завантаження...

Прикрашення машин весільного кортежа

весільний кортежЗа старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками і, звичайно ж, дзвіночками. Жвава трійка коней везла молодят подібно до того, як зараз це роблять весільні лімузини, а веселий передзвін дзвіночків, згідно з повір'ями, розполохували злих духів. Крім того, дзвін дзвіночків і стрічки, які розвивалися привертали увагу всіх перехожих, які проводжали весільний поїзд побажаннями щасливого сімейного життя і благополуччя. 

Зараз весільні машини прикрашають вже просто для краси та підкреслення всієї важливості події у житті молодят, хоча деякі відгомони старих традицій можна знайти і сьогодні. Наприклад, в деяких країнах до машини, на якій їдуть молодята, прив'язують порожні банки, щоб їх шум відганяв злих духів. Достовірно точно невідомо, як реагують на це злі духи, але всі собаки на вулиці просто в захваті! 

Спектр сучасних рішень для прикраси весільних машин достатньо широкий і складається з наступних основних елементів:

 - Перехрещені колечка; 
- Квіткові композиції, зокрема у формі гірлянд або сердець з живих або штучних квітів;
- Кольорові стрічки;
- Повітряні кулі;
- Банти і бутоньєрки;
- Весільні номерні знаки;
- Лялька-наречена на передньому бампері;
- Стрази;
- За допомогою піни для гоління або зубної пасти на машину можна нанести написи і малюнки.

Найбільш поширені місця кріплення прикрас на весільній машині - решітка радіатора, капот, дах, багажник, бічні дверцята і дзеркала, дверні ручки, номерні знаки, а також плафони, що прикривають фари. 

 Прикраса весільних машин - важливий елемент всього весільного оформлення, адже саме на машинах молодята їдуть до РАГСу, здійснять весільну прогулянку, відвідають визначні місця і, звичайно ж, під'їдуть до місця проведення весілля. Від того, наскільки професійно і зі смаком будуть прикрашені автомобілі весільного кортежу, багато в чому буде залежати настрій самих молодят. Адже іноді навіть розкішний автомобіль може сильно зіпсувати безграмотне прикршення і, навпаки, з непоказного на перший погляд авто можна створити справжній шедевр! 

 Головне, що необхідно враховувати при прикрашенні машин весільного кортежу - єдність стилю і гармонію кольорів, як в оформленні автомобілів, так і в концепції всього весілля. Крім того, атрибути, використовувані для прикраси весільних машин повинні гармоніювати з автомобілями за формою і розміром. 

 Обручки

 Переплетені обручки можуть бути виконані з латуні або пластику, обтягнутого золотою фольгою. Кріпляться колечка на даху або капоті машини, яка буде їхати першою (машина нареченого) і в якій молоді разом поїдуть з РАГСу. Іноді всередині кожного колечка підвішують по дзвонику з підв'язаним до нього бантиком. В якості альтернативи колечкам використовують переплетені сердечка в обрамленні квітів. 

Повітряні кулі

 Повітряні кулі можна прикріпити на дзеркала заднього виду, дверні ручки або до багажника - головне щоб вони не заважали водієві. Зрозуміло, кольори повітряних куль повинні поєднуватися з кольором автомобіля та інших його прикрас. 

Квіти та квіткові композиції

 Весільні машини прийнято прикрашати як штучними декоративними квітами (це особливо актуально в зимовий період), так і живими квітами. Квіти використовуються у вигляді композицій, вінків, бутоньєрок, букетів, окремих елементів, а також "розтяжок" - гірлянд, які розходяться від радіатора автомобіля до дзеркал заднього виду. 

 Наприклад, можна прикріпити до капота два переплетених віночка у вигляді колечок з квітів, доповнити композицію листям, ягодами, бантами і стрічками, а вздовж капота протягнути квіткову гірлянду. 

 Як правило, найпомітніша композиція з квітів кріпиться на капоті або гратах радіатора. Зазвичай для цього використовують різнокольорові стрічки, які нерідко також декоруються квітами і перетворюються на додаткову прикрасу весільного автомобіля. 

Дещо по-іншому виглядають квіткові прикраси, які кріплять на склі дверей і плафонах, прикривають фари. Як правило, це невеликі букетики або бутоньєрки, які надійно кріпляться до автомобіля за допомогою присосок.

 Але якщо штучними квітами прикрасити машину можна і самостійно, то з живими прикрасами виникає чимало клопоту, адже весільному кортежу доведеться проїхати як мінімум від будинку нареченої, через РАГС, до місця святкування весілля. А це кілька годин впливу на живі квіти вихлопних газів і дорожнього пилу. Тому для прикрашення весільних машин живими квітами краще звернутися до професіоналів, які використовують спеціальні методи для того, щоб квіти зберігали свіжий вигляд тривалий час. Наприклад, стебла живих квітів поміщають в пробірки зі спеціальним живильним розчином, який досить довго підтримує квіти вологими і поживними речовинами. Пробірки підбирають під колір машини, а кріпляться вони за допомогою присосок, які забезпечують надійне кріплення і не залишають слідів. Крім того, професійні флористи завжди враховують стиль, в якому проводиться весілля, завдяки чому прикраси весільних машин гармонійно вписується в загальний дух і стиль весілля. 

 Однак, вибираючи для прикрашення машини живі квіти і повітряні кулі, врахуйте, що швидкість автомобіля повинна бути не більше 50 км / год, інакше є ризик того, що композиції будуть зруйновані поривами вітру. 

Різнокольорові стрічки

 Частіше за все для прикрашення весільних машин використовують капронові, атласні і паперові стрічки, які можуть бути як з малюнком, так і без нього. Іноді стрічки додатково прикрашають штучними квітами. Кріплять стрічки зазвичай на капот і багажник автомобіля, іноді на дзеркала заднього виду та дверні ручки. Для їх кріплення використовують гумки або поворозки. 

Прийнято вважати, що кількість стрічок має бути непарною, як правило, використовуються 3 стрічки. При цьому необхідно правильно поєднувати кольори, наприклад:

Три відтінки одного кольору, наприклад, рожевого або червоного.

Синій, білий, червоний.

Блакитний, рожевий, синій.

Колір стрічок підбирається за принципом контрасту з кольором машини - темні машини, прикрашені яскравими стрічками виглядають шляхетніше, а світлі - нарядно.

Номерні знаки

  На місце номерів машин можна розмістити спеціальні весільні наклейки з написами "Кохання", "Весілля", "Молодята" та ін. Звичайно це заборонено, але весільні кортежі зазвичай не зупиняють.

Цікаво знати: Следствие вели онлайн саме для вас. Дивіться та насолоджуйтеся переглядом програми.

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Інтернет магазин