завантаження...

Чи потрібен ведучий (тамада) на весіллі?

тамадаМарш Мендельсона, обручки, шампанське, яке пыниться в келихах ... Нарешті, ця довгоочікувана подія здійснилась і двоє молодих людей поєднали свої долі. Вони відчувають себе найщасливішими на землі. І важливо, щоб весільне торжество залишило у пам'яті молодят і їхніх гостей лише радісні і незабутні спогади на довгі роки. 
 А це означає, між іншим, що до організації весілля потрібно заздалегідь ретельно підготуватися. Особливо уважно слід поставитися до вибору ведучого (тамади). Тому що саме від нього багато в чому залежить, яким буде свято: чи отримаєте ви і ваші гості задоволення і приємні враження чи будете знемагати від нудьги і одноманітності тостів і жартів. 
Обійтися без ведучого (тамади) можна тільки, якщо на весілля запрошено небагато гостей і всі вони давно знайомі один з одним. Але ведучий, "душа компанії", все одно повинен бути. 
У невеликому колективі тамаду може замінити хто-небудь з гостей - родич чи близький друг молодят, який добре знає всіх гостей.

Але найчастіше гості з боку нареченого і нареченої мало знайомі, або взагалі вперше бачать одне одного. Для того, щоб пройшла перша незручність і гості знайшли спільну мову, потрібно інколи чимало часу. 
 Ось тут і виявиться, дуже до речі, досвідчений свадебный ведущий цены, який зуміє зрозуміти загальний настрій і запропонувати гостям, те що їм так хочеться - веселе і безтурботне свято, з жартами, цікавими конкурсами і танцями. Справжній професіонал зуміє провести весільне гуляння легко і невимушено, простежить, щоб ніхто з гостей не засумував, не допустить неприємних "сюрпризів". 
А ось невміло вибраний тамада або дилетант у своїй справі може безнадійно зіпсувати цей радісний для вас день. Тому не полінуйтеся і починайте пошуки тамади заздалегідь, хоча б за місяць до весілля. Адже у хорошого тамади буває багато замовлень, особливо у весільний сезон! 
У справі пошуку "хорошого" тамади можна скористатися порадами та рекомендаціями знайомих, які недавно самі стикалися з подібною проблемою. А може хтось з ваших друзів побував на весіллі, і йому дуже сподобався ведучий ... 
 Якщо ж ніхто з друзів і знайомих порекомендувати хорошого фахівця не може, то тоді варто звернутися в професійне весільне агентство. Зазвичай там вам зможуть запропонувати безліч варіантів. Кожен тамада має свої напрацювання і бачить свято по-своєму. Ваше завдання - не помилитися з вибором, і тоді весілля перетвориться на неповторне торжество.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Варіанти запрошення на весілля

Запрошення нареченого Дорогі (імена гостей)! Одруження - найважливіша з подій у моєму житті. Я...

Інтернет магазин