завантаження...

Прикрашаємо весілля свічками. Поради

Прикрашаємо весілля свічкамиВесільний день хочеться зробити не тільки красивим, але і незабутнім. Атмосфера весілля залежить не тільки від вас, але і від ваших рідних, друзів та самого місця проведення торжества.

Весілля можна зробити будь-яким - кумедним, веселим, затишним, романтичним, в дусі традицій і так далі. Для того, щоб зробити весілля романтичним, можна використовувати свічки. Наявність свічок подарує вам незабутнє і романтичне враження від дня торжества. Варто зауважити, що для оформлення місця торжества необхідно використовувати спеціальні весільні свічки, які відрізняються від інших своїм стилем і дизайном.

Ми розглянемо кілька варіантів розміщення весільних свічок в залі для проведення весільного торжества, однак враховуйте той факт, що всіх їх одночасно використовувати не треба. Для створення романтичного настрою достатньо буде вибрати один або два способи оформлення весільними свічками.

Перш за все, романтичну обстановку можна зробити, освітивши місце події свічками, якими необхідно замінити звичну нам електрику. Варто зауважити, що в РАГСі вам це навряд чи дозволять зробити, але можна провести виїзну реєстрацію шлюбу.

Непоганим варіантом є використання весільних свічок з певним ароматом. Тобто будуть використовуватись не прості, а ароматичні свічки, які будуть розповсюджувати по залу приємні запахи. Свічки, які залишились, можна буде використати в якості новогоднего украшения для дома, що зробить святкування Нового року ще більш романтичнішим.

Можна прикрасити ресторан весільними свічками, які необхідно запалити до того, як туди прибудуть молодята. Для того, щоб зустріти молодят в романтичній обстановці, достатньо на деякий час вимкнути світло. Крім того, в Україні прийнято зустрічати молодят короваєм, а така зустріч буде виглядати досить гарно при м'якому світлі свічок.

Якщо ви вирішили використовувати великі свічки, розвісьте їх по периметру місця проведення торжества, при цьому приглушивши світло. Повністю виключати світло не потрібно, тому в залі буде достатньо освітлення. Так само можна розмістити свічки біля дзеркал, причому світло, заломлене за допомогою дзеркал, буде відображатися в залі яскравими відблисками.

Якщо ви плануєте вінчання в церкві, можете прикрасити вівтар свічками. Свічки актуально виглядатимуть при вінчанні в темний час доби. Крім того, зі свічок можна зробити невеликий прохід по шляху проходження нареченого з нареченою до вівтаря.

За допомогою свічок можна прикрасити і весільний стіл. Для цього в центрі столу поміщається велика ваза з плаваючими в ній свічками. Для створення настрою можна підфарбувати воду або помістити туди пелюстки квітів.

Для додання весільному торжеству певного кольору, можна використовувати довгі свічки, які необхідно загорнути в папір бажаного кольору. Такі свічки ставляться у склянки. Також можна використовувати і свічники, але велика кількість свічників вам навряд чи стане в нагоді в майбутньому, тому немає особливого сенсу на них витрачатися.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Розрахунок кількості спиртного на весілля

Яке спиртне питимуть на вашому весіллі, залежить від ваших особистих пристрастей і кількості грошей....

Інтернет магазин