завантаження...

На замітку молодим

Який фільм вибрати ля домашнього перегляду увечері з дівчиною

Якщо ви вирішили запросити дівчину на побачення, то обов'язково задумаєтеся про культурну програму. Може, сходити в кафе? На дискотеку? Провести піжамну вечірку? Так Так Так. Але все ж мистецтво кінематографа завжди залишається актуальним. Тому запросіть подружку до себе і включіть фільм. «Який фільм подивитися з дівчиною?» - Запитаєте ви. 

Читати далі: Який фільм вибрати ля домашнього перегляду увечері з дівчиною

 

Каміни в інтер'єрі - класична розкіш в сучасному світі

Каміни в інтер'єрі стали звичним явищем. Це символ затишку, комфорту, респектабельності. Однак недостатньо лише підібрати камін, який буде подобатися господареві, потрібно, щоб він вписувався в інтер'єрне оформлення кімнати, відповідав йому за стилем, розмірами, виду обробки.

Читати далі: Каміни в інтер'єрі - класична розкіш в сучасному світі

   

Як організувати корпоратив до 8 березня?

В багатьох колективах на 8 березня прийнято вітати жінок. Безсумнівно, можна скористатися перевіреним методом і подарувати дівчатам квіти і цукерки. А можна підійти до свята з родзинкою і піднести колегам щось нове і цікаве.

Читати далі: Як організувати корпоратив до 8 березня?

   

Поради молодим: вибираємо ведучого на весілля

Як не крути, а рішення проблеми з тамадою на весіллі в авральному режимі, тобто коли до одруження залишилися лічені дні - не найкращий варіант. Якщо ви, звичайно, не зірка шоу-бізнесу і у вас не стоїть черга з таких же знаменитих друзів-професіоналів, готових по дружбі зробити з вашого весілля незабутнє свято. В іншому випадку про таку вельму важливу, можна сказати навіть - ключову - людину на весіллі потрібно подбати заздалегідь, мінімум за місяць-два до одруження. Адже, як правило, у хороших провідних ведучих всі дні розписані, і тут діє правило: чим раніше займетеся пошуком тамади, тим буде ширший вибір.

Читати далі: Поради молодим: вибираємо ведучого на весілля

   

Натяжні стелі: плюси і мінуси

Забавна виходить картина з цими натяжними стелями. Що сам по собі представляє натяжна стеля, і як його зробити інформація знаходиться тут. Але, коли починаєш шукати якусь більш детальну інформацію про натяжні стелі стикаєшся в невеликою проблемою.

Читати далі: Натяжні стелі: плюси і мінуси

   

Сторінка 2 з 52

завантаження...


Сезони для весілля

Інтернет магазин