завантаження...

На замітку молодим

Медовий місяць: який пляж вибрати?


Після весільних турбот, після виснажливої ​​підготовки і яскравого торжества так хочеться вирватися з повсякденної обстановки на справжній повноцінний відпочинок разом зі своєю коханою людиною. Берег моря або океану - ідеальне місце для повної релаксації. На якому ж пляжі краще розкинути свій двомісний післявесільних лежак? Де краще провести медовий місяць на морі?

Читати далі: Медовий місяць: який пляж вибрати?

 

Підбір квартири: молодята, сім'я - чоловік і дружина, пріоритети у виборі


Цікаво виходить - одна сім'я, а думки щодо головного місця в квартирі розходяться, іншими словами, практично по важливості не сходяться. Багато жінок на перше місце відносять кухню, де саме кожна жінка (практично), в буквальному сенсі слова «панує», так вже історично склалося, адже більше часу проводять на кухні саме жінки. А чоловіки, вважають, що головним місцем в квартирі все ж є вітальня, це саме те місце, де саме чоловіки зможуть спокійно відпочивати. Саме тому чоловіки більше приділяють увагу у вітальні на комп'ютер, телевізор і, звичайно ж, на присутність там дивана ...

Читати далі: Підбір квартири: молодята, сім'я - чоловік і дружина, пріоритети у виборі

   

Весільний тамада - головний режисер весілля

alt
Дорогі молодята!


Пошукам хорошого ведучого (тамади) для вашого весільного торжества слід приділити серйозну увагу. Тамада - головний режисер вашого весілля. Саме від нього залежить характер, стиль, настрій і атмосфера свята. Але перш ніж шукати ведучого, визначтеся, яким ви хочете бачити ваше весілля, для того щоб з майбутнім тамадою розробити або узгодити його сценарій. Образ ведучого повинен відповідати стилю вашого весілля.

Читати далі: Весільний тамада - головний режисер весілля

   

Де жити після весілля?

alt
Весілля для багатьох пар пов'язане з вихованням дітей при спільному проживанні. Вже перед весіллям варто задуматися над деякими аспектами майбутнього життя, де пара відзначатиме початок нового життя, і що можуть дозволити собі молодята. Витрати на харчування і оплата рахунків можуть досягати недосяжних сум для нареченого і нареченої, тому рекомендується заздалегідь проаналізувати бюджет, і вирішити де буде надалі жити молода сім'я.

Читати далі: Де жити після весілля?

   

Весільна подорож: поради


Звичайно, молодятам хочеться побути наодинці один з одним, відчути себе чоловіком і дружиною в романтичному місці, насолоджуватися сімейним життям. І весільна подорож - відмінний спосіб реалізувати ці мрії. Але ось де провести свій медовий місяць може стати немаленькою проблемою, оскільки вибираючи місце відпочинку доведеться враховувати і бюджет, і особливості подорожі та багато іншого.

Читати далі: Весільна подорож: поради

   

Сторінка 9 з 52

завантаження...


Сезони для весілля

Інтернет магазин