завантаження...

Організовуємо весілля по-французьки

весілля по-французькиСтилізовані весілля не перший рік перебувають на піку популярності. Торжество в ретро-атмосфері, в українському стилі, джинсова церемонія зустрічаються часто, а ось поєднання «весілля у французькому стилі» звучить інтригуюче.

Традиції Франції красиві і дуже демократичні. Якщо вам до смаку аристократичність, але ви не терпите порожніх формальностей, якщо хочете перетворити день поєднання шлюбом в розкішне торжество, але не бажаєте бути заручниками строгих церемоніалів, то цей стиль для вас! 

Як проходить традиційне французька весілля?

Одруження включає розпис, коктейль та святкову вечерю. Після реєстрації молоді відправляються додому і в тісному колі відзначають подію за легким фуршетом з благородними винами, сирами та апетитними канапе. Звичайно, не обходиться без фотографа та гарних весільних фото. До речі, є цікава традиція: під час коктейлю молодята п'ють із загального кубка з двома ручками. Увечері всі збираються на банкет. Якщо молоді мають намір скріпити союз в церкві, то влаштовується і вінчання.

Парижани та жителі провінції часто відзначають щасливу подію, орендуючи розкішний ресторан або старовинний особняк. Не завжди бюджет дозволяє запросити всіх бажаючих. Але заповзятливі французи придумали відмінний вихід їх цій ситуації! Часто вони кличуть гостей на різні частини свята. На розпис, вінчання та коктейль приходять наближені, а на урочисту вечерю запрошують далеких родичів, колег та інших гостей, проігнорувати яких стало б поганим тоном. Розважають присутніх фокусники й ілюзіоністи, художники-шаржисти і артисти кабаре.

Що відрізняє французьке весілля від безлічі інших?

Французи приділяють велику увагу дрібницям. Букети з запашних квітів, саше з ароматними травами, ошатні чохли для меблів, витончена сервіровка, відмінний фарфор, кришталь - невід'ємні складові оздоблення.

Але головний лейтмотив французької весілля - романтизм і чуттєвість. Складно уявити представників іншої нації, які знали б стільки про мистецтво елегантного спокушання і збереження любові і пристрасті в шлюбі. Весілля у французькому стилі - краща прелюдія для незабутньої ночі, яка окрилює до медового місяця і щасливого сімейного життя.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Розрахунок кількості спиртного на весілля

Яке спиртне питимуть на вашому весіллі, залежить від ваших особистих пристрастей і кількості грошей....

Інтернет магазин