завантаження...

Розваги для дітей на весіллі


Коли йде бурхлива підготовка до весілля, про дітей, від найменших, до майже великих в принципі забувають. А під час одруження і подальшого весільних веселощів проблем малеча може доставити предостатньо. Для того , щоб це не сталося, необхідно провести планомірну підготовку, доручивши це молодим, які будуть зайняті складанням списків гостей і підготовкою запрошень. Ось у цей момент і необхідно провести більш-менш точний підрахунок майбутніх маленьких гостей та врахувати їх вік. Зрозуміло, що грудних дітей на весілля брати ніхто не буде, але якщо дитині виповнилося три і більше, то ймовірність того, що її візьмуть з собою батьки, досить велика. Адже багато з них вважають, що дитячі спогади міцно осядуть в пам'яті малечі. І це правильно, а ось думка про те, що дітям на весіллі не місце є вкрай помилковим, головне все правильно підготувати.
При складанні тексту запрошення потрібно вписати ім'я дитини, це буде приємним сюрпризом для батьків. Ось тут і буде потрібно зворотний зв'язок, тоді можна буде дізнатися, яка кількість, і якого віку будуть діти на весіллі.

Насамперед можна підібрати чотири-шість діточок однакового віку, для того щоб вони несли шлейф від фати. Далі, необхідно визначитися, де буде відбуватися весільне торжество. Якщо все відбуватиметься в банкетному залі, то можна уточнити, чи є додатковий зал або кімната, де можна організувати твистинг  та дозвілля запрошених діточок. Треба розуміти, що батьки приходять на весілля з метою повеселитися, а не постійно огладиваться, шукаючи очима своє чадо. Тому, якщо є кошти, можна разом з тамадою запросити дитячого витівника, можна в костюмі клоуна, це завжди виграшний хід для дитячої аудиторії. Адже не поставиш на стіл ноутбук, і не посадиш малечу дивитися мультфільми. Хоча сама по собі ідея непогана, але затримати надовго увагу малечі, таким чином, навряд чи вдасться.

Якщо є додаткове приміщення, то його необхідно обладнати для виробництва дитячого свята. Дійсно, можна принести телевізор або монітор, щоб організувати короткочасний перегляд мультфільмів. Стіл з частуваннями повинен відповідати дитячим вимогам, на столі обов'язково бути дитяче шампанське, щоб діти не відчували себе ущемленими. Окремо в кутку можна поставити стіл з дитячими іграми, пазлами, альбомами і олівцями, автомашинами і ляльками, адже вік дітей буде різний і їх треба зайняти, щоб не нудьгували. Зараз весілля знімають на відео, для хорошої пам'яті. Так що можна спробувати взяти інтерв'ю у маленьких гостей, не всі ж сором'язливі. Можна знайти більш-менш сміливу дитину і нехай розповість на камеру те, як вона ставиться до наречених. Таке відео буде хорошою пам'яткою, як для молодят, так і для тих, кого зняли в дитячій кімнаті на відео.

Ну, а коли коштів не вистачає, ця ситуація теж багатьом знайома, то за діточками необхідно доглянути кому-небудь з гостей, найкраще подружки нареченої, які не зможуть відмовити їй у такому проханні. Або серед гостей знайдеться доброволець, якому буде цікавіше возитися з дітьми, ніж сидіти в задушливому залі за столом.

Але, як тільки почнуться танці, і музика буде звучати все голосніше і голосніше, то тоді діти можуть почати танцювати разом з дорослими. У такому випадку батькам буде дуже приємно дивитися на те  як танцюють дорослі, а діти будуть старанно їх наслідувати.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Розрахунок кількості спиртного на весілля

Яке спиртне питимуть на вашому весіллі, залежить від ваших особистих пристрастей і кількості грошей....

Інтернет магазин