завантаження...

На замітку молодим

Підбір квартири: молодята, сім'я - чоловік і дружина, пріоритети у виборі


Цікаво виходить - одна сім'я, а думки щодо головного місця в квартирі розходяться, іншими словами, практично по важливості не сходяться. Багато жінок на перше місце відносять кухню, де саме кожна жінка (практично), в буквальному сенсі слова «панує», так вже історично склалося, адже більше часу проводять на кухні саме жінки. А чоловіки, вважають, що головним місцем в квартирі все ж є вітальня, це саме те місце, де саме чоловіки зможуть спокійно відпочивати. Саме тому чоловіки більше приділяють увагу у вітальні на комп'ютер, телевізор і, звичайно ж, на присутність там дивана ...

Читати далі: Підбір квартири: молодята, сім'я - чоловік і дружина, пріоритети у виборі

 

Весільний тамада - головний режисер весілля

alt
Дорогі молодята!


Пошукам хорошого ведучого (тамади) для вашого весільного торжества слід приділити серйозну увагу. Тамада - головний режисер вашого весілля. Саме від нього залежить характер, стиль, настрій і атмосфера свята. Але перш ніж шукати ведучого, визначтеся, яким ви хочете бачити ваше весілля, для того щоб з майбутнім тамадою розробити або узгодити його сценарій. Образ ведучого повинен відповідати стилю вашого весілля.

Читати далі: Весільний тамада - головний режисер весілля

   

Де жити після весілля?

alt
Весілля для багатьох пар пов'язане з вихованням дітей при спільному проживанні. Вже перед весіллям варто задуматися над деякими аспектами майбутнього життя, де пара відзначатиме початок нового життя, і що можуть дозволити собі молодята. Витрати на харчування і оплата рахунків можуть досягати недосяжних сум для нареченого і нареченої, тому рекомендується заздалегідь проаналізувати бюджет, і вирішити де буде надалі жити молода сім'я.

Читати далі: Де жити після весілля?

   

Весільна подорож: поради


Звичайно, молодятам хочеться побути наодинці один з одним, відчути себе чоловіком і дружиною в романтичному місці, насолоджуватися сімейним життям. І весільна подорож - відмінний спосіб реалізувати ці мрії. Але ось де провести свій медовий місяць може стати немаленькою проблемою, оскільки вибираючи місце відпочинку доведеться враховувати і бюджет, і особливості подорожі та багато іншого.

Читати далі: Весільна подорож: поради

   

Архітектура - основи, як народжуються будинку


Архітектура є не просто прикладною дисципліною. Це свого роду один з напрямків мистецтва, причому як сучасного, так і минулих століть. Вона вирішує різні соціальні і естетичні завдання за допомогою проектування і будівництва всіляких споруд. У повсякденному житті архітектура оточує нас всюди в будівлях житлових будинків, церковних спорудах, музеях та інших будівлях, де є цікава отделка. Ми давно звикли до даного факту, і рідко звертає увагу на те, як саме виглядає та чи інша будова.

Читати далі: Архітектура - основи, як народжуються будинку

   

Сторінка 9 з 52

завантаження...


Сезони для весілля

Інтернет магазин