завантаження...

На замітку молодим

Як вибрати дитячу коляску: поради

 В даний час вибір дитячих колясок величезний. Достаток кольорових гам, різних пристосувань і варіантів положень ручки деколи вводить в ступор. Але все це моменти вельми другорядні, із за яких часом пропускаються важливі деталі.

Читати далі: Як вибрати дитячу коляску: поради

 

Чому я вибираю ІКЕА для свого будинку


Цікавий факт: в будь-якому будинку, квартирі, кімнаті гуртожитку є хоча б один товар з ІКЕА. Перевіримо? Озирніться навколо! Ну як? ІКЕА за декілька років в Україні завоювала серця мільйонів людей! Що стосується мене, то я обожнюю ІКЕА! Чому я вибираю саме її для свого будинку?

Читати далі: Чому я вибираю ІКЕА для свого будинку

   

Як облаштувати свою ванну кімнату з комфортом і затишком?


Як облаштувати свою ванну кімнату з комфортом і затишком? Ванні кімнати є важливою частиною нашого будинку. Тому що ми використовуємо ванну кімнату досить часто для того, щоб зняти напругу за цілий день, відпочити, провести гігієнічні процедури і так далі. Але як зробити ванну кімнату затишною і комфортною, щоб у ній було приємно знаходиться?

Читати далі: Як облаштувати свою ванну кімнату з комфортом і затишком?

   

Як вибрати ведучого на весілля (тамаду)


Вибір хорошого весільного ведучого, заняття досить не просте. Вся складність полягає в тому, що навіть поспілкувавшись деякий час з потенційним тамадою - вам важко буде напевно зрозуміти, на скільки добре він проведе ваше весілля, адже спілкування з однією людиною і управління кількома десятками нетверезих гостей, це зовсім різні речі, які вимагають різних навичок. Тому, найкраще замовляти перевіреного ведучого, якого ви вже бачили в роботі. 

Читати далі: Як вибрати ведучого на весілля (тамаду)

   

Чи потрібен тамада на весіллі?

 Запрошувати на свято шановну і веселу людину, яка вміє завжди підняти настрій і в потрібний момент вимовити якісний тост або жарт, перетворити нудне застілля в веселий захід, цей прекрасний звичай, який прийшов до нас з теплої і темпераментної Грузії.

Читати далі: Чи потрібен тамада на весіллі?

   

Сторінка 9 з 53

завантаження...


Сезони для весілля

Інтернет магазин