завантаження...

Найменші гості на дорослому святі


Часто, серед запрошених гостей, на весіллі бувають діти. Уявіть, ви виходите з палацу одруження, а маленькі янголята обсипають вас пелюстками троянд, дівчинка-ангел і маленький, але дуже серйозний хлопчик несуть шлейф вашого плаття, дуже красиво, чи не так?
Але крім всієї краси цих зворушливих моментів, запрошуючи дітей на ваше весілля, слід ретельно подумати і про інші підводні камені. Запрошувати або не запрошувати? Питання звичайно спірне, але давайте спробуємо зробити так, щоб маленькі гості, замість численних клопотів, принесли багато радості собі і всім іншим.

Звичайно ж, весілля - захід дорослий. Діти дуже швидко можуть занудьгувати, але якщо ви вирішили, що вони будуть на вашому святі, то постарайтеся максимально продумати, чим зайняти малюків, щоб їм було цікаво, і вони були вашими маленькими помічниками.

Разом з дітьми придумайте, як вони самостійно можуть привітати молодят. Поздоровленням може послужити вірш, пісенька, танець, а також театралізована сценка. Відрепетируйте кілька разів, щоб ваш малюк все добре запам'ятав, набрався впевненості, був спокійний. Заздалегідь поясніть, як слід поводитися, але будьте готові, що будь-яка дитина може швидко втомитися, тоді її поведінка і настрій можуть різко змінитися.

Якщо на вашому святі кілька дітей приблизно одного віку, запропонуйте їм парами потанцювати під час вальсу нареченого і нареченої. Маленькі, милі, забавні, скільки думок і почуттів виникне у вас, коли ви побачите цю чудову танцювальну виставу. Для того, щоб малюки не відчули себе непотрібними і покинутими, поясніть, що вони дуже важливі для свята, придумайте цікаві завдання, залучіть їх в процес.

Якщо на вашому весіллі будуть ваші діти, то добре продумайте для них наряд. З дочкою пройдіться по магазинах, нехай вона вибере для себе найкрасивіше плаття, адже маленькі дівчатка дуже хочуть у всьому бути схожими на принцесу наречену. Для синочка ви можете підібрати справжній смокінг або костюм, маленький хлопчик відчує себе в ньому дорослим і серйозним, він буде намагатися у всьому бути схожим на нареченого. Під час самої весільної церемонії ваша дитина також може взяти участь. Ви можете домовитися заздалегідь, щоб вашому малюкові довірили піднести вам колечка.

На весіллі діти можуть взяти активну участь у старовинній традиції "викуп нареченої", можуть посипати молодят пелюстками троянд, а також можуть стати відмінними помічниками в багатьох інших речах.

Придумайте окрему міні - програму для найменших гостей. Непогано було б оформити для них окрему кімнату (по-сусідству з банкетним залом). Наповніть її повітряними кулями, накрийте дитячі столики з фруктами, приготуйте фломастери, олівці, альбоми, дитячі іграшки та книги, а також інші предмети для дитячих ігор.

Кожній дитині дайте відповідальне завдання: намалювати дядька Василя і тітку Оксану (нареченого з нареченою), для весільного альбому. Потім ці малюнки повісьте на стіну, а дітей обов'язково заохотьте символічними призами. Якщо є така можливість, то запросіть  дневную няню  для малюків, яка буде їх розважати.

Обов'язково обговоріть окреме дитяче меню. А може бути ваш малюк сам захоче провести конкурс для дорослих? Обов'язково заохотьте його бажання, постарайтеся підібрати такий конкурс, який буде простим у проведенні, а також цікавим для інших запрошених.

Можна, звичайно, ваших маленьких гостей ніяк особливо і не займати. Їм, звичайно ж, буде цікаво дивитися на молодят, на незвичайні страви на столі, на танцюючих дорослих. Але прийде момент, коли період спостережень закінчиться, малюкам рано чи пізно обов'язково захочеться себе в чому-небудь проявити. Приготуйте для них кілька варіантів конкурсів. Про це заздалегідь можна попередити тамаду.

Дитячі завдання і конкурси можуть бути суміщені з дорослими, адже діти бувають такими безпосередніми, такими кумедними! Запропонуйте малюкам допомогти вам у проведення самого свята, вони з повною відповідальністю поставляться до такого прохання. Можна провести спеціальні конкурси для дітей, в даному випадку все залежить від їх віку та зацікавленості.

Відмінним варіантом буде проведення вікторини, для підготовки до неї ви можете використовувати дитячі енциклопедії та атласи. Питання повинні бути дитячими, весільними, забавними, смішними для всіх. Якщо серед ваших гостей багато хлопців підліткового віку, то їм буде цікаво поспілкуватися між собою окремо від дорослих, для цього приготуйте для них свої столики. Діти дуже забавні і фотогенічні, вони прекрасно прикрасять собою ваші весільні фотографії.

Буде здорово якщо відеооператор, спробує взяти у них інтерв'ю. Він може задати малюкам прості питання, завдяки дитячій безпосередності, отримати на них дуже веселі відповіді. Маленькі гості з радістю розкажуть - що таке весілля? Що таке медовий місяць? Чому кричать "гірко"? Хто такі наречений і наречена? Переглядаючи ці кадри, всі будуть в захваті від мудрих дитячих висловлювань.

Запропонуйте малюкам виконати танець, пісню для молодят, попередньо скажіть, що їх обов'язково похвалять. Пам'ятайте, діти більше всіх підвладні радісного настрою, вони заразять своєю радістю всіх інших присутніх на вашому святі. Завдяки малюкам атмосфера вечора перейметься щирістю, чистотою, щирістю.

Дуже часто дорослі, які прийшли разом з дітьми, їдуть зі свята раніше всіх з різних причин: втома малюків, режим сну і харчування. Поставтеся до цього з розумінням. Попрощайтеся з гостями і малюками, подякуйте за радість, подаровану своєю присутністю.

Буде чудово, якщо кожного карапуза в кінці вечора буде чекати подарунок, малюки надовго запам'ятають ваше прекрасне свято. В якості подарунка можуть послужити м'які іграшки -  музичні книжки, дитячі пазли, різні сувенірні композиції, а також солодощі, і багато іншого, все залежить від вашої фантазії. Пам'ятайте, діти - це радість, свята створені для дітей, свята створені для радості!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Розрахунок кількості спиртного на весілля

Яке спиртне питимуть на вашому весіллі, залежить від ваших особистих пристрастей і кількості грошей....

Інтернет магазин