завантаження...

На замітку молодим

Основні вимоги до будівництва власного будинку.


Для того щоб почати будівництво необхідно враховувати деякі особливості забудови, а саме які мінімальні розміри допустимі при будівництві будинку. Якщо ж не будуть дотримані ці правила, то БТІ може не зареєструвати будинок, тому ці правила були прийняті, згідно з розрахунками і враховані всі особливості побуту людини.

Читати далі: Основні вимоги до будівництва власного будинку.

 

Вибираємо дитячий одяг: на що звернути увагу?


Батьки завжди прагнуть дати своїм дітям все необхідне і найкраще. І одяг не є винятком. Одяг для маленьких представників суспільства повинен бути особливо зручним, якісним, нешкідливим і, звичайно, радувати погляди дорослих і самих діток.

Читати далі: Вибираємо дитячий одяг: на що звернути увагу?

   

Весільна подорож: поради молодятам


Як відомо, ідеальна подорож - результат довгої копіткої праці і серйозних роздумів. Запорукою щасливого і безтурботного медового місяця є прогноз всіляких організаційних проколів і недоліків, які можуть зіпсувати радісний момент.

Читати далі: Весільна подорож: поради молодятам

   

Як вибрати сонцезахисні окуляри для дитини?


Зараз в моді сонцезахисні темні окуляри, їх носять як аксесуар, але також за допомогою них захищають очі від попадання сонячних ультрафіолетових променів на сітківку ока. Не варто забувати і про дітей, адже їм такий захист потрібний навіть більше, ніж дорослим, оскільки очі дітей найбільш уразливі при впливі сонячного світла.

Читати далі: Як вибрати сонцезахисні окуляри для дитини?

   

Як реагувати на чоловічі хобі


 У кожного чоловіка є хобі та захоплення. У кожного є та галузь діяльності, в якій він неймовірно гарний, а можливо, і краще за всіх!

Саме тому чоловік і хобі поняття нерозривні настільки ж наскільки нерозривними здаються тобі ваші спільні відносини на перших етапах.

Але якщо вести себе неправильно по відношенню до «радощів життя» свого коханого, то нерозумно розраховувати, що в кінцевому підсумку він вибере саме тебе, а не своє хобі.

Читати далі: Як реагувати на чоловічі хобі

   

Сторінка 7 з 52

завантаження...


Сезони для весілля

Інтернет магазин