завантаження...

Де розмістити гостей на час весілля?

Де розмістити гостей на час весілля?Коли наближається день весілля, особливо гостро постає питання про розміщення гостей з інших міст на ніч. Найбільш проблематично це зробити, коли кількість запрошеної рідні та друзів досить велике. Якщо ж один з молодят не місцевий, то труднощів виникає ще більше, оскільки тоді всі гості з його боку будуть мати потребу в нічлігу. У такому випадку краще всього, якщо приїжджаючі гості з одного боку зупиняться у родичів або друзів з іншого боку. Це дасть їм можливість познайомитися до весілля і обговорити питання, що стосуються майбутнього торжества. 

При цьому перед тими, хто проводить весілля, стоїть складне завдання - проявити гостинність і розмістити всіх так, щоб вони залишилися задоволені, а перед тими, хто приїжджає, - проявити порядність під час перебування в гостях.

У тому випадку, якщо молодята з одного міста, розмістити приїжджих гостей набагато простіше. Родичі і друзі нареченої розміщуються у її рідні, а родичі і друзі нареченого - у його. Якщо ж з якихось причин приїжджим родичам одного боку ніде зупинитися, то родичі іншого боку повинні запросити їх до себе (знову ж таки - якщо є така можливість). Що стосується приїжджих друзів і добрих знайомих, то вони можуть розміститися в готелі. Але це повинна бути їхня особиста ініціатива. 

Найкраще зателефонувати запрошуваним гостям приблизно за місяць до весілля і поцікавитися, що вони самі думають з цього приводу. Щоб уникнути неприємних моментів, потрібно заздалегідь поставити гостей до відома про те, яка житлова площа є в наявності, хто в ній проживає і чи є можливість розмістити когось ще. Якщо, наприклад, родичі нареченої запрошують приїжджих родичів нареченого, то жених зобов'язаний дати рідним нареченої коротку характеристику своїх близьких, розповісти про їхні особливості і звички, щоб не виникло ніяких несподіваних сюрпризів. Якщо, припустимо, якийсь дядя Вася любить добре випити, а після цього не може заснути і бешкетує, то, можливо, краще взагалі не запрошувати його на весілля, ніж, поселивши його у майбутніх родичів, позбавити їх сну і спокою і тим самим зіпсувати з ними стосунки.

Запрошуючи приїжджих родичів і знайомих, які ніколи у вас не були, не забудьте докладно розповісти їм, як краще до вас дістатися, на якому транспорті їхати, щоб вони не заблукали і не витрачали час на пошуки. Попросіть запрошених гостей про те, щоб вони по можливості подзвонили вам за кілька днів або за день до приїзду і сказали, коли і на чому приїдуть. Запропонуйте їм зустрітися на вокзалі (можливо, у них буде важкий багаж і знадобиться машина). Але майте на увазі, що якщо присутність людей в будинку принесе вам дискомфорт, негативні емоції і відчуття, які ви не зможете приховувати, і ви знаєте про це заздалегідь, не пропонуйте приїжджим гостям розміщуватися на своїй території. Адже в результаті сварки через наприклад, занадто довго зайнятої гостем ванної кімнати може зіпсуватися настрій не тільки у вас - господарів квартири, але і у гостей, які приїхали відсвяткувати значиму подію з родичами або друзями, а виїдуть з дуже неприємним осадом, який напевно запам'ятається надовго. Також можна скористатись різними службами, які пропонують, наприклад квартиры посуточно Кривой Рог. Декілька таких багатокімнатних квартир - і питання з розміщенням вирішено.

І, нарешті, якщо ви запросили приїжджих гостей до себе додому, постарайтеся заздалегідь підготуватися до цього: звільніть і приберіть кімнату, приготуйте постільну білизну, рушники, тапочки та інші предмети першої необхідності. Ви також повинні подумати про те, чим ви будете частувати гостей до і після весільного застілля. Пам'ятайте, від вашої гостинності багато в чому залежатимуть майбутні відносини з родичами, тому чим краще ви їх приймете, тим тепліше вони будуть до вас ставитися.

Природно, при обговоренні питання про розміщення приїжджих гостей квартира молодят не береться до уваги: ​​адже у них попереду - шлюбна ніч.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Розрахунок кількості спиртного на весілля

Яке спиртне питимуть на вашому весіллі, залежить від ваших особистих пристрастей і кількості грошей....

Інтернет магазин