завантаження...

Оригінальне оформлення весільного свята

молодятаЛюдина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою індивідуальність, створити свій власний стиль, прийняти самостійне рішення. Зробити щось ексклюзивне і цікаве на своєму весіллі - прагнення будь-якої майбутньої подружньої пари.
Допомогти в розробці власного стилю й оригінального оформлення може професіонал з компанії, що спеціалізується на оформленні свят. Але якщо ви вирішили самостійно підготуватися до свята, надати йому неповторний шарм і естетику, то в цій статті ви знайдете кілька порад, як цього домогтися.
Почніть з вибору весільних запрошень для ваших гостей. В якості запрошень підійдуть і готові варіанти, куплені в будь-якому магазині листівок. Але краще, якщо наречений і наречена самі придумають свій оригінальний макет запрошення. Після того, як буде розроблений дизайн листівок, ви можете замовити їх друк. Найкраще буде додати до запланованого числа гостей ще 10-15 запрошень. У разі помилки, ви зможете заповнити другий примірник, не турбуючись, що запрошень на всіх не вистачить.
Також заздалегідь треба вибрати і запросити  весільного професійного фотографа. Весілля - подія унікальна, тому не хочеться упустити момент, залишити його на пам'ять у вигляді відеофільму або фотографій.

Особливу увагу приділіть оформленню столиків в банкетному залі. Найкраще, якщо ви вибирете для свого весілля певну кольорову гаму. Тоді ви зможете підібрати в цій гамі і квіткові композиції, і скатертини, і серветки, і навіть невеликі сувеніри гостям на пам'ять. Традиційно весільними квітами вважають білі, золотисті, сріблясті, і рожеві. троянди
Також дуже оригінально виглядають плаваючі свічки на столах. Особливо чудово виглядають вони у вечірній час. Плаваючі свічки можуть бути оформлені в красивих вазах, і прикрашені квітами, фруктами, стрічками.
Ще цікава ідея - привласнити бенкетний столиками не номери, а гарні імена. Імена можуть бути пов'язані, наприклад, з назвами квітів у букеті нареченої.
Гостям буде дуже приємно, якщо картки з їхніми іменами, що позначають місце за столом, будуть оформлені особисто молодими в оригінальній, властивій, тільки їм манері. Такі картки гості зможуть взяти з собою на пам'ять про чудовий день вашого весілля.
Під час весілля гостям можна запропонувати залишити свої привітання і побажання в гарно оформленій книзі, присвяченій вашому весіллі. Також можна залишити в цій книзі місце для фотографій і листівок, подарованих вам. Альтернативою для оформлення такого альбому є відеозйомка всіх гостей в момент вітання молодих.
А коли на завершення бенкету гостям замість десерту запропонують покуштувати чудового весільного торта, їх радості і захоплення не буде меж. Тим більше, що сучасні кондитери можуть створити справжній шедевр із  фруктів, шоколаду і інших складових!

Замітка: Мебельна фірма з великим, широким асортиментом товарів. Мебель из натурального дерева - індивідуальний дизайн, сучасний та стильний підхід. Меблі вітчизняного та зарубіжного виробництва за доступними цінами.

 

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Інтернет магазин