завантаження...

На замітку молодим

Як вибрати фільм для сімейного перегляду: поради?


Час, який ви проводите з родиною, ви часто прагнете використовувати раціонально, зробити якісь важливі справи, наприклад, позайматися уроками з дітьми тощо. Але іноді виникає бажання просто розслабитися в оточенні близьких людей, і це обов'язково потрібно робити. Вам і вашим коханим людям потрібна розрядка, вам необхідно зняти стрес, відпочити. Для цього чудово підійде спільний перегляд фільмів, при якому ви зможете не тільки відволіктися і розважитися, а й  відпочити фізично на м'якому дивані.

Читати далі: Як вибрати фільм для сімейного перегляду: поради?

 

Як вибрати мультфільм для дитини


Досить часто батьки включають своїм діткам мультфільми тільки для того, щоб відвернути їхню увагу або заманити. Заважає малюк, крутиться під ногами, не дає робити мамі домашні справи, не хоче їсти кашку. Причин безліч. Куди простіше включити заїжджений диск з мультфільмом, який дитина вже знає напам'ять, і зайнятися власними справами. Але будь-який мультфільм формує у малюка певний світогляд, розвиває уяву. Діти на мультфільмах вивчають життя. Адже вони вірять улюбленим героям. Тому відмахуватися батьки не повинні. Будь-які мультфільм потрібно вибирати обдумано. Поки дитина зовсім крихітна, за неї це будуть і повинні робити батьки. Як же вибрати мультиплікаційний фільм?

Читати далі: Як вибрати мультфільм для дитини

   

Поради щодо вибору автомобіля


Кожен автолюбитель напевно стикався з такими нагальними питаннями: "Де придбати автомобіль? З пробігом або новий?". Зараз автомобільний ринок пропонує багато різноманітних варіантів покупки машини. Ми розглянемо покупку автомобілів з пробігом через автосалони - її плюси і мінуси.

Читати далі: Поради щодо вибору автомобіля

   

Легкий ремонт власними силами


Світ змінюється так швидко, що зараз ремонт перестав бути чимось страшним, що зазвичай займає багато тижнів і супроводжується повною розрухою і брудом у вашому домі. Зараз є дуже багато фірм, які можуть допомогти вам з цією справою, але якщо ви вирішили робити все самостійно, то варто готуватися до того, що деякі речі можуть увігнати вас буквально в ступор. Наприклад, для новачка буде досить складна установка вхідних дверей, так що цей етап може зайняти набагато більше часу, ніж ви думаєте. Навіть якщо ви вирішили робити все самостійно, то варто ознайомитися з порадами бувалих майстрів, щоб не допустити якоїсь прикрої помилки, тим самим буквально поховавши власну роботу.

Читати далі: Легкий ремонт власними силами

   

Як правильно вибирати антикварні меблі та аксесуари: 5 перевірених порад


В останні роки в дизайні намітилася нова тенденція: від ультрамодних і сучасних меблів дизайнери відмовляються на користь антикваріату - речей, просочених духом часу і історією. У цьому є кілька переваг саме для вашого інтер'єру. Такі моделі найчастіше виготовлялися вручну і тому вони унікальні. Антикварні меблі практично завжди робилися з високоякісних матеріалів, щоб передаватися з покоління в покоління.

Читати далі: Як правильно вибирати антикварні меблі та аксесуари: 5 перевірених порад

   

Сторінка 8 з 54

завантаження...


Сезони для весілля

Інтернет магазин