завантаження...

Основні правила відеозйомки весілля: поради


Будь-яка відеозйомка свят по-своєму унікальна, як в принципі і сам весільний процес, тут грає важливу роль не тільки різні сценарії весіль, а й професіоналізм відеооператора. Відповідно відео весіль, проведених в різних місцях і за участю різних пар, просто не можуть не відрізнятися, але, незважаючи на це існують певні моменти, які весільний відеооператор не повинен пропустити.

Основний з них це, звичайно ж, реєстрація шлюбу в РАГСі - це найвідповідальніший момент одруження, якому професійний відеооператор повинен приділити особливу увагу.

  Однак створення весільного відео починається ще задовго до приїзду нареченого і нареченої в рагс. Як правило, відеооператор починає роботу ще в будинку нареченого, а потім - нареченої, з метою зафіксувати на камеру процес підготовки молодят до святкового торжества. Потім, традиційно слідує зйомка викупу, а далі все за планом: поїздка в РАГС, катання молодят за заздалегідь обраним маршрутом, зустріч з батьками молодят, весільний танець, конкурси, перше «Гірко!», Розрізання розкішного весільного торта і сам банкет. Грамотно організована відеозйомка свята повинна включати в себе кожен більш-менш значущий момент весільного дня, професійний оператор  перейти  не повинен пропустити жодної важливої ​​деталі.

У будинку нареченого відеооператор, як правило, робить кілька постановочних кадрів і можливе проведення невеликої репортажної зйомки, після відправляється в будинок до нареченої, де разом з усіма повинен чекати приїзду нареченого. Але в цей час, як правило, відбувається зйомка самого зворушливого і ніжного відео підготовки нареченої: створення весільної зачіски, примірка весільного плаття і останні штрихи перед зустріччю з нареченим. Це відео в подальшому прикрасить весільний відеофільм молодят. Далі відбувається зйомка викупу у веселій і невимушеній атмосфері, після чого всі дружно їдуть на реєстрацію, де має бути найскладніша і найвідповідальніша робота відеооператора. Тут важливо не упустити найважливіші моменти одруження: перший поцілунок молодих, обмін кільцями, розпису в свідоцтві про шлюб, потім вітання рідних та гостей, квіти, перші тости на честь молодих з келихами шампанського. З першого погляду відеозйомка в РАГСі не представляє труднощів, від відеооператора потрібно просто знімати весь процес одруження, але насправді це не так, якість зйомки залежить тут безпосередньо від професіоналізму оператора і від грамотно обраних позицій для зйомки.

Після реєстрації перед відеооператором постає завдання провести репортажну і, як правило, постановочну відеозйомку під час прогулянки молодят. Окрасою весільного відео можуть стати деякі традиційні весільні обряди, продумані заздалегідь, наприклад випускання голубів, катання в кареті на конях, закривання замка на мосту і т.д. Така відеозйомка в подальшому може стати частиною весільного відео, а можна використовувати її для створення окремого відео кліпу зі спеціально підібраним самими молодятами музичним супроводом.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Інтернет магазин