завантаження...

На замітку молодим

Що ж таке сухі градирні


Сучасні системи кондиціонування, а так само деякі системи холодильного обладнання, оснащуються такими вузлами, як драйкулери. Ще їх називають сухими градирнями, і навіть конденсаторами, однак від цього їх призначення ніяк не змінюється. Сухі градирні в системах охолодження і кондиціонування виконують функції теплообмінних елементів, і справляються з цим завданням, до речі, вельми ефективно. Варто відзначити, що новітні сухі градирні відрізняються один від одного різним принципом роботи, хоча їх призначення залишається незмінним, і полягає воно в охолодження рідини.

Читати далі: Що ж таке сухі градирні

 

Медовий місяць за кордоном: що вибрати


Сучасні молодята вже не уявляють весілля без медового місяця. І це дуже добре, адже весільні приготування, хвилювання, сам весільний захід віднімають величезну кількість сил. І тільки в романтичній післявесільній подорожі надається можливість розслабитися, зітхнути вільно і повністю насолодитися товариством один одного. Цілком імовірно, що "місяць" насправді виявиться тижнем з багатьох обставин, але і він  допоможе звільнитися від всіх минулих турбот і хвилювань.

Читати далі: Медовий місяць за кордоном: що вибрати

   

Як зробити косметичний ремонт квартири самостійно


Почати слід з того, що косметичний ремонт квартир - це оновлення квартири, заміна старих будівельних матеріалів на нові будівельні матеріали, оновлення вікон і дверей у квартирі, заміна сантехніки, також заміна інших комунікацій в квартирі.

Читати далі: Як зробити косметичний ремонт квартири самостійно

   

Плюси і мінуси натяжної стелі


У кожного матеріалу є свої переваги і недоліки, тому говорити про те, що натяжні стелі ідеальні, було б неправильним. Втім, недоліки натяжних стель надмірно перебільшені, так що багато хто просто побоюються встановлювати їх.

Читати далі: Плюси і мінуси натяжної стелі

   

Навіщо потрібна штукатурка. Основні функції штукатурних робіт

alt
При проведенні сучасних оздоблювальних робіт, часто включають в свій склад проведення всім давно відомих і перевірених часом штукатурних робіт, основні функції та призначення яких розглянемо в цьому матеріалі.

Читати далі: Навіщо потрібна штукатурка. Основні функції штукатурних робіт

   

Сторінка 6 з 53

завантаження...


Сезони для весілля

Інтернет магазин