завантаження...

Текст поздоровлення молодят

весільні поздоровленняПереважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання тексту становить суть привітання. Але і там, де текст не відіграє самостійної ролі, напис теж повинен бути не пропростим функціональним додатком, а органічною частиною цілого. Побудова кожної букви, її форма і зв'язок з іншими елементами композиції не можуть бути випадковими.
 Іноді буває так, що потрібно зробити вітальний надпис, а, як на зло, жодних путніх ідей в голову не приходить. У цьому випадку можна використовувати один із запропонованих нижче текстів поздоровлень.


* * *
 Дорогі молодята! Дуже часто люди порівнюють життя з дорогою. У кожної людини своя дорога, але іноді дороги двох людей сходяться в одну і вони йдуть по ній разом рука об руку. Я хочу побажати вам, щоб ваша дорога була широкою і прямою, щоб вона не завела вас у глухий кут, щоб шлях ваш був усіяний пелюстками троянд, а не їх шипами, і щоб ваша спільна дорога була довгою -придовгою! Нехай вам зустрічається менше перешкод, а більше радості та сміху, і нехай через деякий час поруч з вами покрокують ваші діти!

* * *
Дорогі молодята! Вітаю вас зі вступом у законний шлюб! Хочу побажати вам безтурботного, довгого та удачного плавання по хвилях житейського моря. Один з філософів сказав, що кохання - це воля двох створити єдине, велике тих, хто створив його, а шлюб - це взаємоповага і шанування цієї волі. Золоте правило шлюбного життя - терпіння і  ставлення з повагою один до одного. За старих часів люди говорили, що шлюб - це спільнота, що складається з пана, пані і двох рабів, загальною чисельністю в дві людини. Я бажаю вам прожити життя разом у великій любові і повазі, у взаємній вірності і злагоді.

* * *
 Дорогі молодята! Відомий поет якось зауважив, що обручка є першою ланкою в ланцюзі подружнього життя. Хочу додати до цих слів своє побажання. Нехай цей ланцюг подружжя складається з безлічі ланок: через рік до неї додасться ситцеве кільце, через п'ять років - дерев'яне, через шість з половиною років - цинкове, через сім років - мідне, через вісім років - бляшане, через десять років - кільце з троянд, через дванадцять з половиною років - нікелеве, через п'ятнадцять років - скляне, через двадцять років - фарфорове, через двадцять п'ять років - срібне, через тридцять років - перлове, через тридцять п'ять років - полотняне, через тридцять сім з половиною років - алюмінієве, через сорок років - рубінове, через пятьдесят років подружнього життя - золоте, через шістдесят років, коли вже ніщо не може розірвати цього шлюбу - діамантове, через шістдесят п'ять років - залізне, через сімдесят - благодатне, а через сімдесят п'ять років подружжя - коронне! Нехай цей ланцюг прикрашає ваше життя і служить його кращою прикрасою. Нехай ваше весілля триває все життя.

* * *

Кохання народжує пісні, і пісні народжують кохання. Так нехай ваше сімейне життя буде як пісня, і мелодія цієї пісні нехай не змовкає все ваше життя!

* * *
 Дорогі молодята! Відтепер ви разом йдете назустріч своєму майбутньому. Я вірю, що це майбутнє буде чудовим. Однак шлях до сімейного щастя довгий і важкий. На зміну ілюзіям приходять випробування, а побутові проблеми часом перетворюють подружжя в домашніх тварин, які тягнуть з усіх сил віз турбот. Я хочу побажати вам, щоб ваш спільний шлях був світлим і радісним, як політ двох птахів. Летіть легко, як ластівки. Ніколи не дуйтеся один на одного, як індики. Бажаю нареченому у всьому бути на висоті, як орел, а нареченій - плисти по життю білою лебідонькою. Нехай ваше сімейне гніздечко буде затишним, нехай зозуля нагадає вам довге сімейне життя, і хай щороку лелека приносить вам по дитині. Щасти вам!

* * *
 Народна мудрість говорить: "На шляху до багатства не забувай про бідність". Пам'ятайте про це, адже пам'ять грошей не коштує. Я бажаю нареченим сімейного добробуту, початок якому вже покладено. Краса нареченої і сила нареченого  - це капітал, який розміщений як не можна краще. Зберігайте і примножуйте цей капітал!

* * *
 Господь сказав: "Трудіться і множіться!" Шлюб святий, він є поклоніння невидимому світлі. Шлюб перемагає смерть. Майбутнє буття вислизає через народження в життя, і ми в немовляті, через його народження, живі в нескінченності. Бог поєднує новобрачних для світу і єднання, для взаємної допомоги і сердечного тепла. Він вчить: чоловік і дружина повинні любити і поважати один одного, уникати сварок і не залишати один одного у хворобі і в немочі. Ваш будинок повинен бути зручний і теплий для тіла і душі. Нехай благословить Бог вашу нове і святе життя в чистому подружжі. Амінь!

Жартівливі накази і укази

НАКАЗ № 1

Сьогодні в ___ місцевого часу утворена і зареєстрована нова сім'я. Відповідно до Закону про шлюб та сім'ю приказую:
 1. Призвати на дійсну безстрокову сімейну службу холостяка (медичну комісію пройшов, визнаний
 придатним до стройового сімейного життя).
 2. З 20__  року колишньому холостяку, а нині новобранцеві сімейного життя перейти на казармене положення і перебувати в боєвій готовності повний медовий місяць.
 3. Присвоїти у зв'язку з цим йому звання "чоловік", його мамі - "свекруха", батькові - "свекор".
 4. У зв'язку з переходом від безтурботного дівочого життя до рабського жіночого громадянку____  вважати _________ і присвоюти їй звання "дружина", її мамі - "теща", батькові - "тесть".
 5. Наказ оголосити перед строєм всіх присутніх, одобрити його келихами вина, з тим щоб____ своєю чесною службою з сьогоднішнього дня намагався заробити чергове звання - "батько сімейства".

УКАЗ ГІМЕНЕЯ МОЛОДЯТАМ І ВСІМ УЧАСНИКАМ ВЕСІЛЛЯ

З цього року ___ дня наказую парубка _________ і писану красуню________  вважати чоловіком і дружиною, обопільно давшими згоду поміняти своє вільне і привільне життя на подружнє, а тому слід приймати їх тільки спільно, а нарізно серйозно не приймати, бо вони  єдине, ціле і неподільне. Чоловікові - бути главою сімейства цього, на життя - буття заробляти, на заморських краль не задивлятися. Дружина ж нехай не боїться чоловіка свого, а любить його, поважає і шанує як героя. Не злить, не дражнить, а ситно годує, але в міру, щоб не ожирів і до справ не став пасивний.
 Жити вам життям щасливим і радісним. Народити дочку-красуню, сина-богатиря та ще скільки душі завгодно. Двері в будинок відкритими тримати не для протягу - заради гостей веселих, друзів справжніх. Чи не килимами перськими та кришталями заморськими душа жива, а товаришами вірними. Батька з матір'ю не забувайте. Радістю своєї з ними діліться, лишенько своє від них подалі тримаєте. Мудрою порадою батьківською користуйтеся.
 А ще наказуємо робити разом всі справи домашні, заводити обряди сімейні, тримати світлицю в чистоті, виспівувати пісні веселі, пити воду мінеральну та напої фруктові і овочеві.
 Цей указ берегти і зберігати, бо сила в ньому небувала, А якщо трапиться щось недобре між вами, цей указ дістаньте, сядьте поряд, почитайте вдумливо, і владнається сварка гірка, буде у вас мир - згода, щастя - радість в будинку - світлиці. Указ виконувати суворо і вчити йому своїх діточок.

ГІМЕНЕЙ

Замітка: Багатофункціональний прилад мотоблок незамінний для роботи на присадибній ділянці, городі та саду. Він замінює інші незручні інструменти, які заберають багато сил та часу. Ви можете вибрати модель, яка вам сподобалася в інтернет - магазині.

     

завантаження...
 

Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Як прийняти запрошення на весілля і як відхилити його

Отримавши запрошення на весільну церемонію і застілля або тільки на застілля, тут же дайте...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Інтернет магазин