однією з основних її обов'язків. Однак не завжди є достатньо часу, щоб якісно прибрати всю квартиру, особливо, якщо Ви працюєте або проводите цілий день з маленькою дитиною.

Читати далі: Як утримувати будинок в чистоті: секрети ефективного прибирання

   

Сторінка 10 з 52

завантаження...


Сезони для весілля

Інтернет магазин