завантаження...

Автомобіль на весілля. Що ж вибрати?

Автомобіль на весілляРомантична зустріч, пропозиція, подача заяви - все це передує самому романтичному святу під назвою весілля. Яким вона буде і як пройде, залежить, насамперед, від грамотної організації. Вся стилістика заходу, програма і витрати визначаються його бюджетом. Хтось бере кредит, інші займають гроші у родичів. Але є й такі, хто запросто може дозволити собі торжество без особливого збитку для бюджету. Як би там не було, а весілля - це не тільки витрати. Як правило, молодим дарують пристойну суму грошей родичі та друзі. У багатьох пар перша сімейна машина куплена саме на «весільні» гроші. Тим більше, що сьогодні продажі автомобілів розвинені добре і завжди можна відшукати цілком прийнятні варіанти на будь-який гаманець.

І все ж, як би там не було, а весілля - це завжди витрати. Сукня, костюм, банкет - складові статті витрат. Крім того, важливим і витратним пунктом стає весільний кортеж. Замовлення лімузина або звичайної комфортабельної машини для молодят, автомобілі для гостей, транспорт для відеооператора, фотографа стають справжнім головним болем для молодят. Для такої грандіозної події зазвичай вибирають відповідні розкішні машини, які будуть радувати око не тільки під час свята, але і після, при перегляді фотографій. Можливість замовити лімузин є практично в кожному місті, але поряд з усіма видимими перевагами у цього заходу є і недоліки, головним з яких є ціна. Вона зазвичай на порядок вище оренди звичайної машини. Крім того, лімузин через свої габарити не завжди може протиснутися у віддалені маленькі вулички. Якщо ці мінуси вас не бентежать, то лімузин - це якраз те, що потрібно. Якщо ж з'явилася хоча б тінь сумніву, то варто розглянути варіанти інших автомобілів преміум-класу, люкс або просто авто з кондиціонером. Жениха і наречену напевно влаштує просторе заднє сидіння, а гості можуть розміститися з комфортом та без тісноти.

Якщо ж мрією нареченої є саме величезний красивий лімузин, то замовити його досить просто. Достатньо зателефонувати в одну з безлічі фірм, що надають послуги з оренди авто, наприклад Фаворит-Сервис чи подібні компанії. Необхідно лише звернути увагу на всі деталі договору, щоб уникнути можливих неприємних моментів у день весілля. У самій машині молодят цікавить в першу чергу зовнішній вигляд, що поєднується з машинами решти кортежу, а також його комфортабельність. Навряд чи нареченій захочеться тіснитися в машині, де передні сидіння впираються їй в коліна, або немає можливості акуратно розкласти низ сукні, щоб в дорозі не пом'яти його. Поряд з цим гарна оббивка також відіграє велику роль для комфортної подорожі до палацу одруження. Також необхідно відзначити наявність кондиціонера в машині, особливо якщо свято організовується в жарку пору року. Ось чому більшість молодят вибирають такі весільні авто, салон яких відповідає всім цим вимогам.

Якщо майбутні наречені врахують всі деталі та можливі мінуси і накладки, які можуть виникнути, і постаратися їх попередити, то весілля просто приречене на успіх. А щасливі миті і позитивні емоції вплинуть на перебіг подальшого спільного життя, даруючи чудові спогади на довгі роки.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Варіанти запрошення на весілля

Запрошення нареченого Дорогі (імена гостей)! Одруження - найважливіша з подій у моєму житті. Я...

Інтернет магазин