завантаження...

Прикрашаємо весільний стіл

Весільний стілСкатертини
Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини і серветок. 
За традицією скатертина повинна бути білою. Це напевно найкращий варіант.
Якщо у вас немає білої однотонної скатертини, то її можна замінити будь-який інший (наприклад, кольоровий, в дрібну клітку або горошок). Але дуже важливо пам'ятати, що малюнок повинен бути ненав'язливим.
Якщо поверхня весільного столу незвичайна (скляна або дзеркальна), то в цьому випадку краще взагалі її не накривати скатертиною.
Скатертина повинна звисати з усіх боків на 25 см.

Серветки
Серветки - обов'язковий атрибут весільного столу. Найкраще підходять серветки з бавовняної тканини. Їх зазвичай гості кладуть на коліна. Але крім тканинних серветок, на столі обов'язково повинні бути присутніми і паперові. У магазинах зараз величезний вибір паперових серветок різних кольорів і з усілякими малюнками.

Існує багато способів складання серветок, але перш ніж приступити до цього захоплюючого справі, вам необхідно прочитати наступні правила: 
- Серветка має бути накрохмалена;
- При складання постарайтеся, якомога менше торкатися її пальцями;
- Вибираючи форму складання, орієнтуйтеся на те, щоб гість зміг легко розгорнути серветку;
- Всі серветки на весільному столі повинні бути складені одним способом.

Способи складання серветок
Серветку згорнути просто конвертиком, відвернути куточки послідовно, причому кожен наступний куточок має бути трохи більше, ніж верхній. Така серветка розміщується на тарілці.
Існують спеціальні кільця-тримачі, які відмінно прикрашають стіл і фіксують, загорнену в трубочку або складену гармошкою, серветку. 

1.Трикутник 
Скласти серветку навпіл, а потім ще раз навпіл. Отриманий квадрат скласти по діагоналі. Отриману композицію кладуть під тарілку так, щоб кут був видний.
2.Незвичайний спосіб 
Серветку складають уздовж навпіл. Потім краю серветки акуратно скручують до центру. 
3.Ковпачок 
4. Намет 

Квіти
І, зрозуміло, весільний стіл не може обійтися без квітів. З їх допомогою простої стіл миттєво перетворюється на святковий. Не існує готових рецептів створення квіткових композицій. Все залежить тільки від вашої уяви.
Прикрашаючи стіл квітами необхідно враховувати безліч факторів: розмір і форму стола, колір скатертини і посуду, дизайн приміщення, а так само добре б знати мову квітів, тому що на весіллі не будь-яка композиція буде доречна.
Квіти можуть бути найрізноманітніші, будь-якого розміру і кольору. Головне щоб вони поєднувалися між собою та іншими предметами на весільному столі. І ще два зауваження. Постарайтеся не робити високих композицій, а то гостям буде не зручно спілкуватися, і квіти не повинні бути дуже ароматними, інакше він буде заглушати запах їжі.

Свічки
Весілля - це, перш за все, романтика і добитися такої атмосфери вам допоможуть свічки. Ви можете помістити їх у різні свічники, канделябри і судини. Головне, що б вони, як і квіти, гармоніювали з сервіровкою столу. Варіантів прикраси свічками маса. Ви можете помістити свічку в прозорий скляний стакан або свічник. Така композиція прикрасить будь-який стіл.

Гостьові картки
Якщо на вашому весіллі буде присутній багато гостей, то ви не зможете обійтися без гостьових карток. Їх розкладають на кожну тарілку або кладуть поруч з келихом. За допомогою цих карток гості легко зможуть знайти своє місце за столом. Та й до того ж вони служать додатковою прикрасою столу. Їх можна купити практично в будь-якому весільному салоні або зробити на замовлення.

Цікаво знати: пропонуємо вам скористатись послугами компанії, яка створює, виробляє і продає меблі з 2002 року. Якщо вам потрібна офисная мебель Киев і ви шукаєте фірму, яка має заслужену репутацію  і є відповідальною в області виробництва офісних і домашніх меблів, тому ми саме ті, хто вам потрібен...

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Інтернет магазин