завантаження...

На замітку молодим

Вибираємо дитячий одяг: на що звернути увагу?


Батьки завжди прагнуть дати своїм дітям все необхідне і найкраще. І одяг не є винятком. Одяг для маленьких представників суспільства повинен бути особливо зручним, якісним, нешкідливим і, звичайно, радувати погляди дорослих і самих діток.

Читати далі: Вибираємо дитячий одяг: на що звернути увагу?

 

Весільна подорож: поради молодятам


Як відомо, ідеальна подорож - результат довгої копіткої праці і серйозних роздумів. Запорукою щасливого і безтурботного медового місяця є прогноз всіляких організаційних проколів і недоліків, які можуть зіпсувати радісний момент.

Читати далі: Весільна подорож: поради молодятам

   

Як вибрати сонцезахисні окуляри для дитини?


Зараз в моді сонцезахисні темні окуляри, їх носять як аксесуар, але також за допомогою них захищають очі від попадання сонячних ультрафіолетових променів на сітківку ока. Не варто забувати і про дітей, адже їм такий захист потрібний навіть більше, ніж дорослим, оскільки очі дітей найбільш уразливі при впливі сонячного світла.

Читати далі: Як вибрати сонцезахисні окуляри для дитини?

   

Як реагувати на чоловічі хобі


 У кожного чоловіка є хобі та захоплення. У кожного є та галузь діяльності, в якій він неймовірно гарний, а можливо, і краще за всіх!

Саме тому чоловік і хобі поняття нерозривні настільки ж наскільки нерозривними здаються тобі ваші спільні відносини на перших етапах.

Але якщо вести себе неправильно по відношенню до «радощів життя» свого коханого, то нерозумно розраховувати, що в кінцевому підсумку він вибере саме тебе, а не своє хобі.

Читати далі: Як реагувати на чоловічі хобі

   

Стиль кантрі в інтер'єрі заміського будинку


Багато купляють заміський будинок в першу чергу для того, щоб відпочити в ньому від суєти міста, знайти спокій і затишок. При облаштуванні інтер'єру намагаються створити в оточенні якомога більше спокою і тепла, які будуть надихати і радувати. 

Читати далі: Стиль кантрі в інтер'єрі заміського будинку

   

Сторінка 7 з 52

завантаження...


Сезони для весілля

Інтернет магазин