завантаження...

Танець на весілля - як краще підготуватися молодятам


Уявіть майбутню подію. Настав момент, якого ви так боялися. Світло, зазвучала музика, і ви відчуваєте, що зараз всі присутні гості на весіллі дивляться на вас ...

Свадебный танец  молодят рекомендується на таких урочистих церемоніях для того, щоб щаслива пара могла постати перед родиною і друзями в символічному акті єднання.

Якщо ж Ви сумніваєтеся, чи можливо перебороти вашу вроджену незграбність у танцях? Перестаньте турбуватися і почніть підготовку танцю на весілля! Про що важливо пам'ятати завжди - будь-яка людина може танцювати! Якщо ви вмієте ходити, значить ви можете танцювати. Думаємо що майбутнім молодятам в передвесільну підготовку слід включити поради про красу для розкішного виконання танцю на весіллі.

Танець танцюриста боїться

Ніщо крім постійних тренувань не дозволить танцювати вам настільки невимушено і природно. Чим більше ви танцюєте, тим більше вірите в себе. За місяць до вашого весілля виділіть 20 хвилин два або три рази на тиждень на «танцювальну годину». Ваше основне завдання на весіллі - прийти до відчуття сольного танцю, рухаючись в парі.

Розгляньте варіант приватних танцювальних уроків

Якщо ви вперше зіткнулися з напрямком офіційні танці, і вам не хочеться просто так покружляти кілька разів навколо банкетного залу, вам слід розглянути варіант приватних танцювальних уроків. І можливо вже після 3-5- уроків по годині ви будете танцювати як професійні танцюристи!

Оцінюйте реально свої сили, вивчаючи танець на весілля

Під час розучування найперших рухів не вигадувати складності. Варто вам тільки вийти за межі вашої психологічної зони комфорту, і ви відчуєте напади паніки. Для початку слід закласти основу, а потім вже робити все що завгодно, долаючи нові складності. Підсумок вашим старанням будуть відчуття щастя, зручності і впевненості.

Правило трьох хвилин. При виборі пісні для весільного танцю необхідно пам'ятати золоте правило - краще менше, та краще. Вам не слід вибирати пісню тривалістю більше 3 хвилин. В іншому випадку ви ризикуєте втратити увагу вашої аудиторії.

Продумайте танець на весілля у відповідності зі своїм вбранням

Коли ви будете прослуховувати ритми і мелодії для пісні, відразу продумайте про те, який наряд буде на вас в день весілля. Весільна сукня з довгим шлейфом - це прекрасно! Але для комфортного танцю на весіллі вам потрібний зручний одяг. Під час примірки весільної сукні простежте за тим, щоб вона не була занадто довгою (висота до підлоги як мінімум 1,5 см. в туфлях), інакше ваш партнер може наступити на неї під час руху. Якщо на вашому платті є шлейф, подбайте про те, щоб його можна було прикріпити до сукні або тримати в своїй руці, щоб він не заважав під час танцю.

Підготуйте потрібну пісню для танцю на весілля заздалегідь

Як тільки ви визначилися з піснею, переконайтеся в тому, щоб ваш діджей на весіллі теж знав саме потрібну версію, а не якийсь інший ремікс або в обробці на іншій мові. Не думайте навіть про те, що живий оркестр на вашій церемонії буде грати з тим же ритмом і акцентом, як на вашому CD диску. Чудова ідея заздалегідь вручити оркестру диск із записом мелодії або попросити у них копію з мелодією в їх виконанні, щоб ви могли танцювати на заняттях під неї.

Постарайтеся розслабитися, виконуючи свій найважливіший танець на весіллі

Якщо зовні ви будете здаватися напруженими і збентеженими, ваші гості відчують себе не менше збентеженими. Не дозволяйте вашим нервам взяти над вами контроль. Після стількох старань спробуйте виконати весільний танець з насолодою і відчуттям веселощів. Врахуйте, що тут ви не пара на змаганнях з танців, і, що ваше весільне плаття вас зовсім не відволікає від танцю. Всі Вас хочуть побачити щасливими.

А ми впевнені, що після такої підготовки молодят, танець у їх виконанні на весіллі запам'ятається гостям надовго.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Розрахунок кількості спиртного на весілля

Яке спиртне питимуть на вашому весіллі, залежить від ваших особистих пристрастей і кількості грошей....

Інтернет магазин