завантаження...

На замітку молодим

Коли робити ремонт: до або після весілля


Одне з важливих питань, яке постало перед вами після того, як ви прийняли рішення одружитися - де ви будете жити. Добре, якщо ваші батьки піднесуть вам на весілля в якості подарунка нову квартиру з гарним ремонтом або навіть приватний будинок, з міцним фундаментом, укріпленим якісною арматурою. Але все-таки більшості молодятам питання облаштування побуту доводиться вирішувати самостійно.

Читати далі: Коли робити ремонт: до або після весілля

 

Як правильно вибрати домашнього улюбленця для дітей?Домашні улюбленці завжди приносять в будинок велику радість. А крім цього будь-яка тваринка навчає своїх господарів дисципліні і розвиває почуття занепокоєння і турботи про когось. Це відмінно виховує маленьких дітей і прищеплює їм почуття відповідальності.

Читати далі: Як правильно вибрати домашнього улюбленця для дітей?

   

Як вибрати дитячу коляску: поради

 В даний час вибір дитячих колясок величезний. Достаток кольорових гам, різних пристосувань і варіантів положень ручки деколи вводить в ступор. Але все це моменти вельми другорядні, із за яких часом пропускаються важливі деталі.

Читати далі: Як вибрати дитячу коляску: поради

   

Чому я вибираю ІКЕА для свого будинку


Цікавий факт: в будь-якому будинку, квартирі, кімнаті гуртожитку є хоча б один товар з ІКЕА. Перевіримо? Озирніться навколо! Ну як? ІКЕА за декілька років в Україні завоювала серця мільйонів людей! Що стосується мене, то я обожнюю ІКЕА! Чому я вибираю саме її для свого будинку?

Читати далі: Чому я вибираю ІКЕА для свого будинку

   

Як облаштувати свою ванну кімнату з комфортом і затишком?


Як облаштувати свою ванну кімнату з комфортом і затишком? Ванні кімнати є важливою частиною нашого будинку. Тому що ми використовуємо ванну кімнату досить часто для того, щоб зняти напругу за цілий день, відпочити, провести гігієнічні процедури і так далі. Але як зробити ванну кімнату затишною і комфортною, щоб у ній було приємно знаходиться?

Читати далі: Як облаштувати свою ванну кімнату з комфортом і затишком?

   

Сторінка 8 з 52

завантаження...


Сезони для весілля

Інтернет магазин