завантаження...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

прикрашенняЯким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної відповіді, але є загальне правило, якого необхідно дотримуватися при оздобленні залу квітами. Декоруючи місце проведення урочистості, в першу чергу враховують розміри приміщення, його освітлення та архітектурний стиль.
Задумавши створити обстановку таємничої напівтемряви в залі, не рекомендується вибирати весільні квіти темних відтінків: бордові або сині. Їх краса померкне, розчиниться в приміщенні з приглушеним світлом. Квіткові прикраси світлих, кремових відтінків будуть якраз доречні. Під час складання квіткових композицій необхідно враховувати, скільки часу вони повинні зберігати свіжість. Від цього залежить, чи будуть квіти зібрані на оазисі або вони будуть склеєні. Правила прикрашення залу квітами такі, що композиції повинні знаходитися вище зросту людини або бути низькими до (25 см). Інакше, вони заважатимуть гостям бачити один одного.
Архітектурний стиль приміщення безпосередньо впливає на вибір прикрашення залу. При вигляді таких елементів інтер'єру, як колони, скульптур в античному стилі, арок, ніш, так і хочеться доповнити їх виноградною лозою, плющем, звисаючими трояндами. Так само, доречні вазони і плетені кошики, в яких можна помістити композиції з квітів і фруктів, гірлянди. Для прикрашення залу квітами, флористи спорудять навіть Ріг Достатку з рослин, що б створити повне враження Стародавній Греції.

Зануримось трохи в історію.
У середні віки самою улюбленою і популярною квіткою була троянда. Але приміщення тих часів не передбачали розміщення букетів і тому на допомогу любителям прикрашати будинок квітами приходили гірлянди, розвішані на стінах і над дверима. Столи ж прикрашали, просто розсипаючи по них квіти, які вигідно поєднувалися з скатертиною: темний шовк - квітки жасмину, льон - запашні гвоздики, жовтий сатин - ароматні конвалії. Пізніше з'явилися килими з квітів, якими прикрашали стіни. Погодьтеся деякі з цих ідей і зараз можна взяти на озброєння для прикрашення залу квітами.
Флористика в різних стилях.
При виникненні різних стилів в архітектурі та інтер'єрі, флористика теж знаходила їх особливості.
Бароко
Розкіш у всьому - головний принцип стилю бароко. Створювані композиції прагнуть зібрати так, що б квіти взяли динаміку, "жили" в композиціях. Розворот квітів бічною стороною і задньою, додає об'єм і глибину, квіткові прикраси рясні, але в той же час легкі. Кольорова гама краща світла і яскрава, наприклад, від білого до червоного. Квіти з великими пелюстками - півонії, іриси, лілії, мальви. Тюльпани - фаворити цієї епохи. Якщо Ви вирішили прикрашати залу квітами в стилі бароко, то розставлені на столах багатоярусні композиції, виконані з великих квітів і фруктів, будуть доречними. Витонченість і граційна розкіш!
Рококо
Пастельні фарби і пишність форм - притаманні цьому стилю. Блідо блакитні, рожеві, персикові, золотисті відтінки квіткових прикрас, багато разів відбиваються в дзеркалах, якими наповнений інтер'єр у стилі рококо. Вази з мармуру і порцеляни, малюнками як не можна краще підходять для оформлення і прикрашення залу квітами в цьому стилі.
Модерн
Витонченість і елегантність характеризують цей стиль. Часто композиції у стилі модерн - це кілька квіточок зібраних за правилами ікебани. Кольорова гама різноманітна. Квіти не повинні контрастувати, а скоріше гармонійно поєднуватися. Композиції, розставлені в химерних вазах зі скла різного кольору допоможуть витримати стиль. Часто використовуються не тільки квіти, а й листя та гілки, так само прикраси у вигляді метеликів і бджілок - все, що б добитися натуральності. Якщо Вам неприємна пишність і достаток, то стиль модерн як раз для любителів витонченої простоти в оздобленні залу квітами.
Замітка: Школа магії для усіх цікавих людей. Неймовірні фокусы: з картами, монетами та з навіюванням. Навчайте та навчайтеся бути справжнім чарівником.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Інтернет магазин