завантаження...

Весілля «на воді»

Весілля «на воді»Взагалі укладання шлюбу на кораблі - ідея не нова. Особливо романтичним це дійство було в епоху Великих географічних відкриттів і після неї, коли морські подорожі стали більш-менш безпечними. Романи між пасажирами кораблів швидко спалахували й були бурхливими, чекати прибуття на сушу не було ніяких сил, піратська загроза додавала адреналіну ... Саме тоді капітани отримали право поєднувати шлюбом закоханих, поки корабель знаходиться в морі, причому на суші такий шлюб мав законну силу.

Зараз в Україні «корабельний шлюб» юридичної сили не має, офіційно зареєструвати шлюб може тільки загс (в інших країнах, наприклад, в Америці, капітани зберегли свої «весільні» повноваження). Проте святкування весілля на борту судна - як і раніше романтично і красиво, і краще всього для цієї мети підійдуть прогулочні теплоходи.

Безпосередньо прокатом теплоходів займається судноплавна компанія. Домовитися про фрахт судна можна або безпосередньо, або використовуючи як посередників будь-яке агентство з організації свят. Теплоходи бувають різної місткості, для стандартного банкету на 50-100 чоловік краще всього брати двопалубний, щоб гостям було де відпочити і потанцювати. Зверніть увагу на наявність та кількість кают - якщо під час звичайної річкової прогулянки вони не потрібні, то на весіллі молодятам може знадобитися усамітнення (як мінімум для того, щоб перевести дух).

У стандартний набір послуг, що надаються входить прикраса теплохода, банкет, обслуговування і, найчастіше - музичний супровід. Можна поєднати банкет з виїзною реєстрацією шлюбу, замовивши її окремо. Якщо ви плануєте не прогулянку на кілька годин, а повноцінне свято на весь день - не забудьте включити в програму вечірню дискотеку і феєрверк. Ще непогано б подбати про маленьке шоу на пристані - наприклад, щоб гостей і молодят зустрічали аніматори, а посадка на корабель проходила під звуки оркестру. Якщо ви любите путешествие и туризм, то вам підійде «корабельний» варіант весілля. Але потрібно врахувати всі нюанси.

До плюсів належить:

- Антураж. Весільні фотографії вийдуть прекрасними.
- Камерна атмосфера. Свято вийде дійсно «для обраних», ніяких непроханих гостей, цікавих перехожих та іншої міської суєти.
- Незвичайність. Враження від прогулянки на теплоході, погодьтеся, неспівставні з посиденьками навіть у дуже пафосному ресторані.
- Комфортність. Причалів уздовж річки безліч, і пароплавство охоче йде назустріч молодятам - теплохід буде пришвартований на самій ближній до вашого загсу пристані.

Не забувайте і про неминучі мінуси:

- Безпека. На весілля на теплоході не варто запрошувати гостей з маленькими непосидючими дітьми, а за тими, хто любить налягати на міцні напої, доведеться стежити особливо, щоб в один непрекрасний момент гостям не довелося замість «гірко!» Кричати «людина за бортом!»
- Погода. Влаштовувати весілля на теплоході можна тільки в теплу, дуже теплу пору року. На річці завжди дме вітерець і температура повітря по відчуттях нижче на 3-5 градусів, і якщо стовпчик термометра показує нижче 20 за Цельсієм - беріть багато теплих речей. З цієї ж причини банкет потрібно починати якомога раніше. Оптимальний час для «теплоходів» весілля - червень-серпень.
- Побутові зручності. На жаль, на більшості теплоходів вони залишають бажати кращого: замість дамської кімнати наречену чекає туалет типу «гальюн». До речі, на деяких річкових судах ще й не можна палити. 

Судячи з відгуків і повідомленням на форумах, весілля на теплоході - відмінний варіант літнього свята з розумною часткою урочистості.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

завантаження...


Популярні заходи

Текст поздоровлення молодят

Переважну більшість листівок доповнююють тим чи іншим написом, і інколи сам напис, художнє виконання...

Запрошення на весілля

Коли складений і затверджений список гостей, можна підписувати запрошення. Як правило, наречений і наречена...

Прикрашаємо весільний стіл

Скатертини Святковий вигляд столу багато в чому залежить від правильного підбору столової білизни: скатертини...

Прикрашення банкетного стола

Святкової завершеності весільному столу нададуть квіти. Витончені букети або композиції створять урочисту атмосферу й...

Сервірування банкетного столу

  Сервірування столу — це мистецтво. Тут можна виявити максимум винахідливості, дати волю своїй...

Фантазії на тему прикрашення залу квітами

Яким же має бути зал для проведення весільного банкету? На це питання немає однозначної...

Оригінальне оформлення весільного свята

Людина так влаштована, що завжди і у всіх своїх починаннях вона прагне підкреслити свою...

Основний набір столового посуду

Тарілки виготовляють найчастіше з напівфаянсу, напівпорцеляни й порцеляни. Вони бувають різних розмірів і конфігурацій,...

Прикрашення машин весільного кортежа

За старих часів існувала традиція прикрашення упряжки коней, на якій каталися молодята квітами, стрічками...

Розрахунок кількості спиртного на весілля

Яке спиртне питимуть на вашому весіллі, залежить від ваших особистих пристрастей і кількості грошей....

Інтернет магазин