завантаження...

На замітку молодим

Як організувати корпоратив до 8 березня?

В багатьох колективах на 8 березня прийнято вітати жінок. Безсумнівно, можна скористатися перевіреним методом і подарувати дівчатам квіти і цукерки. А можна підійти до свята з родзинкою і піднести колегам щось нове і цікаве.

Читати далі: Як організувати корпоратив до 8 березня?

 

Поради молодим: вибираємо ведучого на весілля

Як не крути, а рішення проблеми з тамадою на весіллі в авральному режимі, тобто коли до одруження залишилися лічені дні - не найкращий варіант. Якщо ви, звичайно, не зірка шоу-бізнесу і у вас не стоїть черга з таких же знаменитих друзів-професіоналів, готових по дружбі зробити з вашого весілля незабутнє свято. В іншому випадку про таку вельму важливу, можна сказати навіть - ключову - людину на весіллі потрібно подбати заздалегідь, мінімум за місяць-два до одруження. Адже, як правило, у хороших провідних ведучих всі дні розписані, і тут діє правило: чим раніше займетеся пошуком тамади, тим буде ширший вибір.

Читати далі: Поради молодим: вибираємо ведучого на весілля

   

Натяжні стелі: плюси і мінуси

Забавна виходить картина з цими натяжними стелями. Що сам по собі представляє натяжна стеля, і як його зробити інформація знаходиться тут. Але, коли починаєш шукати якусь більш детальну інформацію про натяжні стелі стикаєшся в невеликою проблемою.

Читати далі: Натяжні стелі: плюси і мінуси

   

Як одягатися стильно і недорого

Потрібно визнати, що всі люблять модно одягатися. І це стосується не тільки жінок, але й чоловіків. Модники і модниці стежать за новинками моди і намагаються бути в тренді. Брендовий одяг, як правило, коштує не дешево, тому сьогодні дуже актуально міксувати брендові речі з масмаркетними. Далеко не всі зможуть виділити досить значну суму на придбання тієї чи іншої модної новинки, яку побачив на сторінці глянцевого журналу. Але не варто впадати у відчай! Одягатися модно і недорого цілком реально, варто лише скористатися кількома прийомами.

Читати далі: Як одягатися стильно і недорого

   

Як вибрати подарунок дитині на день народження.


День народження - це особливе свято. Таке ж чарівне, як і Новий рік, таке ж довгоочікуване, як канікули в школі. Тому що цей день належить тільки дитині, бо в цей день даруються подарунки і звучать святкові тоститільки в її честь.

Читати далі: Як вибрати подарунок дитині на день народження.

   

Сторінка 3 з 52

завантаження...


Сезони для весілля

Інтернет магазин