завантаження...

На замітку молодим

Як правильно спланувати ремонт в квартирі


Після покупки квартири, багато хто відразу ж замислюються про те, як же перетворити житлове приміщення відповідно до своїх вимог і можливостям. Така ситуація стосується не тільки житлових квартир, які були придбані на вторинному ринку, а й житлоплощі в новобудовах.

Читати далі: Як правильно спланувати ремонт в квартирі

 

Тамада на весілля, як правильно вибрати?


Тамада на весілля одна з найголовніших персон на Вашому торжестві. Якщо Ви плануєте урочистий захід і хочете провести його яскраво і незабутньо, то в першу чергу потрібно вибрати таку людину як тамада. Саме від цієї людини, її проведення, її харизми і таланту буде залежати настрій всіх гостей і звичайно ж в першу чергу винуватців торжества.

Читати далі: Тамада на весілля, як правильно вибрати?

   

Кризи сімейного життя: як їх подолати?

  
Будь-яка, навіть сама любляча сім'я, протягом свого спільного життя проходить ряд криз. Криза це цілком нормальне явище і настає вона незалежно від ваших бажань і почуттів. А якщо  їй не можна запобігти, то до неї можна підготуватися і пережити з мінімальними, для вашої родини, втратами.

Читати далі: Кризи сімейного життя: як їх подолати?

   

Як зробити медовий місяць незабутнім?


Погода і пору року не заважають закоханим реєструвати свої стосунки в урочистій обстановці і відправлятися в медовий місяць, який повинен бути досконалим!

1. Скористайтеся послугами турагента. Завдяки досвіду та базі даних, хороший турагент допоможе вам заощадити гроші і час.

Читати далі: Як зробити медовий місяць незабутнім?

   

Коли робити ремонт: до або після весілля


Одне з важливих питань, яке постало перед вами після того, як ви прийняли рішення одружитися - де ви будете жити. Добре, якщо ваші батьки піднесуть вам на весілля в якості подарунка нову квартиру з гарним ремонтом або навіть приватний будинок, з міцним фундаментом, укріпленим якісною арматурою. Але все-таки більшості молодятам питання облаштування побуту доводиться вирішувати самостійно.

Читати далі: Коли робити ремонт: до або після весілля

   

Сторінка 9 з 53

завантаження...


Сезони для весілля

Інтернет магазин