завантаження...

П'ять ідей для декору весілля на свіжому повітрі

Весна ... Пора кохання ... Час, коли молоді люди прагнуть поєднати свої серця воєдино, створюючи нову родину. І проведення весільного торжества на природі відкриває безмежні можливості для оформлення свята. 
Будь-які фантазії можна втілити в життя, тим біліше, що проблем з виїзної урочистою реєстрацією шлюбу зараз не існує, головне, щоб ваші фінансові можливості дозволили додати неповторний шарм весіллі. За основу дизайну пропонуємо п'ять елементів, які допоможуть втілити в реальність вашу мрію про найкрасивішу і неповторною весілля.

квіти

Уявити весілля без квітів неможливо. Будь-які квіткові композиції, будь то сезонні або ті, які доступні цілий рік, стануть окрасою не тільки святкового столу. Прекрасно виглядає витончена бутоньєрка нареченого і неперевершений букет нареченої, віночки у подружок нареченої або вплетені в їх волосся квіточки - будь-який образ можна обіграти квітами. А гостям стануть приємними сюрпризами маленькі букетики квітів, закріплені в флористичної губки. Підбирайте для дизайну весілля тільки ті квіти, які не мають сильного аромату, щоб уникнути алергії у гостей.

шатер

Оригінально виглядають молоді на тлі білого намету, який символізує чистоту почуттів і підкреслює романтичність свята. Функціональність весільного шатра в його можливості не тільки бути красивим атрибутом весілля, але і в здатності захистити від будь-якої негоди. Можна використовувати один невеликий намет для церемонії в закритому приміщенні. Також можна встановити великий намет, який вмістить всіх гостей, в якому буде проходити банкет, і будуть веселитися гості - все залежить від бажання винуватців торжества. Обов'язковою умовою установки намету має стати його надійне закріплення, щоб в самий невідповідний момент він не опустився на голови гостей.

арка

Зараз багато молодят вимовляють слова вірності і любові, стоячи під красивою аркою. Цей весільний атрибут може бути виготовлений з самих різних матеріалів: красивих квітів, струмуючих тканин, чавунного лиття і т. Д. Для весілля, яка передбачає певний стиль, арку роблять на замовлення, або беруть в оренду. Після закінчення церемонії реєстрації її можна використовувати для прикраси місця розташування молодят біля столу, або ж прикрасити світяться ліхтариками. Багато цікавого знайдете на сайті   https://hibride.ru/shop/

паперові помпони

Красиво, яскраво, незвично, недорого і досить різноманітно - це про паперових помпонами, які є популярними деталями оформлення сучасних весільних урочистостей. Виготовити ці паперові кулі найрізноманітніших відтінків і розмірів легко, просто і швидко. Ці яскраві прикраси можуть кріпитися до будь-якої поверхні і в будь-якій кількості, тому є ідеальним варіантом, причому екологічно чистим, для будь-якого весілля - в приміщенні або на повітрі.

прапорці

Наймоднішим варіантом декору в році, що наступив є паперові прапорці, які мають найрізноманітнішу форму і можуть бути як різнокольоровими, так і однотонними. Можна використовувати прапорці як основу для фотографій, побажань, жартівливих написів. Гірлянди з прапорців доречні в шатрах, головне, щоб вони були виконані всі в одному стилі. Після закінчення свята прапорці можна подарувати гостям в якості пам'ятного сувеніра від молодят.
завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Інтернет магазин