завантаження...

Повітряне натхнення: кулі на вашому весіллі


Якщо Ви зараз думаєте, що ми будемо писати про оформлення ресторану композиціями з лебедів, сердець і інших радощів 90-х, то перестаньте так думати :) Незважаючи на поширену думку, кулі на весіллі можуть бути зовсім не вульгарним, а навпаки стильною і елегантною прикрасою вашої весільної фотосесії і місця святкування. Сьогодні ми поділимося ідеями, як можна задіяти кулі в вашому весіллі.

Якими мають бути кулі?

Зараз популярні великі круглі кулі пастельних відтінків (іноді їх прикрашають бахромою). Вони виглядають не як повітряні кульки, а як цілісні декорації завдяки своїм розмірам і квітам. Але це зовсім не означає, що у вас немає вибору: використовуються так само фольговані кулі-букви (ними можна написати ваші імена, ініціали або цілі слова, такі як Wedding, Love і т.д.), звичайні повітряні кулі у великих зв'язках і кулі-серця.

Найважливіше відчувати стилістику. Кулі ідеально підходять для міських весіль, трохи менше для стилістики rustic, так як це ненатуральні матеріали. Колір в першу чергу залежить від вашої весільної концепції, ви можете або підкреслити її за допомогою певних відтінків, або зіграти на контрастах, вибравши яскраві кольорові кулі. Намагайтеся грамотно поєднувати кольори. Прикрасити кулі можна різнокольоровими широкими стрічками або бахромою.

Додаткові елементи в декорі

Кулі можуть стати і елементом декору місця святкування, але тут треба бути дуже акуратними і не скотитися в стилістику 90-х. Все-таки сучасні весілля за натуральну природність, тому ми не радимо будувати величезні композиції з куль, вони будуть громіздкими і старомодними, а ось задіяти образ повітряної кульки в декорі цілком можна. Якщо ви хочете підкреслити легкість вашого весілля, використовуйте малюнок кульки на запрошеннях, посадочні картки, оформіть за допомогою великої кулі зону побажань, а після закінчення вечора запустіть разом з вашими гостями кулі в небо.

Безпосередньо самі кулі, наповнені гелієм, здатні тримати в повітрі фотокартки (невеликі) ваших гостей, це може стати своєрідним компліментом для гостей або схемою розсадки. Намагайтеся уникати дуже строкатих і неякісних куль, вибирайте щільні кульки, або повністю матові, або повністю прозорі з конфетті всередині, це виглядає дуже святково і яскраво. Купити подібні кулі можна в спеціалізованих професійних магазинах (вводите в пошуку: оформлення кулями, професійний магазин), або замовити у студій, що займаються оформленням кулями.

Як задіяти кулі в фотосесії?

Велика зв'язка куль, наповнених гелієм, може стати навіть темою вашої фотосесії, з ними можна бігати, стрибати, навіть робити кадри, як ніби вони забирають вас в небо. Кулі чудово поєднуються з велосипедами, подібна стилістика в момент поверне вас в дитинство. Зазвичай зйомку з кулями проводять на відкритому просторі, наприклад, поле, залитому сонцем).  Ви завжди можете  заказать оптом воздушные шары с логотипом  для весілля.

До речі, якщо ви не хочете купувати цілу в'язку куль, можна використовувати всього лише дві або навіть одну, але велику кулю. Як ми згадували вище, великі круглі кулі пастельних відтінків - справжній тренд сезону, а на фотографіях вони виглядають просто чарівно. Прогулянка з повітряними кулями виглядає дуже романтично і по-сімейному.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Варіанти запрошення на весілля

Запрошення нареченого Дорогі (імена гостей)! Одруження - найважливіша з подій у моєму житті. Я...

Інтернет магазин