завантаження...

На замітку молодим

Як вийти за нього заміж. Овен

ОВЕН

21 березня - 20 квітня

Овен

 

Шлюб для Овна - проста умовність. «Контракт він і є контракт» - говорить він про одруження, і ти ні за що його не переконаєш. Для нього шлюб - звичайна формальність, не більш, йому навіть в голову не прийде, що для тебе це щось важливіше, ніж підпис під юридичним документом. Він сам просто не бачить різниці між юридично оформленим шлюбним союзом і таким шлюбом, коли чоловік і жінка живуть разом по обопільному бажанню, без всяких штампів і підписів.

Читати далі: Як вийти за нього заміж. Овен

 

Вибираємо місяць для одруження!

ОсіньЯкий  ж місяць найкращий для одруження? Це питання  надзвичайно актуальне для молодят... Вони обмірковують його вплив на подальше сімейне життя. Отож, якщо ви хочете святкувати день народження сім'ї у місяці, який принесе вам щастя і добробут, то уважно прочитайте далі...

1. Січень припадає на самий розпал зими. Безліч релігійних свят додають особливого колориту вашому святкуванню. Цей місяць спрятиме спокійному подружньому життю. Відтак ваш сімейний побут вирізнятиметься стабільністю. Негативом є лише повсякденність і одноманітність, які переслідуватимуть ваш шлюб на життєвій ниві.

2. Лютий являться єдиним місяцем в році, в якому кількість днів змінюється із 28 на 29. Навіть зважаючи на ці два дні, лютий - найкоротший місяць у календарному році. Своєю нестабільністю він провокуватиме різноманітні випробування для молодят.Тому задумайтеся на хвилинку: чи потрібні вам зайві клопоти?

Читати далі: Вибираємо місяць для одруження!

   

При долині кущ калини

При долині кущ калини
Нахилився до води.
Ти скажи, скажи, калино,
Як попала ти сюди.

Читати далі: При долині кущ калини

   

Розпустили кучері дівчата

Розпустили кучері дівчата,
Ще й підвели брови для краси.
Тільки ти роби, як вчила мати,     (2)
Не обрізуй русої коси.     

Читати далі: Розпустили кучері дівчата

   

Забава аж до рання

Гей, забава! Забава аж до рання!
Гей, забава, забава цілу ніч!
Гей, гуляла! Гуляла аж до рання!
Гей, гуляла, гуляла цілу ніч!

Читати далі: Забава аж до рання

   

Більше статтей...

Сторінка 53 з 53

завантаження...


Сезони для весілля

Інтернет магазин