завантаження...

Організаційні заходи

Послідовність весільної відеозйомки

камераЯкщо ви хочете, щоб у вас вийшла зв'язна розповідь про весілля, бажано, щоб оператор був із вами із самого початку Весільного дня.

Знімальний день починається вдома в нареченого. Оператор приходить у призначений час. Зазвичай це час, коли під'їжджають машини для весільного кортежу або трохи раніше. Фільм можна розпочати з невеликого відеоетюду: кімната нареченого, фотографії на стіні, плакати, фотоальбоми, весільний костюм, черевики.

 Потім наряджаємо весільний кортеж: багато гарних машин, яскраві стрічки, квіти, друзі нареченого, весела й трохи хвилююча обстановка. Наречений надягає костюм, черевики, поправляє приколену до кишеньки піджака квітку, бере весільний букет. Можна вирушити на викуп нареченої. Наречений і друзі сідають у машини й відправляються до будинку нареченої. Якщо на весіллі планується щось незвичайне або ви хочете, щоб у кадрі була присутня ваша улюблена бабуся, обов'язково заздалегідь попередьте про це відеооператора.

Читати далі: Послідовність весільної відеозйомки

 

Фото- і відеозйомка

відеозйомкаПриродно, що всі хочуть зафіксувати радісні моменти свого життя. Тому практично жодне весілля не обходиться без фотографій і відеозйомки.

Весілля — подія неповторна, тому зйомка повинна бути бездоганною з першого разу, повторів не буде. Для цього необхідно все заздалегідь продумати й підготувати. Існує два варіанти підготовки до зйомок: попросити кого-небудь зі знайомих, у кого є фотоапарат і відеокамера, або звернутися до. професіонала.

Природно, краще вибрати другий варіант. Оскільки якість професійної зйомки на порядок відрізняється від аматорської. Це пов'язане з декількома факторами. Слід визнати, що професіонал знімає частіше за ваших знайомих і досвіду в нього трохи більше. Найчастіше апаратура професіонала також відрізняється від аматорської в кращий бік.

У подіях, свідками яких були ми самі, цікавим є те, що вислизнуло від нашого погляду. Оператор повинен бути напоготові, усе бачити, переміщатися, іншими словами — працювати. А це вимагає великого досвіду.

У випадку аматорської зйомки високою є ймовірність одержати «документальне кіно» із масовими сценами й тремтячими кадрами. Задоволення від перегляду такого кіно ви не одержите.

Читати далі: Фото- і відеозйомка

   

Вибір транспорту

машинаОтже, ви підійшли до вибору транспорту. Спочатку необ­хідно відповісти на такі питання:

Який вид транспорту?

Де замовити?

Як замовити?

На скільки замовити?

Як прикрасити?

Розпочнемо з першого. Ваш вибір залежатиме від фінан­сових можливостей, фантазії, винахідливості. Так, ви мо­жете замовити собі для весільної прогулянки не тільки авто­мобіль, але й, наприклад, розкішну карету з кучером, катер для прогулянки рікою або озером. А як романтично вигля­датиме принц на білому коні, що відвозить наречену до па­лацу! Сусіди вмруть від заздрості. Але це вже окремий випа­док. Хоча й у цьому випадку необхідно буде замовляти автомобіль, що відвезе вас до Палацу одружень або до загсу, і транспорт (машини або автобуси) для перевезення гостей, адже не поїдуть усі гості на конях (хоча й у цьому є щось оригінальне).

карета

Вибір автомобіля, як показує практика, — завдання не з легких. Можна в знаменний день прокататися на білосніж­ному лімузині, ультрасучасному «мерседесі», «ауді», «форді», BMW і так далі, а можна й на ретро автомобілі: тих самих «ауді», «форді», але середини 19...-х років, «Побєді», «Чайці» тощо.

Читати далі: Вибір транспорту

   

Запрошення на весілля

запрошенняКоли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена складають списки своїх друзів, а батьки — родичів. Слід на­гадати, що відправляти запрошення потрібно за місяць до весілля, щоб запрошені могли визначитися: чи зможуть вони прийти на торжество.

Запрошувальні листівки можна при­дбати в книгарні, але краще це робити в спеціалізованому са­лоні, тому що там до листівок додаються безкоштовні конвер­ти. При бажанні ви можете замовити запрошення в друкарні (вибравши на власний смак текст, шрифт, папір, прикраси) або набрати на комп'ютері й роздрукувати на принтері.

Читати далі: Запрошення на весілля

   

Сторінка 50 з 50

завантаження...


Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Розрахунок кількості спиртного на весілля

Яке спиртне питимуть на вашому весіллі, залежить від ваших особистих пристрастей і кількості грошей....

Інтернет магазин